Saç spreyi nasıl kullanılır?

Saç spreyi nasıl kullanılır?

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Muhteşem bir saç modelini gün boyu sabit tutabilen, tel tokaların bile kaymasını engelleyen gizli silahımız saç spreyleri, vazgeçilmez saç ürünlerimiz arasında! Peki bu süper saç ürününü nasıl kullanmalı?

Hangi saç spreyini kullanmalısın?

Öncelikle saç tipine uygun saç spreyini kullanmaya özen göstermelisin. Eğer saçların ince telliyse ve hacim kazandırmak istiyorsan hacim spreyini kullanmanı öneririz. Ancak saçların kalın telliyse ve kabarmasını, saç modelinin çabucak bozulmaması için güçlü tutuşa sahip saç spreylerinden yardım almanı öneririz.

Saç spreyi önerisi:

Aslında saç spreylerinin ikonik bir tarafı var. 60’ların, 70’lerin o ultra kabarık saç modelleri, krepe ve saç spreyleri olmasaydı bu stiller nasıl yapılabilirdi ki? :) İşte o dönemlerden beri hayatımızda olan ikonik saç spreylerinden L’Oréal Paris Elnett bizim favorilerimizden!

Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi, Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi ve Elnett Güçlü Tutuş Spreyi olarak 3 farklı sprey çeşidi bulunuyor.

Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi’nin içerisinde adından da anlaşıldığı üzere besleyici argan yağı bulunuyor. Bu sayede de saçı sabitlerken aynı zamanda süper bir parlaklık veriyor. Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi’ni saçlarımızın daha dolgun, daha volümlü görünmesini istediğimizde kullanıyoruz.

Elnett Güçlü Tutuş Spreyi ise her saç modelini oluşturduktan sonra, son dokunuşta kullanıyoruz! Saç modelini mükemmel sabitliyor ve saçın elektriklenmesini, kabarmasını engelliyor.

Saç spreyi nasıl kullanılır?

Gelelim saç spreyini nasıl kullanman gerektiğine!

1.Kabarık ve bol hacimli saçlar

Saçlarındaki hacimsiz ve düz görünüm yerine kabarık, dolgun ve volümlü bir görünüm mü isterdin? O zaman ihtiyacın Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi. Ancak öncesinde ince dişli bir tarak yardımıyla saç diplerine hacim veren spreyi uygulayıp, krepe yapmanı öneririz.

2.Gün boyunca sabit kalan saçlar

Uzun uğraşlar sonucu harika bir saç modeli elde ettikten sonra önemli olan bu saç modelinin gün boyunca hiç bozulmadan, sabit şekilde kalmasıdır. Kim saç modeline sürekli rötuş yapmak ister ki? İşte bu sorunu çözebilmek için güçlü tutuşlu en iyi saç spreylerinden Elnett Güçlü Tutuş Spreyi emrine amade!

İstediğin saç stilini elde ettikten sonra saçlarına bolca sabitleyici sprey uygulayarak gün boyu yerinden kıpırdamayan saçlar elde edebilirsin!

3.Muhteşem plaj dalgaları

Saçlarının denizden çıktıktan sonraki haline bayılıyor musun? O zaman tek yapman gereken hafif formüllü bir hacim veren saç spreyini, baş aşağı şekilde durarak saçına uygulayıp parmaklarınla saçlarını karıştırarak dağıt. Böylece hem hacimli hem de dağınık dalgaların olacak!

4.Ekstra parlak saçlar

Saç modelinin ışıltılı bir parlaklığa kavuşması için, parlaklık etkili saç spreylerini deneyebilirsin. Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi ile ışıl ışıl parlak görünüme ulaşabilirsin.

Photo credit: Fotolia

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?