İnceliyoruz: Garnier Color Naturals Saç Boyası


Doğal saç renklerini hepimiz çok seviyoruz! Saç renginde doğallıktan yana olanlardan olarak, saçımızı boyadıktan sonra ortaya çıkan doğal görünümler favorimiz! Son dönemde doğal saç renkleri de bu kadar trend olmuşken Garnier Color Naturals saç boyalarını yakından incelemeye karar verdik.

Doğal tonlarıyla dikkat çeken Garnier Color Naturals tonlarını bizimle beraber keşfetmeye ne dersin?

Garnier Color Naturals Saç Boyası'nın Özellikleri

Garnier Color Naturals Saç Boyası'nın Özellikleri

Saç rengini değiştirmek istiyor ama yapay görüneceğinden mi çekiniyorsun? O zaman Garnier Color Naturals saç boyaları tam sana göre! Bu koleksiyonla saçını boyadığında, sen bile saçlarının boya mı yoksa kendi rengin mi olduğunu anlayamayacaksın! :)

Garnier Color Naturals Saç Boyası

Bir diğer özelliği de saçları beslemesi. İçerdiği 5 besleyici yağlar ile saçların 4 kat daha güçleniyor. Formülündeki avokado, zeytin, karite, yabanmersini ve argan yağı, saçı derinlemesine beslediği için pürüzsüzleştirir ve saç yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Ayrıca boya sonrası, kutunun içerisinden çıkan saç kremi de saçlara bakım yapıyor. Böylece de saçlar göz alıcı parlaklığa kavuşuyor. E ne de olsa beslenen saçlarda renkler bir harika! :)

Garnier Color Naturals Saç Boyası

En önemli özelliklerinden biri de beyazları %100 kapaması. Beyaz saç diplerinden çok şikâyetçiysen ve beyazlarının uzun süre boyunca kapanmasını istiyorsan bizce bir şans vermelisin.

Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu’nda bulunan kumral saç renkleri ise doğal saçtan ayırt edilemeyecek renk seçenekleri ile kül, altın ve irize yansımaların mükemmel dengesinden oluşuyor. Bu nüanslar sayesinde de saça doğal rengini veriyor.

Garnier Color Naturals'ın Doğal Tonlar Koleksiyonu'ndan da biraz bahsetmek isteriz. Bu koleksiyon 3 farklı renge sahip; doğal koyu kumral, doğal kumral ve doğal açık kumral. Bu 3 renk ise, 3 ana yansımaya, yani küllü, altın ve irize yansımalarının hepsine sahip. Bu koleksiyonu işte bu kadar özel yapan da bu!

Garnier Color Naturals Renkleri

Garnier Color Naturals renk kataloğunun tüm renkleri doğal bir görünüm sunuyor! Bu saç boyasını denemek, doğal bir saç rengine kavuşmak istiyorsan aşağıdaki saç renklerine bir göz atmalısın! :)

Garnier Color Naturals Kumral

Garnier Color Naturals Kumral

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Garnier Color Naturals’ın Doğal Tonlar Koleksiyonu’nda doğal kumral saç renkleri bulunuyor. Bu koleksiyon, 6N Doğal Koyu Kumral, 7N Doğal Kumral ve 8N Doğal Açık Kumral renklerinden oluşuyor. Eğer açık ten rengine sahipsen Garnier Color Naturals 8n doğal açık kumralı, buğday ten rengine sahipsen Garnier Color Naturals 7 kumralı, esmer ten rengine sahipsen de Garnier Color Naturals 6n doğal koyu kumral rengini denemeni öneririz.

Garnier Color Naturals Kumral

Garnier Color Naturals 7.1 küllü kumral ve 7.3 Fındık Kabuğu saç renkleri de yer alıyor. Küllü kumral saç rengi bizce en çok buğday ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor. Fındık kabuğu saç rengi ise altın yansımalarıyla açık ten rengine sahip olanlara yakışıyor. Garnier doğal kumral saç renkleriyle göz alıcı görüneceğine eminiz!

Sana uygun kumral saç rengini öğrenmek istersen hemen bu testimizi çözebilirsin!

Garnier Color Naturals Kahve

Garnier Color Naturals Kahve

Ne olursa olsun koyu kahvelerin gizemli havasından vazgeçemeyenlerin tercihi de Garnier Color Naturals 3.0 Koyu Kahve ve 4 Kahve renginden yana oluyor. Esmer ve buğday ten rengine sahip olanlara çok yakıştırdığımız bu tonlar eminiz ki sana da çok yakışacaktır.

Garnier Color Naturals Kahve

Tercihin biraz daha açık kahve tonlarındaysa, Garnier Color Naturals 5 Açık Kahve senin rengin olabilir. Hem soğuk yansımaların olsun, hem de açık ten rengine de yakışan bir kahve tonu olsun istiyorsan da 5.23 Buzlu Kahve rengini deneyebilirsin.

Tabii bir de çikolata kahveler var! Duyduğumuz kadarıyla Garnier Color Naturals 5.52 Çikolata Kahve kullananlar bir daha bu görünümden vazgeçemiyorlarmış! :)

Garnier Color Naturals Siyah

Garnier Color Naturals Siyah

Herkes açık renkleri tercih ederken neden farklılaşmayasın ki? :) Siyah saç rengi senin de favorinse ve bu saç renginin sende çok doğal görünmesini istiyorsan sana önerimiz Garnier Color Naturals 1 Siyah rengi. Normalde siyah saç renklerini esmerler tercih etse de, kontrast oluşturduğu için bizce açık ten rengine sahip olanlara da çok yakışıyor.

Garnier Color Naturals Kızıl

Garnier Color Naturals Kızıl

Hazır ol! Bakır saç renkleri önümüzdeki sezon yeniden yükselişe geçiyor! Tabii bu kez sahne, doğal bakır tonlarının. Garnier Color Naturals 7.4 Sultan Bakırı rengi ise bu saç rengine ulaşırkenki en büyük yardımcın. Açık ten rengine sahipsen denemen gereken ilk saç renklerinden!

Garnier Color Naturals Sarı

Garnier Color Naturals Sarı

Sarı saç renklerinin hayalini kuranlardansan ve doğal bir sarı tonu istiyorsan Garnier Color Naturals’ın sarı tonları tam sana göre!

Eğer açık ten rengine sahipsen Garnier Color Naturals 110 Ekstra Açık Doğal Sarı 110 rengini, buğday ten rengine sahipsen Garnier Color Naturals 9.13 Açık Küllü Sarıyı, esmer ten rengine sahipsen de 9 Sarı rengini sana öneririz. Eminiz ki sana çok yakışacaktır! :)

Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Kullananların Yorumları

Saçlarında doğallıktan vazgeçmek istemeyen İrem Çalhan, Garnier Color Naturals saç boyasını kullananlardan! Boyayı nasıl uyguladığını ve ürün hakkındaki yorumlarını merak edenler yukarıdaki videoyu izlemeyi unutmasın! :)

Tabii bizim de bir yorumumuz var! Biz de Garnier Color Naturals 7N kullananlardan olarak Color Naturals koleksiyonunu çok seviyoruz! Saçlarımızı besleyip doğal bir saç rengi sağladığı için favorilerimizden. Bizce sen de en kısa zamanda bu saç boyasına bir şans vermelisin. :) 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala