​Dore kumral saç rengi hakkında bilmen gerekenler!


Dore kumral saç rengi son zamanların en popüler saç renklerinden biri! Saçlarında modern ve canlı bir saç rengi istiyorsan dore kumral saç rengini deneyebilirsin. Kumral saç rengine dore ışıltılar kazandıran bu saç rengi eminiz ki sana da çok yakışacak. :)

Dore kumral ne demek, dore kumral saç rengi gibi bu harika saç rengine dair bilmen gereken her şeyi bu yazımızda açıklıyoruz! Hadi başlayalım! :)

Dore kumral saç rengi nasıl bir renk?

Dore kumral saç rengi nasıl bir renk?

Dore kumral saç rengi, kumral tonunun dore, yani altın rengindeki ışıltılarla birleştiği bir saç rengidir. Dore kumral saç rengi kumralla koyu sarı saç rengi arasında kalır. Dore kumralın içindeki altın ışıltılar saç rengine sıcacık bir görünüm kazandırır.

Dore kumral saç rengi nasıl bir renk2

Sıcak alt tonlu dore kumral saç rengi son zamanların en çok dikkat çeken saç renklerinden biri oldu. Saçlarında yenilik isteyen, daha sıcak renklerle saç rengini parlak göstermek isteyenler dore kumralı tercih edebilir.

Dore kumral saç rengi kimlere yakışır?

Dore kumral saç rengi kimlere yakışır?

Dore kumral saç, bizce en çok buğday tenlilere yakışıyor. İçerisindeki altın yansımalar sayesinde buğday ten rengine sahip olanlar daha canlı, ışıl ışıl ve enerjik görünüyorlar. 

Dore kumral saç rengi kimlere yakışır?2

Açık tenliler ise kumral saç renginin daha açık tonlarından biri olan açık kumralı deneyebilirler. Açık kumral saç rengi, beyaz tenlilerde oldukça doğal ve dinamik duruyor. Özellikle saçlarının sanki kendi renginmiş gibi görünmesini istiyorsan Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral ile bizce acilen tanışmalısın! 

Saçlarını hem besleyip, hem de doğal bir saç rengine kavuşmasını sağlamak için Garnier Color Naturals serisindeki tüm renklere güvenebilirsin. Bizden söylemesi! :)

dore kumral saç rengi kimlere yakışır

Esmer tene sahip olanlar da dore kumral saç renklerini deneyebilirler. yüzüne ışıltı katabilirsin. Ombre modasının popüler olduğu bu günlerde altın kumral ombre ile çok modern görünüme sahip olabilirsin. 

Dore kumral saç rengi nasıl elde edilir?

Dore kumral saç rengi nasıl elde edilir?

Dore kumral saç rengini elde etmek çok basit! Dore kumral saç boyası sayesinde evde kolay bir şekilde saçlarını bu havalı renge boyayabilirsin. Bizim dore kumral saç boyası önerimiz: Garnier Color Naturals 7.3 Fındık Kabuğu rengi!      

Beyazlarının tamamını kapatan Garnier Color Naturals, aynı zamanda içeriğindeki doğal yağlarla saçlarına bakım da yapıyor. Saçlarını boyadıktan sonra hem saç rengin doğal görünüyor hem de saçların ışıltıyla parlıyor! :)

Dore kumral saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Dore kumral saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Dore kumral saç renginin ilk günkü gibi ışıltılı ve parlak görünmesi için saç bakımına özen göstermeyi ihmal etmemelisin. Boyalı saçların klasik saç bakımınından daha fazlasına ihtiyacı var. Boyalı saçlara özel şampuan, bakım kremi ve saç maskesini düzenli bir şekilde kullanmalısın.

Dore kumral saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Saç bakım ürünlerinin dışında, saç renginin parlaklığını koruması için sıcak su yerine mutlaka ılık su ile saçlarını durulamalısın. Duştan çıktıktan sonra saçlarını havluyla kurutmak yerine de doğal bir şekilde kurumasını beklemeni öneririz. Böylece saç renginin parlaklığı uzun süre kalıcı olur. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!