Bronz tene en uygun aydınlatıcılar hangileri?

 Bronz tene en uygun aydınlatıcılar hangileri?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bronz teninin ön plana çıkmasını istiyorsan, aydınlatıcılardan geçen yolu mutlaka denemelisin. Oldukça pratik ve etkili aydınlatıcı akımını, biz hemene hemen her makyaj stilinde deniyoruz. Bronz tene uygun aydınlatıcıları senin için belirledik. Bu yaz mutlaka denemen gereken 4 aydınlatıcıyla karşındayız. Tabii öncelikle bronzlaşmak şartıyla!

Pembe

 

 Bronz tene en uygun aydınlatıcılar hangileri?_1

 

Bronz ten makyajının ışıl ışıl görünmesini istiyorsan pembe aydınlatıcını uygulayabilirsin. Pembe aydınlatıcını bronz ten makyajının üzerine, ince bir şerit halinde uygulamanı öneriyoruz. Özellikle gündüz ışıklarında aydınlatıcının çok fazla parlamaması için, yoğun uygulamadan kaçınmalısın. Pembe aydınlatıcını aynı tonlardaki göz makyajıyla tamamlayabilirsin. 

Şampanya rengi

 

 Bronz tene en uygun aydınlatıcılar hangileri?_2

 

Bronz teninle en iyi kontrast oluşturacak renklerden birisi de şampanya tonlarıdır. Elmacık kemiklerinin üzerine, burun ucuna, çene kemiğine sedefli aydınlatıcını uygulayarak bronz teninin ışıldamasını sağlayabilirsin. Eğer esmer tenliysen, şampanya rengi aydınlatıcını kış aylarında da kullanmanı öneriyoruz. Şampanya rengi aydınlatıcını, göz pınarına hafifçe uygulayarak gözlerini daha iri gösterebileceğini biliyor muydun?

Şeftali rengi

 

 Bronz tene en uygun aydınlatıcılar hangileri?_3

 

Bronz tene en çok yakışan aydınlatıcılardan biri de şeftali rengidir. Hem yaz hem de kış aylarında kullanabileceğin şeftali rengi aydınlatıcı, sana anında enejik ve havalı bir görünüm katacaktır. Bronz ten makyajını, şeftali aydınlatıcınla birleştirdiğin günler, göz makyajında sade bir stil yaratabilirsin. Buğulu göz makyajı veya ince bir eyeliner bronz makyajın için yeterli olacaktır. Dudaklarına da lip gloss sürdükten sonra hazırsın!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?