​İş kadınları için son dakika kurtarıcısı saç modelleri


Çalışan kadınların hazırlanmak için çok zamanları olmuyor. Sabahları uzun uzun saçlarını yapmaya kalkıştığında makyaj yapmaya, giyinmeye vaktin kalmıyor mu? O zaman ihtiyacın olan, işe uygun, pratik saç modelleri! İşte biz de, evde, ofiste veya arabada bile kolaylıkla yapabileceğin saç modellerini sana özel derledik. Bizim son dakika kurtarıcımız ve favorimiz olan ürün önerilerimiz de var! Hadi başlayalım! :)

Örgülü atkuyruğu

Aslında bu saç modeline, kendini örgülü zanneden atkuyruğu da diyebiliriz çünkü bu atkuyruğu stili örgü bilmeyi gerektirmiyor! :) Son dakikada çıkan bir toplantıya yetişirken bu saç modeli senin için kurtarıcı olacaktır. Çünkü hem yapımı çok basit, hem de sadece birkaç dakikada toplantıya hazır olabilirsin. 

Bu görünüm için öncelikle saçlarını arkada topla, sonrasında da yukarıdaki gibi, bir lastik toka daha kullanarak, daha aşağıdan topla. Topladığın noktadan saçlarını geçir ve aynı işlemi tekrarla. Saç modelini hazırladıktan sonra da parmaklarınla oluşan boğumları gevşetmeni öneriyoruz. Böylece saç modelin daha bohem, salaş görünecektir.

Ensede atkuyruğu

ensede atkuyruğu iş saçı modeli

Sabah uyandın ve hemen bir toplantıya katılman gerekiyor! Tabii toplantıya katılmadan önce derli toplu görünmek gerek! O zaman çözüm çok kolay; saçlarının uç ve boylarına Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulayıp saçını olabildiğince yandan ayır. Ardından ensende tüm saçını toplayıp atkuyruğu oluştur. İşte sana 2 dakikada derli toplu toplantı saçı! :)

Dağınık topuz

Dağınık topuz modeli ofiste olduğun günlerin kurtarıcısı olacaktır. Bu şık topuz modelinin yapımı da çok kolay! Öncelikle saçlarının önden iki tutamına burgu şekli verip arkada atkuyruğu yap. Daha sonra bu atkuyruğunu burgularının arasından birkaç kere geçir. Topuz modelini verdikten sonra da saçlarının ucunu tel toka ile sabitle. İşte bu kadar!

Klasik örgü

klasik örgü

Derli toplu, bütün gün bozulmayan bir saç modeli istiyorsan klasik örgüyü deneyebilirsin. Saçlarını şekillendirmeye başlamadan önce, saçının kolayca şekil almasını, pürüzsüz görünmesini sağlamak için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulayabilirsin. Sonrasında saçlarını 3 tutama ayırıp her bir tutam birbirinin üzerine gelecek şekilde saçlarını örebilirsin. Son olarak da saç rengine uygun renkte bir lastik tokayla saçlarını sabitleyebilirsin.

Havalı bukleler

Havalı bukleler

Havalı, dolgun bukleli saç modelleri, en sevdiğimiz saç modellerinden! Özellikle kıvırcık saçlara sahipsen işin çok kolay! Sadece buklelerinin belirgin olmasını sağlaman yeterli olacaktır. Buklelerini belirginleştirmek için tek yapman gereken, Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Krem kullanmak. Üstelik saçı besleyerek kolay şekil vermeni sağlayan bu durulanmayan bakım kremi sayesinde buklelerin daha da belirginleşiyor ve tam 48 saat kalıcı oluyor!

Sen de banyodan sonra nemli saçlarına Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Krem uygula ve saçlarının kurumasını bekle. Saçların kuruduktan sonra kıvırcık saçlara uygun olan, geniş dişli tarağınla saçlarını tara ve dilediğin gibi şekillendir! İşte bu kadar! :)

Bonus: Acil durumlar için son dakika kurtarıcımız!

magic retouch
Her şeyden önce sana bizim günü kurtarmamızı sağlayan sırrımızdan bahsetmek istiyoruz. Gün içinde çalışırken, günün sonunda da evde koşturmaktan kendine bile ayıracak vakti olmayan çalışan kadınlar çoğu zaman dip boyasına fırsat bulamıyorlar… Onlara özel önerimiz L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey!

Siyah, koyu kahve, kahve, kumral, sarı, kızıl kahverengi, açık sarı ve de altın kahverengi olarak 8 rengi var. Eminiz ki biri tam senin saç rengine göre olacak! 3 saniyede dip beyazlarını kapatabilen Magic Retouch, tam da kendini hayatın hızına kaptıranlara özel! :) 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!