Gri Saç Boyası ile Saç Boyama Rehberi

Gri Saç Boyası ile Saç Boyama Rehberi

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Gri saç modası günden güne popülerliğini arttırıyor. Gri saçlar bu kadar moda olmuşken biz de geri kalmak istemedik! Gri saç boyası ile saçların nasıl boyandığını sana açıklıyoruz! En iyi gri saç boyasını keşfederek saçlarına ve ten rengine en uygun gri tonunu bulabilirsin.

Sen de ten rengine uygun koyu gri saç boyası, küllü gri saç boyası veya gri kumral saç boyası tonlarından birini seç ve evde saçlarını griye boyamaya başla!

Gri saç modası

Gri saç boyası markalarını her yerde görüyoruz. Hatta gri saç boyası erkek modasında da bile büyük yankı uyandırdı. Aslında gri saçların bu kadar moda olacağına daha önce inanmazdık ama gümüş renginde saçları sokak modasında da karşımıza çıkınca artık gri saçların popülerliğine boyun eğmeye karar verdik.

En iyi saç boyaları ile gri saçı bizce evde de yapabilirsin. Sen de gümüş gri saç boyası ile yepyeni bir görünüme kavuşmak için evde saçlarını griye boyamaya ne dersin?

Gri saç rengi elde etmek için saç rengini açmak mı gerekir?

Eğer gri renk saçları geçici olarak elde etmek istiyorsan saç rengini açmana gerek yok. Geçici saç boyaları ile metalik gri saçlara, gümüş gri saçlara ulaşabilirsin.

Gri saç boyası ile saç nasıl boyanır?

Bizim önerimiz, saçlarını geçici gri saç boyaları ile boyaman. Bu konuda da favorimiz L’Oréal Paris Colorista Spray Grey Hair ve Colorista Hair Makeup’ın Silver Grey Hair, Metallic Grey Hair renkleri.

Colorista Spray Grey Hair nasıl uygulanır?

Colorista Spray, saç rengini açmadan, direkt olarak renkleri saçlarında görmek isteyenler için! Sprey formda olduğu için kullanımı da çok kolay.

İlk adım:

Gri saç rengi elde etmek için spreyi ygularken, saça yaklaşık 15 cm uzaklıktan uygulamalısın.

İkinci adım:

Diplerden başlayıp uçlara doğru ilerleyerek spreyi uygulayabilirsin.

Colorista Hair Makeup ile gri saç nasıl elde edilir?

İlk adım:

Az miktarda boyayı ince bir saç tutamına uygula ve uçlardan yukarı doğru karıştırarak devam et, boya hala ıslakken tara. Eğer gerekirse daha fazla boya uygula ve tekrar tara.

İkinci adım:

Saçlarını kurumaya bırak veya kurutma makinesi ile kurut. Ve hazırsın!

En iyi gri saç boyası ve spreyi çeşitleri

Yukarıda da açıkladığımız gibi geçici gri saç boyaları, jel ve gri saç spreyleri olarak ikiye ayrılıyor. Sana en uygun ve en iyi gri saç boyasını öğrenmek için okumaya devam et!

L’Oréal Paris Colorista Spray Grey

Saçlarında grinin en parlak ve metalik etkisini görmek istiyorsan Colorista Spray Grey'i mutlaka denemelisin. Sadece 1 gün kalıcılığı olan bu gri saç spreyi saçlarında çılgın bir görüntü yaratacak. Gri sprey saç boyasını dilersen saçlarının tamamına veya sadece uçlarına uygulayabilirsin. Erkek gri saç boyası arıyorsan, bunun için de geçici gri saç spreyini kullanabilirsin. 

Geçici saç boyası sayesinde konserlerde veya arkadaş buluşmalarında çok farklı görüneceksin. 

L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup Silver Grey & Metallic Grey

Gri saçlara ulaşmak için saçımızın makyajı Colorista Hair Makeup’tan da yardım alabilirsin. Jel formdaki, ilk şampuanlamaya kadar kalıcı Colorista Hair Makeup, gri renk saç boyası arayanların denemesi gereken boyalardan.

Saçların sarı renkteyse Colorista Hair Makeup Metallic Grey Hair rengini, eğer kahve tonlarındaysa da Silver Grey Hair rengini deneyebilirsin. Bu gri saç boyaları ile çok yaratıcı görünümler elde edeceğine eminiz!

Peki saçını griye boyadıktan sonrası? Bakımın nasıl olacak? Gri boyalı saçın canlı rengini korumak için öneriler almak istiyorsan bu içeriğimizi okuyabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?