Deniyoruz: Vichy Liftactiv B3 Leke Serumu

Deniyoruz: Vichy Liftactiv B3 Leke Serumu

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt lekelerinde etkili Vichy Liftactiv B3 Serum’u denedik ve yorumlarımızı paylaşmak için geldik!

Cilt lekeleri, cilt problemlerimiz arasında belki de en inatçı olanları. Cilt lekelerini oluştuktan sonra geçirmeye çalışmak maalesef çok zor olabiliyor. Fakat neyse ki imkansız değil! Bu yazımızda Vichy Liftactiv B3 Leke Serumu’nu denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Vichy Liftactiv B3 Serum

Vichy Liftactiv B3 Serum

Kadınların ciltle ilgili ilk sıralarda yer alan en önemli endişelerinden biri de cilt lekeleri. Cilt lekeleri bir kere meydana çıktıktan sonra, geçirmesi gerçekten çok zor olabiliyor. Son derece inatçı olan yüzdeki lekeler, çoğunlukla evde leke maskeleri ile geçirilmeye çalışılsa da maalesef belirgin bir sonuç alınamıyor, hatta bazı durumlarda lekelerin daha inatçı olmasına ve artmalarına bile neden olabiliyor.

UV ışınları yüzünden ortaya çıkan güneş lekeleri, sivilce lekeleri, yaşlılık lekeleri ve hamilelikte hormonal değişimler yüzünden çıkan melazma gibi leke çeşitleri çoğunlukla bir uzman gözetiminde tedavi edilmesi gerekiyor. Bununla birlikte lekeler üzerinde etkili olan bazı içerikler de evde yapılan cilt bakımlarında gözle görülür farklar yaratabiliyor. Vichy Liftactiv B3 Serum da koyu leke görünümüne karşı dermatolojik aktiflerle zenginleştirilen formülü sayesinde gerçekten harika bir sonuç veriyor. Şimdi gel bu yüz lekesi serumuna daha yakından bakalım…

Vichy Liftactiv B3 Serum’un Özellikleri ve Formülü

Vichy Liftactiv B3 Serum’un Özellikleri ve Formülü

Vichy Liftactiv B3 Serum’un en önemli özelliği, var olan cilt lekelerinin görünümünü azalttığı gibi aynı zamanda yeni lekelerin oluşmasına ve kırışıklık görünümüne de engel oluyor. Dermatolojik aktiflerle zengin formülü sayesinde düzeltme ve önleme özelliği taşıyan Vichy B3 Serum’un:

  • %13 niasinamid ve peeling kompleks içeren formülü ile leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.
  • C vitamini ve peptidlerle leke oluşumunu önlemeye ve kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı oluyor.
  • Kolajen üretimini artırarak yaşlanma karşıtı etki sağlıyor.
  • Cildin daha eşit tonda ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.
  • Hem gündüz hem de gece kullanılabiliyor.
  • Özel aplikatörü sayesinde serum havayla temas etmiyor ve formülü stabil halini koruyor.
  • Hipoalerjenik formüle sahip, hassas ciltlerin kullanımı için uygun.
  • Parfüm, alkol, silikon ve renklendirici içermiyor.
  • 25 yaş ve üzeri tüm cilt tipleri kullanabiliyor.

Vichy Liftactiv B3 Serum’un formülündeki B3 vitamini, melanin üretimini ve transferini engelleme özelliğine sahip. Bu sayede de koyu lekelerin görünümünü azaltırken yenilerinin oluşmasına da engel oluyor.

Peeling kompleksinde yer alan glikolik asit, Hepes ve üre peeling etkisi yaratarak ciltteki ölü derilerin atılmasını, cilt dokusunun pürüzsüzleşmesini, cildin daha aydınlık ve canlı görünmesini sağlıyor. CG vitamini ise antioksidan bir etki yaratarak koyu lekelere karşı düzeltici ve önleyici bir etki yaratıyor, cildin daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Peptidler ise kolajen üretimini destekleyerek kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı oluyor.

Vichy Liftactiv B3 Serum Nasıl Kullanılır?

Vichy Liftactiv B3 Serum Nasıl Kullanılır?

Vichy Liftactiv B3 Serum’u sabah ve akşam olmak üzere 3-4 damla cildine tampon hareketlerle uygulayabilirsin. Özel aplikatörü sayesinde gereken miktarı kolayca alabilirsin. Ayrıca şişeye hava girmeyeceği için formül uzun süre stabil halini koruyabiliyor. Vichy B3 Serum’u kullanırken SPF 50 içeren bir güneş kremi uygulamayı unutmamalısın.

Vichy Liftactiv B3 Serum kullananlar, 1 ay düzenli kullanım sonucunda koyu leke görünümünde gözle görülür azalma fark etmişler*. Deneyenlerin %78'i de daha eşit cilt tonu gözlemlediklerini belirtmişler**.

Cilt lekeleri ve yaşlanma karşıtı cilt bakımında beklediğin sonucu almak için Vichy Liftactiv B3 Serum’dan sonra Liftactiv Collagen Specialist Krem’i uygulayabilir, son adımda Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF 50 Güneş Kremi’ni uygulayarak lekelere karşı bir kalkan oluşturabilirsin.


*Klinik çalışma, 44 kişi

** Kişisel değerlendirme, 52 kişi, 1 ay

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?