​Sadece tel toka kullanarak oluşturabileceğin 8 harika saç modeli!

​Sadece tel toka kullanarak oluşturabileceğin 8 harika saç modeli!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Tel tokanı sadece elektriklenen saçının ve topuzunun sabit kalmasını sağlamak için mi kullanıyorsun? Aslında sadece tel toka kullanarak da farklı ve pratik saç modelleri deneyebilirsin! Hemen denemek istersen, aşağıdaki önerilerimize göz atman yeterli!

-Yarı toplu saçlar

Farklı ama bir o kadar da hoş görünen bu saç modelini, önden iki tutam saçını arkada birleştirip, tel tokaları düz şekilde sabitleyerek oluşturabilirsin.

-Burgulu saç

Saçını burgulu şekilde yaptığında bir süre sonra kayıp bozuluyor değil mi? Tel tokanı yatay ve burgunun içinden geçecek şekilde takarsan problem kalmaz.

-Çapraz tokalar

Saçının ön kısmından bir tutamı arkaya doğru al ve önce 2 tel tokayı yatay, başka 2 tel tokayı da diğer yönde yatay olacak şekilde sabitle. İşte bu kadar!

-Şerit saç

Ön kısımdaki saçlarını tutam tutam, başını arkasında tel tokalarla sabitle ve tel tokaları dik şekilde tuttur.

-Islak saçlar

Islak saç görünümünün sabit kalması biraz zor olduğu için tel tokalardan yardım alabilirsin.

-Asimetrik şekiller

Saçlarını düzleştirdikten sonra tel tokaları önce 3 adet ters üçgen oluşacak şekilde, tam kulağının üzerinden itibaren sabitle. İlginç ve farklı bir görünüm değil mi?

-Üçgen görünüm

Özellikle açık renk saçlarda çok değişik bir görünüm sağlayacak olan bu saç modelini tel tokaları başının arkasında üçgen şeklinde takarak yapabilirsin.

-Çapraz tokalar

Saçlarında düz bir görünüm elde ettikten sonra tel tokaları çapraz şekilde tak ve son olarak da sabitleyici saç spreyi uygula.

Photo credit: Pixel Formula, Pinterest

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?