Dağınık atkuyruğu nasıl yapılır?

Dağınık atkuyruğu nasıl yapılır?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Dağınık atkuyruğu modeli, doğal göründüğünden emin olacak kadar dağınık ama gösterişini koruyacak kadar derli toplu bir saç stili için arayanlar için ideal!

Dağınık atkuyruğu modeli, her kadının isteyeceği saç modellerinin başında geliyor. Gün içinde saçlarının bozulmasından korkmadan, dengeli bir dağınıklık içinde görünmek istiyorsan dağınık atkuyruğu modeli tam sana göre! Bu görünümü yakalamak için dağınık atkuyruğu modelleri ve dağınık atkuyruğu yapımını iyi öğrenmek gerekiyor. Dağınık atkuyruğu saç modelleri ile merak ettiğin her şey yazının devamında!

Dalgalı atkuyruğu

Dalgalı atkuyruğu modeli, dağınık ve şık saç modelleri arasında harika bir denge kuruyor. Isı kullanmadan saçlarını dalgalanırmak istiyorsan saç köpüğünden yardım alabilirsin L’Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler saç köpüğü ile dalgalarını belirginleştir. Sonra saçlarını orta sıkılıkta topla. Saçlarının daha dağınık ve salaş görünmesini istiyorsan saçlarının ön kısmından ince tutamlar çıkarabilirsin.

Burgulu atkuyruğu

Burgulu atkuyruğu

Burgulu atkuyruğu bizi en sevdiğimiz dağınık atkuyruğu modellerinden! Saçlarının ışıl ışıl görünmesi ve kolayca şekil alabilmesi için öncelikle L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi saçlarına sür. Daha sonra saçlarını ensede atkuyruğu yap ve lastik toka ile topla. Sonrasında atkuyruğunun başlangıç kısmını parmaklarınla ikiye ayır ve atkuyruğunun uç kısmı bu ayırdığın boşluktan içeri doğru geçir. Şimdi saçların ne kadar havalı görünüyor, değil mi?

Kıvırcık atkuyruğu

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?