Deniyoruz: Biotherm Güneş Kremleri

Deniyoruz: Biotherm Güneş Kremleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

En sevilen güneş ürünlerinden olan Biotherm güneş kremlerini birlikte deniyoruz!

Yaz-kış fark etmeden cildini güneşin zararlı etkilerinden korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Cildin nemini kaybetmesi bir tarafa, renk eşitsizlikleri, güneş lekeleri ve kırışıklıklar gibi erken yaşlanma belirtilerini engellemek için sadece yazın değil, yılın her günü güneş kremi kullanman gerekiyor. Yaz mevsiminde ise işler daha da ciddileşiyor: Özellikle tatile gittiğimiz dönemde cildimiz güneş ışınlarına çok daha fazla maruz kalıyor. Biz de güneş korumasına bu kadar önem verirken, en sevdiğimiz güneş kremlerinden olan Biotherm güneş kremlerini masaya yatırmaya karar verdik. Hem yüzün hem de vücudun için iyi bir güneş koruması arıyorsan, Biotherm güneş kremleri yorumlarımızı okuduktan sonra işin çok kolaylaşacak!

Biotherm Waterlover Face Güneş Kremi

Biotherm Waterlover Face Güneş Kremi

Eğer iyi bir yüz güneş kremi arıyorsan, Biotherm Waterlover Yüz Güneş Kremi, bu yazki favorin olabilir. Niasinamid ve Life Plankton™ Probiyotik türevi içeren formülü, UVA ve UVB ışınlarına  karşı koruma sağlarken, özel formülü cildi 24 saate kadar nemlendirmeye yardımcı oluyor. Biotherm güneş kreminin en sevdiğimiz yanı ise %44 daha az plastik kullanılmış ambalajı ile cildimize olduğu kadar çevreye de duyarlı.

Biotherm Waterlover Hydrating Sun Milk Güneş Kremi

Biotherm Waterlover Hydrating Sun Milk Güneş Kremi

Cildini UV hasarından iyi bir şekilde korurken aynı zamanda nemlendirmek, kalıcı bir bronzluğa ve parlak bir cilde sahip olmak aslında hayal değil! Biotherm Waterlover Hydrating Sun Milk Güneş Kremi, SPF 30 ile cildi UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korurken, aynı zamanda 24 saate kadar nemlendiriyor.

Hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği bu güneş kreminin en sevdiğimiz kısmı ise cildi korurken, bir yandan da kalıcı bir bronzluk sağlıyor olması. Cildin parlaklığını korumasını sağlarken, gün boyu nemlendirme hissi de özellikle deniz-havuz-güneş’in kurutucu etkisinin önüne geçmiş oluyor. Nemlendirici bir formülü olduğu için cilde çok kolay uygulanıyor, beyaz iz ve yağlı his bırakmıyor. İşin en güzel tarafı ise ferah bir his bırakıyor olması ki yaz aylarında çok işe yaradığı kesin!

Biotherm Waterlover Hydrating Sun Milk Güneş Kremi’nin bir diğer harika özelliği ise içerisindeki filtrelerin ekolojik olarak test edilmiş olması. Yani biyobozunur formülü, su ortamı üzerinde çok daha düşük bir etkiye sahip. Ayrıca daha az plastik kullanılarak, kağıt tüpte üretilmiş ambalajı, çevreye bu açıdan da son derece duyarlı!

Biotherm Waterlover Milky Sun Sprey

Biotherm Waterlover Milky Sun Sprey

Krem form yerine süt formda ve spey güneş kremi kullanmayı seviyorsan, o zaman Biotherm Waterlover Milky Sun Sprey tam sana göre. Netlock Teknolojisi ile geliştirilmiş formülü cildi güneşten korurken, suya ve kuma dayanıklı olduğu için denize / havuza girdikçe öyle kolay etkisini kaybetmiyor. 

Bu güneş kreminin en önemli özelliklerinden biri de, özel formülünün Fitoplankton ve deniz yaşamına daha saygılı, ambalajı ise %100 geri dönüştürülmüş plastikten. Yapısı ise ciltte hızla emiliyor, son derece hafif ve geriye yağlı bir his bırakmıyor.

Biotherm Creme Solaire Dry Touch Yüz Güneş Kremi

Biotherm Creme Solaire Dry Touch Yüz Güneş Kremi

Hafif formüllü, yüzde varlığı hissedilmeyen ama aynı zamanda da iyi güneş koruma faktörüne sahip bir yüz güneş kremi arıyorsan, Biotherm Creme Solaire Dry Touch Yüz Güneş Kremi’ni şiddetle öneririz. Mat bitişli bu güneş kremi, ciltteki parlamayı kontrol altına alıyor ve yağsız bir bitiş sunuyor.

Suya dayanıklı formülü sayesinde kalıcı bir etkiye sahip ve cildi UVA ve UVB etkilerine karşı koruyarak erken yaşlanma belirtilerine engel olmaya yardımcı oluyor. Hem kış hem yaz, ister makyaj altına istersen tek başına, konforlu bir kullanım sağladığı için Biotherm Dty Touch güneş kremi favorilerimizden biri.

Biotherm Fluide Solaire Wet or Dry Skin Güneş Kremi

Biotherm Creme Solaire Dry Touch Yüz Güneş Kremi

Yaz tatilindeyken her denize veya havuza girip çıktıkça güneş kremini yenilemek gerekiyor. Özellikle cilt ıslakken, güneş kremi sürme işi biraz zorlayabiliyor. Kremin yeteri kadar eşit bir şekilde dağılmadığını hissedebiliyoruz. Biotherm Fluide Solaire Wet or Dry Skin Güneş Kremi’nin özelliği ise cildin ıslak veya kuru olması fark etmeden mükemmel sonuç vermesi.

Süt formuna sahip bu vücut güneş kremi, ıslak ciltte de yüksek koruma sağlıyor. Ayrıca cildi UV ışınlarına karşı savunmasız bırakan deniz-tuz-rüzgar üçlüsüne karşı özel olarak geliştirilmiş formülü ile güçlü bir şekilde koruma özelliğine sahip. Hem vücut hem de yüz için kullanılabilen bu güneş kremi, çok kolay bir şekilde uygulanıyor, beyaz iz ve yağlı bir his bırakmıyor.

Biotherm Lait Solaire Hydratant Vücut Güneş Kremi

Biotherm Lait Solaire Hydratant Vücut Güneş Kremi

Vücudu güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda da nemlendirme özelliği olan güneş kremleri olmazsa olmazlarımız! Eğer sen de özellikle yaz aylarında cildinde ekstra kuruluk fark ediyorsan, Biotherm Lait Solaire Hydratant Vücut Güneş Kremi işini çok kolaylaştıracak.

Kuruluk karşıtı bu güneş kremi süt formuna sahip. Bu sayede ciltte çok kolay bir şekilde dağılıyor, tıpkı diğer Biotherm güneş kremleri gibi beyaz iz ve yağlı his bırakmıyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?