Trend Alarmı: Bitter Çikolata Saç Rengi


Bitter çikolata saç renkleri son dönemde yükselişe geçen renklerden! Özellikle de saç renginde koyu tonlardan vazgeçemeyenler için ideal görünümlerden. Yoksa sen de bitter çikolata saç rengine bir şans mı vermek istiyorsun? O zaman bu yazımız tam sana göre! :)

Bitter çikolata saç rengi nasıl bir renk?

Bitter çikolata saç rengi, koyu kahverengi saç üzerine, irize dediğimiz küllü yansımaları ve altın yansımaları içeren bir kahve saç tonu. Normalde açık tonlar daha aydınlık bir görünüm sunsa da bitter çikolata, içerisindeki bu yansımalar sayesinde enerjik bir görünüm sunuyor.

En önemlisi de çok parlak görünmesi! Son zamanlarda saçların, özellikle de saç rengin birazcık solgun, mat görünüyorsa ve koyu tonları denemek istiyorsan bitter çikolata kahve saç rengine bir şans vermeni öneririz. Bitter çikolata saç renginin saçlarına sağladığı doğal ışıltı sayesinde göz alıcı bir saç rengine kavuşabilirsin! :)

Bitter çikolata saç rengi kimlere yakışır?

Bitter çikolata saç rengi, esmer ve buğday ten rengine sahip olanlara çok yakışan bir renk. Eğer açık ten rengine sahipsen ve yine de bu rengi denemek istiyorsan da, bu saç renginin daha açık bir tonu olan çikolata kahve saç rengini denemeni öneririz. Çikolata kahve saç rengi, daha açık bir ton üzerine altın yansımalara sahip olduğu için ten rengine daha çok yakışacaktır.

Saç rengin zaten koyu kahve tonlarındaysa ve saç rengini değiştirmeden parlaklık kazanmasını istiyorsan da bitter çikolata kahve saç rengini deneyebilirsin. Tabii bunu doğal yansımalara sahip, saçlarını besleyip parlaklık verecek bir saç boyasıyla sağlayabilirsin.

Bizim de sana bu konuda bir önerimiz var. L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 323 Bitter Çikolata saç rengi, hem doğal yansımaları sayesinde saç renginle mükemmel uyum sağlar hem de saçlarına süper parlaklık katar! :)

Casting Créme Gloss 28 şampuanlamaya kadar kalıcı ve saçtan kademeli olarak akıyor. Böylece dip boyası sorunu yaşamıyorsun. Ayrıca 323 Bitter Çikolata saç rengi Hindistan cevizi yağı içeren saç bakım kremine sahip. Saç boyası kutusunu içerisinde yer alan bu besleyici ve mükemmel kokan saç bakım kremi, saçlarının süper bir yumuşaklığa, parlaklığa kavuşmasını sağlıyor. Bizce aradığın saç rengi 323 Bitter Çikolata olabilir!

Bitter çikolata saç rengini nasıl elde edebilirsin?

Bitter çikolata saç rengine, L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 323 Bitter Çikolata tonuyla ulaşabilirsin. Peki Casting Créme Gloss’u nasıl uygulaman gerektiğini biliyor musun? Buraya tıklayarak saçlarına nasıl uygulayacağını öğrenebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!