Botanicals Fresh Care Argan ve Aspir Besleyici serisini deniyoruz!

Botanicals Fresh Care Argan ve Aspir Besleyici serisini deniyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Son yıllarda çok fazla popüler olan evde doğal saç bakımı trendi hepimizi sardı. Tabii ki Saç Sırları.com editörleri olarak biz de bu akıma uyduk ve kullandığımız ürünlerin, yediğimiz, içtiğimiz her şeyin doğallığını sorgular olduk. Yalnızca kullandığımız ürünlerin doğallığını sorgulamakla da kalmadık, çevreye duyarlı süreçlerden geçen ürünleri kullanmaya başladık. 

Saç bakımında ise ne yazık ki tam aradığımızı bulamıyorduk; ta ki paraben, silikon, renklendirici içermeyen Botanicals Fresh Care ile tanışıncaya kadar. Saçlarımız doğayla tanıştı desek yalan olmaz! Sen de saçlarını doğayla, doğallıkla tanıştırmak ister misin?

Botanicals Fresh Care Argan ve Aspir Besleyici serisini keşfedelim!

Duyduk ki Botanicals Fresh Care ürünlerinin hepsi yenilenmiş! Yenilenen zengin içeriği ile Botanicals Fresh Care, artık daha da doğal! E tabii biz de hemen denemek istedik ve hazır saçlarımızı yazın etkilerinden kurtarmak isterken Argan ve Aspir Besleyici serisiyle işe başladık! :)

Botanicals Fresh Care Argan ve Aspir Besleyici serisinin saça faydaları neler?

Botanicals Fresh Care ürünlerinin hiçbirinde paraben, silikon ve renklendirici maddeler bulunmuyor. Bizce Botanicals Fresh Care'i en özel yapan ve değerli kılan özelliklerinden en önemlisi de bu! Saç bakımında doğal formülleri kullanmak isteyip, güvenilirliğinden ve kalitesinden çekinenler için bu süper bir haber olmalı!

Argan yağının saça faydalarını artık duymayan kalmadı! İşte bu seri, saçlar için mucize gibi olan doğal Argan yağını içeriyor. Kuru saçlar için doğal bakımlar söz konusu olduğunda Aspir bitkisi de aynı şekilde çok etkili.

Hem Argan yağını hem de aspir bitkisinin karışımıyla ortaya süper besleyici bir bakım çıkmış. Yani kuru saçların için aradığım bakım diyebiliriz!

Özellikle son dönemde saçlarındaki kuruluktan dolayı saçlarına dokunmak bile istemiyorsan bu seri senin için ideal. Argan ve Aspir Besleyici serisinin şampuanı, saç kremi, maskesi ve durulanmayan balsam kremi saçlarını yumuşacık yapacak. Ama şimdiden uyarıyoruz; ellerini saçlarından alamayabilirsin!

Botanicals Fresh Care Argan ve Aspir Besleyici serisi kimler için uygun?

Kuru saçların varsa senin ihtiyacın olan, saçlarını derinlemesine besleyip canlanmasına yardımcı olacak doğal ve bitkisel saç bakımları. Doğal ve bitkisel saç bakımları, saçlarını nazikçe beslediği için saçlarına daha özenli bir bakım sunar.

Besleyici argan yağı ve aspir içeren bu seri bizce tam senlik! Argan yağı saçları diplerden itibaren besler ve saçlar, yumuşacık, ışıl ışıl parlak olur. Bir tür şeker portakalı çiçeği olan ve yağ içeriği bakımından da zengin Aspir ise saçlarına bol bol nem sağlayarak saçı kuruluktan kurtarır.

Botanicals Fresh Care Argan ve Aspir Besleyici serisiyle doğal saç bakımı nasıl yapılır?

Öncelikle kendine, özel bir bakım rutini oluşturmalısın ve saç bakımın için bu rutini sürdürmelisin. Aşağıdaki adım adım rehberimiz bu konuda sana yardımcı olmaya hazır! :)

İlk adım: Şampuan

İlk adım olarak saçlarını banyoda suyla iyice nemlendir. Ardından Botanicals Fresh Care Argan ve Aspir Besleyici Şampuan’ı saçlarına masaj yaparak uygula. Eğer saçların gür ve uzunsa bu işlemi bir kez daha tekrarlayabilirsin.

İkinci adım: Saç kremi

Kuru saçlarının iyice neme doyması için saç bakım kremi kullanmalısın. Argan ve Aspir Besleyici Saç Bakım Kremi’ni, şampuan sonrasında, saçının uç ve boylarına uygulayıp saçlarını durulayarak kullanabilirsin.

Üçüncü adım: Saç maskesi

Saç maskesi yapmayı çoğu zaman atladığını biliyoruz! :) Ancak saçların için oldukça önemli bir adım çünkü saçlarına yoğun bakım sağladığı için saç maskeleri gerçekten de ideal!

Argan ve Aspir Besleyici Maske’yi saçının uç ve boylarına uygula. Ardından 5 dakika kadar bekletip durula. İşte bu kadar! Saçların yumuşacık olacak!

Dördüncü adım: Durulanmayan bakım

Kuruyan saçlarımız için vazgeçilmez ürünlerimizin başında durulanmayan bakımlar geliyor. Argan ve Aspir Besleyici Balsam Krem’i, saçlarımıza şekil vermeden, ıslak saçlarımızı taramadan önce kullanıyoruz. Hatta bazen gün içerisinde, saçlarımızın kuruduğunu hissettiğimizde de uygulayıp saçlarımızı hemencecik besleyebiliyoruz!

Botanicals Fresh Care Argan ve Aspir Besleyici yorumlarımız:

Argan ve Aspir Besleyici serisini kullananlardan olarak bu doğal saç bakım ürünleriyle ilgili yorumlarımız da var! Her şeyden önce, doğal saç bakımına önem verdiğimiz için Botanicals Fresh Care ürünlerini çok seviyoruz!

Argan ve Aspir Besleyici serisinin de, kuru saçlara doğal saç bakımı yöntemi arayanlar için en uygun bakım olduğunu düşünüyoruz. Saçlarımızı beslemesi, yumuşatması bir yana, tüm serinin mükemmel koktuğunu da söylemeden geçemeyeceğiz! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?