Kahverengi saçlar için en iyi ışıltılar


Işıltılar, saçlarının güneşten açılmış gibi doğal durmasını sağlar. Doğru renklendirme uygulamasıyla, kahverengi saçların hiç olmadığı kadar göz alıcı olabilir. Haydi, senin için uygun tekniği bulalım!

Kahve saçlarda soğuk ve küllü ışıltılar

Kahve saçlarda soğuk ve küllü ışıltılar

Kahve saçlarda bu yılın trendi soğuk ve küllü ışıltılara sahip saçlar! Özellikle doğal kahve saç renkleri üzerine küllü yansımalarla çok cool görünümler elde edebiliyoruz. Sen de kahve saçlarında küllü ışıltılar görmek istersen sana önerimiz L’Oréal Paris Casting Créme Gloss’un Cool Brunette serisindeki saç renkleri!

28 şampuanlamaya kadar kalıcı olan L’Oréal Paris Casting Créme Gloss, saçlara çok doğal ve süper parlak ışıltılar sağlıyor. Cool Brunette serisindeki 5102 Cool Mocha, 4102 Cool Kestane ve 515 Buzlu Çikolata saç renkleriyle de saçlara trendy soğuk yansımalar veriyor. E daha ne olsun! :)

Kahve saçlarda ombre

Kahve saçlarda ombre

Eğer saçlarını altın ve karamel tonlarıyla hareketlendirmek istiyorsan, ombre uygulaması sana göre!

Kahve saçlarda ombre

Koyu saçlarda yarattığı kontrast nedeniyle ombre saçlar esmerlere o kadar yakışıyor ki! Dahası, saçlarında sağlayacağın bu renk geçişleri için seçebileceğin bir sürü renk var!

Kahve saçlarda ombre

Eğer saçlarında sarı renk geçişleri istemiyorsan, pembe, mavi, kızıl veya aklına gelen herhangi bir rengi de tercih edebilirsin. Seçenekler sınırsız!

Kahve saçlarda ombre

Özellikle son dönemde kırmızı ombre saçlar bir hayli popüler. Tekrar tekrar dip boyatma gereksinimi ile sık sık kuaförü ziyaret etmeyi gerektirmediği için bir çok kadın ombre saçları tercih ediyor.

Kahve saçlarda karamel ışıltılar

Kahve saçlarda karamel ışıltılar

Karamel tonlarda ombreler, ışıltılar, kahve saçlara en çok yakışan görünümlerden. Bu tatlı ışıltılar saça çok hoş bir parlaklık katıyor.

Kahve saçlarda bakır ışıltılar

Bakır, kızıl tonlardaki ombreler de kahve saç renklerine yakışan ombre görünümlerinden. Bizce çok çekici ve havalı!

Kahve saçlarda bronde ışıltılar

Kahve saçlarda bronde ışıltılar

Bronde, sarı ve kahve saçların bir kombinasyonu. Bronde ışıltılar doğal kahve saçlarına boyut kazandırmak için idealdir! Bu görünümü yakalamak için, kendi saç renginden iki ton açık bir renk tercih et. Saç uzmanın onu, güneşin normalde açtığı yüz çevrene ve diğer alanlara profesyonelce uygulayacaktır.

Kahve saçlarda balyaj

Kahve saçlarda balyaj

50'li yıllarda Fransız kuaförler tarafından icat edilen balyaj tekniği, günümüzde hala popülerliğini koruyor. Bronde'a göre daha hafif renk geçişlerine sahip olan balyaj tekniğinde, en doğal sonuçlar hedefleniyor. Bu saç renginde, saçların tıpkı güneş ışığında saatlerce kalmış gibi doğal yansımalar yakalanması önemli. Doğru balyaj uygulaması için uçlardaki renk, diplere göre en fazla üç ton açık olmalı.

Kahve saçlarda sarı balyajlı ışıltılar

Kahve saçlarda sarı balyajlı ışıltılar

Koyu ya da küllü sarı tonlarında balyajlar kahve saçlara sanki güneşten açılmış bir görünüm veriyor. 

Kahve saçlarda bal rengi balyaj

Kahve saçlarda bal rengi balyaj

Bal rengi saçlara bayılan bizler, bal rengi balyajlara ise bayılıyoruz! Sen de kahve saçlarına bal rengi balyaj deneyerek tüm gözleri üzerinde toplayabilirsin!

Küllü açık kahve ışıltılar

Küllü açık kahve ışıltılar

Sezonun en trend renklerinden biri de açık küllü ışıltılara sahip olan kahve tonları! L’Oréal Paris Excellence Cool Creme 5.11 Ekstra Küllü Açık Kahve, saçlarında ekstra küllü ışıltılar yaratarak daha soğuk tonlara sahip olmanı sağlıyor. Turunculaşma karşıtı mor teknolojiye sahip olan Ekstra Küllü Açık Kahve rengini özellikle saçlarında küllü tonlar isteyen ve ekstra sıcak yansımalardan rahatsız olanlar için öneririz! Evde saç boyarken bir türlü küllü saç rengini tutturamıyorum diyorsan L’Oréal Paris Excellence Cool Creme serisindeki küllü saç boyalarını incelemelisin. 


Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!