Saçlarında doğal ışıltıları nasıl elde edebilirsin?


Güneşin altında açılmış gibi görünen, doğal ışıltılı saçlar bu sene de hakimiyetini sürdürüyor! Yüze harika bir canlılık ve ışık katan bu görünüm sayesinde daha genç görünmek de mümkün hale geliyor! Saçlarında balyaj, röfle, ışıl gibi tekniklerle daha parlak ve canlı saç görünümleri elde edebilirsin. 'Saç rengimin parlak görünmesini nasıl sağlarım?' diye düşünüyorsan bu yazımız tam sana göre! İşte bizim favori görünümlerimiz! Doğal ışıltılı saç modelleri ile saçların hiç olmadığı kadar canlı görünecek.

Doğal sarı ışıltılı saç 

Doğal sarı ışıltılı saç

Doğal sarı ışıltılı saçlar her mevsime çok yakışıyor. Eğer saçlarının kendi rengi mat tonlardaysa doğal ışıltılı saç boyasıyla saç rengini canlandırabilirsin. Açık sarı tonlarındaki, ışıltılı saç rengini açık ten rengine çok yakıştırıyoruz. Uzun bob kesim, uçları dalgalı saç stili ise bu saç rengiyle oldukça uyumlu görünüyor! Eğer sen de saçlarında farklı bir görünüm istiyorsan L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 01 Ultra Açık Doğal Sarı rengini deneyebilirsin. Sarı ışıltılı saç rengi seni bir anda daha canlı ve enerjik gösterecek.

Işıltılı kestane saç rengi

Işıltılı kestane saç rengi

Saçlarında daha naturel bir ton görmek istiyorsan ışıltılı kestane rengi saç rengini denemelisin. Özellikle buğday ve esmerlere çok yakışan bu saç rengi yüzüne sıcak bir hava katacaktır. Doğal saç rengi kestane renginin her daim canlı ve parlak görünmesi için boyalı saçlara uygun şampuan ve saç kremi kullanmanı öneriyoruz Işılıtılı saç bakımına dikkat ederek saç renginin uzun süre parlak görünmesini sağlayabilirsin. Özellikle bu saç rengi, su dalgası saç stiliyle birleşince ortaya harika bir görünüm çıkıyor. Dalgalı saçlarını Elseve Güzelleştirici Mucizevi  Yağ Kremi ile parlatmayı unutma!


Doğal ışıltılı kahve saç rengi

Doğal ışıltılı kahve saç rengi

Bu sezon koyu kahve saçlarında altın ışıltılara sahip olmak çok moda! Doğal saç rengi koyu kahve olanlar saçlarının tamamını boyamak yerine, uç ve boylarında ombre görünümünü tercih ediyor. Senin de saçların koyu kahve tonlarındaysa ve saçlarının tamamını boyamak istemiyorsan, saç uçlarında altın veya karamel ışıltıları deneyebilirsin!

Doğal kumral saç rengi

Doğal kumral saçları çok seviyoruz! Doğal ışıltılara sahip olan ışıltılı kumral saç rengi sanki kendi saç rengimiz gibi görünüyor. Sen de saçlarının boyalı gibi durmasını istemiyorsan doğal ışıltılı kumral, açık kumral, bebek kumralı saç rengi gibi tonları değerlendirebilirsin. Bu renkler özellikle açık tenlilere çok yakışıyor. 

Editör önerisi: Eğer saç renginden beklentin doğal görünmesi, süper parlak olması ve yarı kalıcı olmasıysa sana önerimiz 28 şampuanlamaya kadar kalıcı L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 700 Parlak Kumral saç rengi! Oldukça havalı görünen bu saç rengi bir sonraki saç rengin olmaya aday! :)

Önleri sarı saç

önleri sarı saç

Önleri ışıltılı sarı saçlar da sezonun trend görünümlerinden! Sen de önleri sarı saçlara ulaşmak istersen saçlarının ön kısımlarından birkaç tutamı sarı saç rengine boyayabilirsin. Eğer saçlarının geri kalanı kumral tonlarındaysa saçının ön kısımlarını açık sarı tonlarına, kahve saçlara sahipsen de altın sarısı ya da koyu sarı, küllü sarı gibi tonlara boyayabilirsin. Küllü sarı tonunu tercih edeceksen sana önerimiz L'Oréal Paris Excellence Cool Créme 8.11 Ekstra Küllü Sarı saç rengi. Ekstra küllü yansımaları, turunculaşma karşıtı mor teknolojisi ile uzun süre kalıcı, küllü saç rengine ulaşabilirsin.

Doğal ışıltılı saç rengi nasıl elde edilir?

Doğal ışıltılı saç rengi için parlak saç boyasına ihtiyacın olacak. İçinde altın ve dore gibi ışıltılara sahip olan saç boyaları saçlarındaki mat görüntüyü alıp yerine capcanlı bir renk getirecek. Doğal ışıltılı saç boyası anlamına gelen lowlight ile dilersen ombre yapabilir veya tüm saçını boyayabilirsin. L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 7.3 Kumral Dore ile doğal ışıltılı saç rengini evde deneyebilirsin. 

Aynı zamanda saç rengini açan jeller yardımıyla da saçlarında doğal ışıltılı bir görünüm elde edebilirsin. L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ile saç rengini açarak doğal bir saç rengi elde edebilirsin.

Işıltılı saç bakımı nasıl yapılır?

Işıltılı saç bakımı nasıl yapılır?

Saçlarının her daim parlak ve ışıltılı görünmesi için sıcak su ile saçlarını yıkamayı hayatından çıkarman gerekiyor. Soğuk veya ılık su ile saçlarını yıkamalısın. Saçlarına parlaklık verecek şampuan ve saç kremini her yıkamada kullanmalısın. Haftada iki kere yapacağın saç maskesi saç renginin parlaklığını uzun süre korumana yardımcı olacak. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala