Garnier Çarpıcı Renkler serisini inceliyoruz!

Garnier Çarpıcı Renkler serisini inceliyoruz!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Garnier saç boyalarının ne kadar iyi olduğu artık herkes tarafından biliniyor. Sen de saçlarında çarpıcı bir renk arıyorsan Garnier'in Çarpıcı Renkler Serisine göz atabilirsin. Birbirinden canlı ve farklı renklerin yer aldığı bu seride eminiz senin zevkine uygun renkler de yer alıyor. Yoğun kalıcılığı ve capcanlı renkleri ile meşhur olan Çarpıcı Renkler serisinde hangi saç renkleri bulunuyor? En trend ve iddialı saç renklerine göz atmak isteyenleri Garnier Çarpıcı Renkler ile tanıştırıyoruz. 

Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası'nın Özellikleri

Garnier Çarpıcı Renkler

Herkesin dönem dönem yeni bir saç rengine ihtiyacı olabiliyor. Sen de yepyeni bir saç rengi istediğin zaman Garnier Çarpıcı Renkler Serisindeki iddialı saç renklerini gözden geçirebilirsin. Bu serinin en büyük özelliği yoğun renk vermesi ve saçlarda göz alıcı parlaklık sağlaması. Saçlarındaki mat ve solgun görünümü alır ve saçlarına ışıl ışıl bir parlaklık kazandırır. Çarpıcı Renkler ile saçlarını boyadıktan sonra arkadaşlarından iltifat almaman mümkün değil!

Çarpıcı renkler serisindeki saç renklerinin ortak özelliği, uzun süre kalıcı olmaları ve beyazları tamamen kapatmaları! Böylece saçlarındaki beyazlar %100 kapanır ve göz alıcı renk bütünlüğü sağlanır. Bu serideki saç boyalarının içeriğinde bulunan sedef özleri ve çiçek yağları, saçların yumuşamasını ve boyama sonrasında daha parlak görünmesine yardımcı oluyor.

Garnier Çarpıcı Renkler serisi ile tanışanlar eminiz 5.62 numaralı Parlak Lal Kızılı saç rengini duymuştur. Garnier'in en popüler saç renklerinden olan bu canlı ve parlak kızıl saç boyası saçlara parlaklık kazandırarak göz alıcı kızıl tonu yaratıyor. 

Garnier Çarpıcı Renkler Saç Renkleri

Garnier Çarpıcı Renkler'deki kızıl, kahve, sarı ve kumral saç renklerini yakından inceleyelim. Bakalım senin favori Garnier saç boya rengin hangisi olacak?

Garnier Çarpıcı Renkler Kızıl Saç Renkleri

Garnier Çarpıcı Renkler Kızıl Renkleri

Garnier'in Çaprıcı Renkler Serisinde en çok ön plana çıkan saç renkleri genellikle kızıl tonları oluyor. Biliyorsun, evde kızıl saç rengi yapmak sandığından daha zor olabiliyor. Saç boyasının yetmemesi, saç diplerini daha açık renkli bırakması gibi problemler hayalindeki kızıl renginden seni uzaklaştırabilir. Bunun önüne geçmek için seni Garnier Çarpıcı Renkler kızıl tonları ile tanıştıralım. 

Garnier Çarpıcı Renkler Kızıl Renkleri

Garnier Çarpıcı Renkler Koleksiyonu'ndaki kızıl renkleri; 3.16 Yoğun Küllü Kızıl, 6.60 Yoğun Yakut Kızılı, 4.60 Yoğun Koyu Kızıl ve 5.62 Parlak Lal Kızılı. Kızıl tonlarından hangisinin sana daha çok yakışacağını öğrenmek için cilt renginden yardım alabilirsin. Yoğun küllü kızılı en çok sıcak alt tonlu ve açık tenlilere öneririz. Yoğun yakut kızılı ve yoğun koyu kızıl tam esmerlere göre! Bronzlaştıktan sonra bu saç rengini deneyebilirsin. Buğday tenlilere yakışacak en havalı saç rengi ise parlak lal kızılı!

Sana en çok yakışan kızıl saç rengini bu makalemizden öğrenebilirsin. 

Garnier Çarpıcı Renkler Kahve Saç Renkleri

Garnier Çarpıcı Renkler Kahve Renkleri

Kahve saç modası her daim yükselişine devam ediyor. Kahve saçların moda olmadığı bir sezon gördün mü? Saçlarda hem doğal hem de çok canlı bir imaj yaratan kahve saç boyaları bizim de en sevdiğimiz saç renklerinden! 
Garnier Çarpıcı Renkler Serisi'ndeki kahve renkleri, parlak ve canlı görünümleri ile diğer kahve saç boyalarına fark atıyor! Yoğun kalıcı formülü ve saçlarda parlak bir bitiş sağlaması nedeniyle Garnier kahve renklerini deneyenler bir daha başka bir renk kullanamıyorlar. 

Garnier Çarpıcı Renkler Kahve Renkleri

Garnier Çarpıcı Renkler kahve saç boyaları; 3.0 Koyu Kahve, 6.35 Çarpıcı Altın Kahve, 6.46 Yoğun Bakır Kahve, 4.0 Yoğun Kahve, 4.15 Buzlu Kestane, 5.0 Parlak Açık Kahve, 5.35 Tarçın Kahve

Bu kadar kahve saç boyasının arasında eminiz senin ten rengine ve zevkine uygun bir kahve tonu mutlaka çıkar. Buğday tenli kadınlara en çok altın kahve, yoğun kahve ve tarçın kahve gibi sıcak alt tonlu kahve saç boyaları yakışıyor. Açık tenli kadınlara ise yoğun bakır kahve ve parlak açık kahve saç rengini öneririz. Böylece ten renginle kahve saç boyası arasında kontrast yaratabilirsin. Koyu tenli esmer veya bronz olanlara ise koyu kahve ve buzlu kestane renklerini tavsiye ediyoruz. En iyi kahve saç boyaları arasından bakalım hangisini seçeceksin?

Garnier Çarpıcı Renkler Sarı Saç Renkleri

Garnier Çarpıcı Renkler Sarı Renkleri

Sarı saç boyaları çekici ve iddialı görünmenin en kestirme yollarından biri! Sen de saçlarında çekici sarı rengini görmek istiyorsan Garnier Çarpıcı Renkler Koleksiyonundaki en çarpıcı sarı renklerine göz atabilirsin. Saçlarına yoğun renk verme özelliği olan ve saç rengine parlaklık kazandıran çarpıcı sarı renkleri bir anda seni çok daha havalı gösterecek.

Garnier Çarpıcı Renkler Sarı Renkleri

Garnier Çarpıcı Renkler Koleksiyonu'nda yer alan sarı saç boyaları, 8.0 Parlak Koyu Sarı, 110 Ekstra Açık Elmas Sarısı ve 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısı. En çarpıcı ve iddialı sarı renkleri olarak bilinen bu tonlar en çok açık tenlilere yakışıyor. Buğday tene sahip olanlar platin sarısı olarak da bilinen Ekstra Açık Gümüş Sarı saç boyasıyla iddialı bir görünüm yaratabilirler.

En kalıcı ve yoğun renklere sahip olan Garnier sarı saç boyaları, saçlarını uzun süre parlak ve canlı gösterecek. 

Garnier Çarpıcı Renkler Kumral Saç Renkleri

Garnier Çarpıcı Renkler Kumral Renkleri

Saçlarında sıcak bir kumral saç rengi görmek istiyorsan sana Garnier Çarpıcı Renkler 7.0 Bal Kumral saç rengini öneririz. İçinde hafif bal rengi ışıltılar olan bu kumral tonu en çok sıcak alt tonlu açık tenli kadınlara yakışıyor. Buğday tenli olup da kumral rengini denemek isteyenlere de 6.0 Yoğun Koyu Kumral rengi harika bir seçenek! Yaban gülü özleri içeren Garnier kumral saç boyası, saçlarındaki beyazları tamamen gizler ve saçlarına ekstra parlaklık kazandırır. Tek uygulamada kumral görünmek istiyorsan artık aradığın en iyi kumral saç boyasını buldun! 

Garnier Çarpıcı Renkler Siyah Saç Renkleri

Siyah saç renklerinin asilliğinden vazgeçemeyenler Çarpıcı Renkler 1.0 Ekstra Yoğun Siyah saç rengini deneyebilirler. Simsiyah saç boyası arıyorsan bu saç boyası tam sana göre! Saçlarındaki beyazları gizleyen ve sana daha cool bir imaj yaratan siyah saç boyası her ten rengine çok yakışır. 

Garnier Çarpıcı Renkleri Kullananların Yorumları

Garnier Çarpıcı Renkleri Kullananların Yorumları

Garnier Çarpıcı Renkler koleksiyonunu kullananların ilk yorumu saç renginin ne kadar parlak ve çarpıcı göründüğü oluyor! Klasik saç renklerine fark atacak derecede parlak ve canlı görünen Çarpıcı Renkler Serisi'ni biz de çok seviyoruz! 

Garnier saç boyalarını kullananlar, saç renginin uzun süre kalıcı ve parlak görünmesinden dolayı çok mutlular! Tabii bu saç renginin parlaklığını korumak için boyalı saçlara özel bakım önerilerini takip etmeyi unutma! 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?