Kurdele trendi: Aksesuarlarla harika saçlar!

Kurdele trendi: Aksesuarlarla harika saçlar!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Tam da sıcak mevsim gelmişken, farklı saç modelleri denemenin zamanı gelmedi mi? Kurdele, fular gibi saç aksesuarları, görünümüne farklılık ve hoş bir detay katmak açısından ideal bir tercih! Sosyal medyada da ilham alabilmemiz için bolca malzeme var! Bu saç modellerine bir göz atmaya ne dersin?

1.Yandan toplu

En pratik ve sevimli saç modellerinden biri! Her yere giderken kullanabileceğin bu saç modeli ile oldukça sevimli bir görünüm oluşturabilirsin. Saçlarını taradıktan sonra yan dan ayırıp, ayırdığın kısmı kulağının biraz üzerinde tel toka ile sabitleyip kurdeleni takabilirsin.

2.Yarım atkuyruğu

Kurdeleler bizi ilkokul yıllarına götürse de şık görünümleriyle favori saç aksesuarlarımız arasında! Sen de saçlarını üst ve alt olarak iki tutama ayırıp, üst kısmı topla ve kurdeleli saç tokan ile sabitle. İşte bu kadar!

3.Renkli örgü

Daha hacimli ve renkli bir örgü mü istiyorsun? Bu saç modeli tam sana göre! Saçlarını ensende toplayıp lastik toka ile sabitledikten sonra renkli bir fuları, tokanın etrafına sar. Fuların uzun kısımlarını da örgüye dahil ederek klasik örgü şeklinde ör. Bu kadar kolay!

4.Kalp örgü

Saçlarını ortadan ikiye ayırıp, ön kısımdan biraz geriye doğru başlayarak, her iki taraftan birer tutam alıp bu tutamları ör ve arkada tel tokalar ile sabitle. Son olarak da kurdeleni birleşme noktasına takarak görünümünü tamamla!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?