Sarı ve kahve buluşuyor ortaya harika renkler çıkıyor: Doğal kumral saçlar

Sarı ve kahve buluşuyor ortaya harika renkler çıkıyor: Doğal kumral saçlar

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Doğal saç renklerinden vazgeçemediğimiz doğrudur! Bir saç rengi, ten rengimizle, göz rengimizle, baz saç rengimizle uyumlu olunca ortaya çıkan görünüm de çok doğal oluyor. İşte biz de en uygun, doğal görünen saç rengini nasıl bulsak diye düşünürken Garnier’nin web sitesinde yer alan “Rengini Bul” ile karşılaştık. Buraya tıklayarak testi çözüyorsun ve senin için mükemmel saç rengi önerilerini, kendi saçında canlı olarak deneyebiliyorsun. Artık sana uygun saç rengini bulman çok kolay olacak. :) 

Bu testin bize önerdiği ve en beğendiğimiz saç renklerinden biri de doğal kumral saç rengi oldu. Sen de saçlarını doğal kumral saç rengine boyamaya ne dersin? Saçların için yepyeni bir görünüm arayışındaysan artık arayışına son verebilirsin, aradığın doğal rengi buldun diyebiliriz! Sarı ve kahvenin en güzel tonlarının buluştuğu doğal kumral saç rengine bugün yakından bakıyoruz. 

Doğal kumral saç rengini neden bu kadar seviyoruz?

doğal kumral

Son zamanlarda aklımızdan çıkmayan bir renk var: Doğal kumral. Herkeste gördüğün aynı saç renginden sıkıldıysan, yeni ve aynı zamanda da doğal bir saç rengi arıyorsan doğal kumral saç rengine mutlaka yakından bakmalısın. Hem açık, hem de buğday tenlilere çok yakışan bu saç rengi, sonbahar mevsimine de çok yakışıyor. Saç renginin boya olduğunu kimse anlayamayacak, bir yandan da kimse gözlerini saçlarından alamayacak. İlk okuduğunda hayal etmesi zor gelebilir ama doğal kumral saç modellerini görünce bize hak vereceksin.

Doğal kumral saç renkleri

doğal kumral saç rengi nedir

"Doğal kumral saç rengi nedir, nasıl bir renktir?" diye sorduğunu duyar gibiyiz. Bu saç rengini tam olarak sarı ve kahve renklerinin ortada buluştuğu ton olarak açıklayabiliriz. Ne sarı, ne de kahve tonlarında görünen kumral rengi oldukça doğal görünüyor. Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu içinde bulabileceğin 7N Doğal Kumral saç boyasıyla  bu rengi evde de kolayca elde edebilirsin. 

doğal kumral saç rengi

Saçlarını boyatmak istiyor ama yapay görünmelerini istemiyorsan doğal kumral tam sana uygun bir renk olabilir. Doğal kumral saç rengini denedikten sonra saçlarının boya olduğuna sen bile inanamayacaksın. 

doğal kumral

Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu'nu ne kadar çok sevdiğimizi artık sen de biliyorsun. Saçları yıpratmayan, aksine içindeki besleyici yağlarla saçların daha da canlı görünmelerine yardımcı olan bu saç boyasından vazgeçemiyoruz. Evde saçlarını pratik bir şekilde boyamak, aynı zamanda da saçlarının yıpranmasını önlemek istiyorsan Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu'na göz atabilirsin.

kumral saç rengi

Saçlarını sarıya boyamak istiyor ama tek seferde bu işlemi yapmaktan korkuyorsan inci kumralı saç rengiyle işe başlayabilirsin. Saçlarını inci kumralı saç rengine boyayarak açık tonların saçlarında nasıl göründüğünü kolayca keşfedebilirsin. Sana önerimiz ise Garnier Çarpıcı Renkler serisinin yeni gözdesi 7.12 İnci Kumralı saç rengi. Oldukça göz alıcı görünen bu saç rengini deneyerek eminiz ki ışıl ışıl saçlara sahip olacaksın! :)

kumral saç

Az önce de bahsettiğimiz gibi doğal kumral saç rengi açık ve buğday tenlilere çok yakışıyor. Eğer esmersen de sana önerimiz doğal koyu kumral saç rengini tercih etmen yönünde. Kısacası kumral tonlarında her ten rengine uygun bir ton bulunuyor!

Göz alıcı ve doğal kumral saç rengine nasıl ulaşabilirsin?

kumral saç rengi

Eğer doğal görünen, kendi saç renginden ayırt edilemeyecek bir kumral saç rengine ulaşmak istersen sana önerimiz Garnier Color Naturals 7N Doğal Kumral saç rengi. Ancak eğer göz alıcı parlaklıkta, çarpıcı bir saç rengi istiyorsan sana önerimiz Garnier Çarpıcı Renkler 7.12 İnci Kumralı saç rengi. Özellikle aklında uzun süre kalıcı, yoğun bir saç rengi varsa Garnier Çarpıcı Renkler 7.12 İnci Kumralı senin için ideal bir seçim olacak. :)

Photo credit: Getty Images.com, Pinterest.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?