Bembeyaz Kombinler İçin Makyaj Önerileri

Bembeyaz Kombinler İçin Makyaj Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Beyaz giyindiğinde nasıl makyaj yapmalısın? Adım adım anlatıyoruz!

Havaların ısınmasıyla birlikte o çok özlediğimiz bembeyaz kombinlerle yeniden buluştuk. Bahar ve yaz aylarına çok yakışan beyaz kıyafetler enerjik ve canlı bir hava veriyor. Bu nedenle biz beyaz kombinlerle en çok aydınlık ve taze görünümleri seviyoruz.

Baştan aşağı beyaz giyindiğin günlerde nasıl makyaj yapman gerektiğini ve makyajında hangi noktalara önem göstermen gerektiğini anlatıyoruz. Beyaz kıyafetinin fondöten lekesi olmasını istemezsin değil mi? Beyaz kıyafetlerine uygun makyaj modelleri ve hangi tonları seçmen gerektiğini aşağıda görebilirsin!

Taptaze ten makyajı

Taptaze ten makyajı

Beyaz kıyafetler bizim için sadeliği ve şıklığı temsil ediyor. Sen de baştan aşağı beyaz giyindiğin günlerde ten makyajında sade ve canlı görünümleri tercih etmelisin. Tıpkı bahar çiçekleri gibi taze görünmek istiyorsan ilk olarak cildini kusursuz gösterecek bir fondöten kullanmalısın. Maybelline New York Super Stay Active Wear Fondöten bize göre beyaz kombinlerin olmazsa olmazı! Beyaz kıyafetlerine bulaşmayan, maskeye transfer olmayan Maybelline fondöteni beyaz kıyafetlerinle birlikte gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Suya ve neme karşı dayanıklı etki gösteren bu fondöteni en zorlu dik yaka kazaklarımızla bile güven içinde kullanabiliyoruz.

Super Stay Active Wear Fondöten'in orta dereceli kapatıcılığı ve ince, cilde nefes aldıran yapısı sayesinde beyaz kıyafetlerinin içinde sade ve fresh görünmeyi başarabilirsin. Fondöteni ilk olarak nokta nokta cildine uygula, sonrasında nemli makyaj süngeri ile dağıt. Cildine nefes aldıran hafif dokusu sayesinde 30 saate kadar ilk anki kadar taze ve kusursuz görüneceğine emin olabilirsin.

Beyaz kombinlere uygun göz makyajı

Beyaz kombinlere uygun göz makyajı

Baştan aşağı bembeyaz giyindin... Ne kadar romantik göründüğünü tahmin edebiliyoruz. Beyaz romantik görünümünü desteklemek için buğulu göz makyajlarından yararlanabilirsin. Bu görünüm için ten makyajında kullandığın Maybelline New York Super Stay Active Wear Fondöten'i biraz da göz kapaklarına doğru dağıtabilirsin. Bu adım sayesinde hem göz çevresindeki renk eşitsizliği dengelenecek hem de buğulu göz makyajın gün boyu daha kalıcı olacak.

Romantik buğulu göz makyajı için Maybelline New York Nudes of New York Far Paleti'ndeki koyu kahve ve nude tonları kullanabilirsin. Göz kapağının tam ortasına açık tonlu nude farını sürerek temiz bir zemin hazırla. İkinci adımda göz kapağının katlanma çizgisine koyu kahve farını sürerek derinlik yarat. Farını iyice karıştırarak beyaz kombinine uygun doğallığı yakalayabilirsin.

Göz makyajını ortaya çıkarmak ve romantik bakışlarını vurgulamak için Maybelline New York Falsies Lash Lift Maskara Extra Black devreye giriyor! Kirpik lifting etkisi gösteren bu maskarayı kirpik diplerinden uçlarına doğru dikkatli bir şekilde uygula. Özel günler için iki kat maskara uygulayabilirsin. Ultra siyah bakışlarla herkesin dikkatini çekeceğine eminiz.

Ten makyajını ısıt

Ten makyajını ısıt

Bembeyaz kombinlerle sıcak ten makyajı görünümünü birbirine çok yakıştırıyoruz. Sen de beyaz kombinlerinle birlikte makyajına biraz daha sıcak bir etki katabilirsin. Makyajını ısıtmanın en pratik yolu bronzer kullanmaktan geçiyor. Maybelline New York City Bronzer Bronzlaştırıcı & Kontür Pudrası, yüzüne doğal bronzluk etkisi kazandıracak ve yüz hatlarını vurgulamana yardımcı olacak. Nasıl mı? Bronzerını büyük allık fırçasına al ve yüz çerçevesine uygula. Daha doğal görünmesi için bronzer fırçasıyla ürünü yayabilirsin.

Yanaklarını daha sıcak göstermek ve yüzüne renk katmak için Maybelline New York Cheek Heat Likit Allık No: 20 Rose Flush rengini tercih edebilirsin. Gül kurusu alt tonlu bu allık bronzer ile birlikte cildini bir anda daha canlı gösterecek, tıpkı bahar çiçekleri gibi!

Editörün önerisi: Ten makyajının daha genç ve fresh görünmesini istiyorsan aydınlatıcı kullanabilirsin. Elmacık kemiklerinin üzerine aydınlatıcı uygula ve parmağınla hafifçe yay.

Beyaz kombinlere uygun ruj önerisi

Beyaz kombinlere uygun ruj önerisi

Beyaz kombinlere en çok sade ruj renkleri yakışır. Beyazın masumiyetini ortaya çıkarmak için şeffaf parlatıcıları makyajına ekleyebilirsin. En sevdiğimiz parlatıcılardan olan Maybelline New York Lifter Lip Gloss bu makyaj için ideal! Formülünde hyaluronik asit olan Maybelline şeffaf parlatıcı, dudaklarına ekstra nem kazandırarak daha dolgun görünmesine yardımcı olur. Dudaklarını kurutmayan, tam tersi gün boyu nem kazandıran bu parlatıcıyı gün içinde çantandan eksik etmemelisin.


Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?