​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi

​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saç spreyleri bizim olmazsa olmaz saç ürünlerimizden biri! Bir türlü şekil almayan saçlarımızı güzelleştiren, saç modelimizi uzun saatler koruyan ve saçları olduğundan daha parlak gösteren saç spreylerini biz çok seviyoruz. Hatta itiraf edelim, sacsirlari.com editörleri olarak biz evde bile saç spreyi sıkarak saçlarımızı şekillendirmeyi çok seviyoruz! 

Durum böyle olunca saç spreyleri konusunda ne kadar çok bilgimizin olduğunu tahmin edersin. En iyi saç spreyi dosyasını açıyoruz. Bugüne kadar kullandığımız en etkili saç spreylerini senin için listeliyoruz, bakalım aralarından hangilerini sen denedin?

L'Oréal Paris Elnett Ekstra Güçlü Tutuş Saç SpreyiL'Oréal Paris Elnett Ekstra Güçlü Tutuş Saç Spreyi

Eğer saçların elektrikleniyor ve sürekli kabarıyorsa senin için saç spreyi önerisi Elnett Ekstra Güçlü Tutuş Saç Spreyi olacaktır. Elnett saç spreyi saçlarında güçlü bir tutuş sağlarken, aynı zamanda içeriğindeki değerli yağlar sayesinde saçlarına bakım da yapıyor. Bu saç spreyinin içeriğindeki Argan yağı, saçlarına parlaklık kazandırır ve saçının daha yumuşak görünmesini sağlar.


Biz Elnett Ekstra Güçlü Tutuş Saç Spreyi’ni en çok özel günlerde tercih ediyoruz. Saçlarımızı sıkı topuz yaptığımızda veya yarı toplu saç modellerini tercih ettiğimiz günlerde Elnett saç spreyini sıkarak gün boyu saçlarımızı güvence altına alıyoruz. Bu saç spreyini sıktıktan sonra –önden çıkan minik saçların da dahil olmak üzere- saçların uçuşmaz, elektriklenme problemi yaşamazsın.

L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi

Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi’ni ince telli ve saçları sürekli sönük görünen kadınlar için öneriyoruz. Elnett saç spreyi sayesinde saçlarında ekstra güçlü tutuş keyfi sürerken, aynı zamanda saçlarının kabarmasını önleyecek ve saçına hacim kazandıracaksın. Böylece saçların gün boyu hacimli ve dolgun görünecek.

L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi


Bazı saç spreylerini kullandıktan sonra saçlarının yapışıp çok basık göründüğünü düşünüyorsan L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi senin kurtarıcı saç ürünün olacak. Saç spreyini saçlarını şekillendirdikten sonra son adım olarak uygulamalısın.

L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey

L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey

En iyi saç spreyi kadınların en çok araştırdığı konuların başında geliyor. En iyi sprey aslında senin saçına en uygun olan saç spreyidir. Hem saçlarında güçlü bir tutuş etkisi olsun, hem de saçlarını ışıl ışıl göstersin diyorsan senin için en kaliteli saç bakım spreyi L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey olacaktır. Bu saç spreyinin en çok saçta kalıntı bırakmama, saçta çabuk kuruma ve saçları anında daha parlak gösterme özelliğini seviyoruz.

L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey’ni saçlarına 35 cm uzaklıktan sıkmalısın. Saçlarını şekillendirdikten sonra saç spreyini sıkarak son dokunuşu yapabilirsin. Saç spreyinin en iyi etkisi için sıktıktan sonra saçlarını çok ellememeye ve saç modelini değiştirmemeye çalış.

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey

L'Oréal Paris Magic Retouch

Saçlarının dibi geldi ve senin saçlarını boyatacak vaktin yok. Veya saçlarını kendi saç rengine döndürmek istiyorsun ama bu süreçte saçlarının dibi, saçının geri kalanından daha farklı duruyor. İşte bu bu gibi durumlar için kullanabileceğin saç bakım spreyi önerileri ile karşındayız. L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı sprey sayesinde saç dibindeki renk farkını 3 saniye içinde kapatabilirsin. Magic Retouch saç spreyi renklerinden saç rengine en uygun olanı seç ve kuru saç diplerine uygula. Bir anda dip boyası yapılmış gibi görünüyor, değil mi?

L'Oréal Paris Magic Retouch

Magic Retouch saç spreyinin en iyisi, saç rengine en yakın olan renktir. Bu nedenle saç spreyinin rengini seçerken saçının çoğunluğuna en yakın olan saç tonunu seçmelisin. Magic Retouch saç spreyi, saçlarını kurutmaz ve ilk şampuanlamada saçlarından çıkar.

L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan

L’Oréal Paris Magic Shampoo

En iyi saç spreyleri listemizin bir diğer üyesi ise L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan. Bize göre en iyi saç bakım spreylerinden olan L’Oréal kuru şampuan sayesinde spordayken veya aniden çıkan buluşmalarda saçlarımız sanki yeni duş almış gibi ferah ve hafif görünüyor. En iyi saç spreyi markasından biri olan L’Oréal’in kuru şampuanı bizi hiç yarı yolda bırakmadı. Saçlarda gün boyu hafiflik yaratan bu kuru şampuandan hem spor çantamızda, hem de ofis çantamızda birer tane bulunuyor!

L’Oréal Paris Magic Shampoo

En iyi saç spreyi önerisi, kadınların aralarında en çok konuştuğu konulardan biri! Sana göre en iyi saç spreyi hangisi? Senin de bu konudaki deneyimlerini çok merak ediyoruz, sen de en iyi listeni bize gönderirsen çok seviniriz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?