Açıklıyoruz: En iyi 9 saç kremi!


Saç kremi bizim için saç bakımının anahtar noktalarından biri, hatta belki de en önemli noktası! İyi bir saç kremi saçlarının yumuşacık görünmesini, kolay taranmasını ve ışıl ışıl parlamasını sağlıyor. Eğer saç kremi sende bu etkileri yapmıyorsa demekki hala en iyi saç kremini keşfetmemişsin demektir! 

Sacsirlari.com editörleri bugüne kadar denediği ve en çok memnun kaldığı saç kremlerini senin için sıralıyor. Saç kremi uyguladıktan sonra hala saçlarının zor tarandığını ve sert görünmeye devam ettiğini düşünüyorsan bu kremlerle mutlaka tanışmalısın. 

Elseve Bond Repair Tüm Yıpranmalar İçin Saç Bağlarını Onarıcı Bakım Kremi

elseve bond repair

Elseve'in en yeni serisi Bond Repair'in saç kremi, yıpranmış saçların kırılan bağlarını onarıyor. Taramakta zorluk çektiğimiz yıpranmış saçlarımızın yumuşacık olmasını, kolay şekil almasını sağlıyor. Yıpranmış saçlar için saç kremi arayışında olanların son gözdesi olan bu saç kremi, Saç Sırları.com editörleri olarak bizim de favorilerimizden!

Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi

Saç kremi denilince aklımıza gelen ilk saç bakım ürünü kuşkusuz en sevdiğimiz durulanmayan saç kremlerinden olan Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi oluyor. Saç bakımında ikonik bir yere sahip olan Saç Güzelleştirici Krem, ilk kullanımdan itibaren saçlara ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor, muhteşem bir parlaklık sağlıyor.

Bu kremin en sevilen yanı ise durulama gerektirmemesi! Saçların nemliyken veya kuruyken uygulayarak yağ kremiyle saçlarını besleyebilirsin. Biz en çok bu ürünü kötü saç gününde saçlarımızı şekillendirmekte zorlanırken kullanıyoruz. Tek adımda saçlarında kusursuz bir görünüm yakalamak için artık kullanman gereken en iyi saç bakım kremini biliyorsun. 

Kérastase Genesis Defense Thermique Durulanmayan Bakım

Kérastase Genesis Defense Thermique Durulanmayan Bakım

En iyi saç kremleri listemizdeki en son ürünü sürekli maşa ve düzleştirici kullananlar için ayırdık. Kérastase Genesis Defense Thermique Durulanmayan Sıvı Bakım Spreyi, saçları 230 dereceye karşı koruyarak ısının zararlı etkilerini saçlarına yansıtmaz. Sürekli ısıyla saç şekillendirmek, fön çekmek, maşa yapmak gibi işlemler saç tellerinin kurumasına ve yıpranmasına yol açabilir. Bunun önüne geçmek için her işlem öncesinde saçlarına ısı koruyucu durulanmayan bakım spreyini sık. Şimdi gönül rahatlığıyla saçlarını şekillendirebilirsin! 

Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi

Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi

Saçlarında göz alıcı bir uzunluk görmek istiyorsan saç kremlerini çok yakından tanımanı öneririz. Çünkü uzun saçlar çok iyi bir bakım ve sık sık taranmak isterler. Uzun saçlarını düzenli tarayarak saç köklerinin nefes almasını sağlayabilirsin. Peki, uzun saçların çok zor taranıyorsa? O zaman devreye Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi giriyor. Dream Long saç kremi, uzun ve yıpranmış saçların kolay taranmasına yardımcı oluyor. Formülündeki Hint yağı, bitkisel keratin ve vitaminler sayesinde saçlarına derinlemesine bakım yapar ve saçlarını kırılmalara karşı korur. 

L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Kremi

Kırılgan ve yıpranmış saçlar tararken koparak dökülebilir. Saç kremiyle saçlarındaki yıpranmaları ve kırıkları kontrol altına alman mümkün! L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Kremi, saçlarını güçlendirerek daha dirençli olmalarını sağlıyor. Saçlarındaki koparak dökülmeler azalıyor ve saçların çok daha kolay taranmaya başlıyor. Arginine Direnç saç kremini özellikle zayıf ve ince saç tellerine sahip olanlara öneriyoruz. Saç dökülmelerini kontrol altına almak için Arginine proteininden destek alarak daha güçlü yani koparak dökülmeyen saçlara sahip olabilirsin. 

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Saç Bakım Sütü

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Saç Bakım Sütü

Sarı boyalı saçlar için en iyi saç kremi önerisi isteyenler için Kérastase Blond Absolu Cicaflash Saç Bakım Sütü'nü öneririz. Saçlardaki kusursuz sarı renginin korunmasını ve sarı saç renginin daha parlak görünmesini sağlayan bu saç kremi, boyalı saçlarda oluşan zor taranma problemini de ortadan kaldırıyor. İşlem gören saçların ne kadar sertleştiğini ve kuruduğunu tahmin edebilirsin. İşte Cicaflash Saç Bakım Sütü de tam bu noktada devreye giriyor. Nemli saç uçlarına saç bakım sütünü sür ve 2-3 dakika bekle. Sürenin sonunda ılık suyla saçlarını yıkayarak yumuşak sarı saçlarının tadını çıkar. 

Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi

Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi

Saç kremi alırken mutlaka saç tipine uygun olanları seçmelisin. Özellikle kıvırcık saçları olanlar mutlaka dolgunluk kazandıran ve bukleleri ön plana çıkaran saç kremlerini kullanmalılar. Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi gibi! Değerli Amla yağının gücünden yararlanan bu saç kremi,kıvırcık ve düzensiz dalgaları olan saçları şekillendirerek doğal dalgaları ön plana çıkarıyor. Daha yoğun dalgalara kavuşunca bir daha saçlarını ısıyla şekillendirme ihtiyacı duymayacaksın. 

Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi

Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi

Durulanmayan saç bakım kremleri arasında bir diğer favorimiz ise Elseve Dream Long Bye Bye Makas Bakım Kremi! Saç uçlarına bakım yaparak kırıkları onaran bu krem sayesinde artık kuaförün yolunu unuttuk! Saç uçlarımız o kadar pürüzsüz görünüyor ki saç uçlarından kestirmeye artık gerek kalmadı. 

Bye Bye Makas bakım kreminin en çok öne çıkan özelliklerinden biri de saçlara parlaklık kazandırması ve elektriklenmeyi azaltması! Böylece saçlar çok daha kolay şekil alıyor ve kabarma problemi ortadan kalkıyor. 

Elseve Arginine Komple Direnç Bakım Kremi

Elseve Arginine Komple Direnç Krem

Saç dökülmesine karşı durulanmayan bakım kremi arıyorsan senin için Elseve Arginine Komple Direnç Bakım Kremi'ni öneririz. Mevsim geçişlerinde veya stresli dönemlerde olan dönemsel saç dökülmeleri yaşıyorsan Komple Direnç Krem sayesinde saçlarının daha yoğun ve gür göründüğünü fark edebilirsin. Koparak dökülmelere karşı önlem alan ve saçları güçlendiren bu saç bakım kremini biz severek kullanıyoruz. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!