​Hem doğal görünen, hem de süper parlak bir saç rengi isteyenler buraya!


Saçlarının doğal renginden bir türlü vazgeçemeyenlerden misin? Yoksa saçlarını boyadığında rengi doğal görünmez diye mi korkuyorsun? Sana bu korkularını tamamen unutturacak, saçlarını boyayınca da saç renginin ne kadar doğal tonlarda ve süper parlak olduğuna inanamayacağın bir önerimiz var! Doğal saç rengi isteyenler makalenin devamına bekleniyor. 

Saç rengim ya doğal görünmezse?

Saç rengim ya doğal görünmezse?

Artık saçlarını boyayınca saç renginin yapay görünmesi korkusunu geride bırakacak L'Oréal Paris Casting Créme Gloss saç boyamız var! Saçlarına doğal bir renk verirken, parlaklık da katmanın en kolay yolu!

Saç rengini değiştirmek isteyen ama yapay ve sahte görünmesinden endişe duyanlar için Casting Créme Gloss saç boyasını öneririz. Saç boyamak hakkındaki tüm korkularının yenecek ve belki de ilk kez saçlarının tamamını boyayabilmeni sağlayacak olan Casting Créme Gloss, bizce tam da aradığın saç boyası. 

Bir kere amonyaksız ve arı sütü içerdiği için saçlar besleniyor, yumuşacık oluyor. Renklerdeki yansımalar çok doğal ve bu nedenle doğal saç rengine yakın tonu seçtiğinde sanki saçının çok daha parlak, çok daha yumuşak versiyonuna geçiş yapmış gibi olabilirsin.

L'Oréal Paris Casting Creme Gloss saç boyası, 28 şampuanlamaya kadar kalıcı. Yani kendi saç rengime bir daha dönemeyeceğim korkusu da yaşamayacaksın. Ama zaten bir deneyince, Casting Créme Gloss'dan vazgeçemeyeceksin. Nerden mi biliyoruz, tabii ki biz de denedik ve farkı gördük!

Saçlarını boyarken de fark edeceksin, bir saç boyası ancak bu kadar hoş kokabilir! Özellikle de boya sonrasında uygulayacağın bakım kreminin süper kokusuna eminiz ki bayılacaksın!

Hangi saç rengini tercih etmeliyim?

Bronz kahve

Bronz kahve

Kızıl saç renklerinden sonra sezonun en trend saç renklerinden biri bronz kahve! Bronz kahve saç rengi özellikle yaz aylarında buğday ve esmerlere çok yakışıyor. Bronz teninle uyum sağlayacak olan bronz kahve saçlar çok parlak ve ışıltılı görünür. 

L'Oreal Paris Casting Creme Gloss 680 Saç Boyası Bronz Kahve, süper parlak ve doğal tonlardan oluşan formülüyle saçlarında göz alıcı bir görünüm yaratır. Saçlarını boyadıktan sonra fındık özlü bakım kremiyle saç bakımı yapmayı unutmamalısın. 

Sıcak çikolata

Sıcak çikolata

Parlak ve doğal saç rengi arayışında olanlar sıcak çikolata rengine göz atmalı. L'Oreal Paris Casting Creme Gloss 535 Sıcak Çikolata saç boyası, saçlara sıcak tonlu yansımalar kazandırıyor. Her ten rengine yakışan bu saç rengi, sıcak ve doğal görünmek isteyenlerin ilk tercih ettiği renklerden biri! 

Amonyak içermeyen ve hoş kokusuyla saç boyamayı keyifli bir aktiviteye dönüştüren Casting Creme Gloss'u en yakın arkadaşlarına da tavsiye edebilirsin. Besleyici özelliği sayesinde bu saç boyasını deneyenler sana teşekkürlerini gönderecekler. 

Kestane

Kestane

Zamansız ve ikonik saç renklerini sevenler için kestane rengi saç boyasını öneririz. L'Oreal Paris Casting Creme Gloss 400 Saç Boyası Kestane rengi, bugüne kadar denediğimiz en parlak kestane saç renklerinden biri! Saçlarında boya varmış gibi görünmesini istemiyorsan doğal kestane saç rengini çok seveceksin. 

Casting Creme Gloss Saç boyasının en sevdiğimiz özelliği 28 yıkamaya kadar kalıcı olması. Bizim gibi kararsızlar için ideal bir özellik :) Eğer kestane rengini daha uzun süre saçlarında görmek istersen yeniden boyamak serbest! 

Editör önerisi: Bu doğal saç renkleri natürel kıvırcık saçlara da çok yakışıyor! Kıvırcık, bukleli saçların daha canlı olması için bakım önerimizi buraya tıklayarak keşfedebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!