Gizemli kahve saç rengi hakkında bilmen gerekenler

Gizemli kahve saç rengi hakkında bilmen gerekenler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kahve saç renginin kendine ait bir gizemi var. Kahverengi saçlara sahip kadınlar daha tutkulu ve havalı görünüyorlar. Bu kadınların ortak yönlerini incelediğimizde karşımıza gizemli kahve saç rengi çıktı. Saçlarında canlı, ışıltılı ve bir o kadar da gizemli bir saç rengi arıyorsan kahve saç renklerinin en havalısı ile tanışmalısın. Son yıllarda en çok tercih edilen, bu kadar popüler olmasına rağmen gizeminden bir şey kaybetmeyen gizemli kahve saç rengine bugün daha yakından bakıyoruz. 

Gizemli kahve saç rengi nasıl bir renk?

Gizemli kahve saç rengi nasıl bir renk?

Gizemli kahve saç rengi, sanki kendi saç rengin gibi görünen ama doğal saçlardan daha havalı ve parlak duran bir kahve tonu! Kendi saç renginin daha parlağı, daha gizemlisi gibi düşünebilirsin. Kahve saç tonları arasında kendine has bir karizması olan gizemli kahve saç rengini deneyenler bir daha vazgeçemiyor. 

Gizemli saç renginin en sevdiğimiz özelliği hem sıcak hem de soğuk tonlara uyarlanabilmesi. Soğuk alt tonlu gizemli kahve saç rengi isteyenler çikolata tonlarına yönelebilirler. Sıcak alt tonlu gizemli kahve renklerinden ise fındık kahvesi saç rengi çok popüler! Saçlarının kendi tonuna çok yakın olan bu kahve tonları sayesinde mat ve donuk görünümü saçlarından atıp parlak saçlara kavuşabileceksin.

Gizemli kahve saç rengi kimlere yakışır?

Gizemli kahve saç rengi kimlere yakışır?

Gizemli kahve saç rengini en çok buğday ve açık tenlilere yakıştırıyoruz. Buğday tene sahip olanlar için fındık kahvesi saç rengini tavsiye ederiz. En iyi fındık kahve saç boyalarından olan L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 6.41 Fındık Kahvesi, saçlarına ekstra parlaklık kazandırarak sıcak bir yansıma sağlayacak. Fındık kahvesinin içindeki ışıltılar buğday teninin ortaya çıkmasını sağlar ve mükemmel bir uyum yakalayabilirsin. Eğer saçlarında beyazlar varsa hiç endişelenme! Loreal saç boyasıyla saçlarındaki beyazları eşit bir şekilde tamamen gizleyebilirsin. 

Açık tenliysen ve saçlarında gizemli bir kahve tonu görmek istiyorsan çikolata kahvesi tam sana göre! Açık ten renginle kusursuz kontrast sağlayan bu kahve saç tonu, soğuk alt tonlu olmasına rağmen ışıl ışıl yansımalara sahip! Çikolata kahvesini, saç renginde yeniliğe gitmek isteyen ve modern saç renklerini denemek isteyen kadınlar için öneririz. Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve saç boyasıyla uzun süre kalıcı ve zengin bir kahve rengine kavuşacaksın. 

Gizemli kahve saç rengi nasıl elde edilir?

Gizemli kahve saç rengi nasıl elde edilir?

Saçlarında yeni bir rengi denemeye karar verdin, peki gizemli kahve tonu için hangi renkleri denemelisin? Saç renginin merak uyandırması için doğal ve ışıltılı kahve tonlarını değerlendirmelisin. Çok açık ve rengarenk saç renkleri yerine klasik kahve tonlarından vazgeçme. Çikolata kahvesi, fındık kahve, kestane ve koyu kahve saç renkleri saçlarında istediğin o 'gizemli' havayı yaratmak için yeterli. 

Excellence Creme kahve saç boyalarının zengin ve yoğun renk seçenekleri saçlarında ışıltılı bir görünüm yaratır. Saçlarındaki değişiklik herkesi büyüler ve dikkat çekmeye başlarsın. Sen istediğin kadar gizemli olmaya çalış, Excellence Creme saç boyasıyla girdiğin ortamda fark edilmemen imkansız olacak.

Editörün önerisi: Kahve saçlarının kusursuzluğunu saç diplerinden uzayan beyazlar bozmasın. Dip boyası yapacak fırsatı bulamıyorsan, gizemli kahve saç renginin havasını devam ettirmek için saç diplerine L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Spreyi sıkabilirsin. İlk şampuanlamaya kadar kalıcı olan kahve saç spreyi, saç diplerindeki beyazları en doğal şekilde örterek saç rengini tamamlayacak. 

Gizemli kahve saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Gizemli kahve saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Kahve saç renginin bakımının çok kolay göründüğüne inanma! Boyalı saçlar her zaman özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Boyalı saçlarını klasik şampuanlar yerine boyalı saçlara özel şampuanlarla temizlemelisin. Excellence saç boyasının içinden çıkan pH dengeli şampuan ve besleyici maske sayesinde saçlarına ilk boyalı saç bakımını yapmalısın. 

Saçlarını boyattıktan sonra kahve saç renginin parlak görünmesi için sıcak suyu duş rutininden çıkarmalısın. Saçlarını havluyla kurulamak yerine sadece pamuklu bir kumaşa sarıp nemini almasını beklemelisin. Aşırı sıcak ısıyla saç kurutmak saç tellerinin kurumasına ve kahve saç boyasının cansız görünmesine neden olabilir. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?