L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey


Saçlarını boyadın ve harika bir saç rengin var! Fakat birkaç hafta sonra saçların uzadı veee beyazlar kendini göstermeye başladı… İşte bu durum saçlarımızla ilgili en zorlandığımız konulardan biri! Ancak sihirli bir sprey artık bu duruma çözüm oluyor! 

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan seni yazımızın devamına alalım hemen!

Beyaz kapatıcı sprey: L’Oréal Paris Magic Retouch

Artık beyaz saç diplerimize, saç rengimize en yakın Magic Retouch'ı uygulayarak dip beyazlarının kapanmasını kolayca sağlayabiliyoruz. Zamansızlıktan dip boyasını yaptıramadın mı? Son dakika toplantıları ya da randevuları için çantanda Magic Retouch bulundurman yeterli. Spreyi çantana at ve çık! İşte bu kadar!

Yukarıda da gördüğün gibi, spreyi uyguladıktan sonra beyaz saç diplerin, içindeki mikro renk pigmentleri ve difüzyon sayesinde kolayca kapanacak, saçların parlayacak. Ayrıca ilk şampuanlamaya kadar kalıcı olduğunu da belirtmek isteriz.

Yeni: L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası!

L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası

L'Oréal Paris Magic Retouch'ın şimdi de yepyeni saç maskarası var! Şakaklar ve düzensiz dağılmış beyazları kapatan bu saç maskarası, özel uygulama fırçası ile saça kolayca uygulanıyor ve ilk şampuanlamada saçtan çıkıyor. Siyah, koyu kahverengi, kahverengi ve kumral olmak üzere 4 farklı rengi bulunan L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası ile beyazlarını anında, kolayca kapatabilirsin! :)

L'Oréal Paris Magic Retouch Renkleri

Kolay ve hızlı uygulanan Magic Retouch, tüm saç renklerinin %85'i ile ve Excellence saç boyasıyla da uyumlu. Siyah, kahverengi, koyu kahverengi, kumral, sarı, açık sarı, altın kahverengi ve kızıl kahverengi olarak 8 farklı renk seçeneği bulunuyor.

Magic Retouch renklerini seçerken kendi saç rengine en yakın tonu seçerek çok doğal sonuçlar alabilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch ailesinin yepyeni üyesi, ilk şampuanlamaya kadar kalıcı, son dakika kurtarıcımız Sarı Saçlar için Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey ise bizce tam aradığın, pratik çözüm! 3 saniyede koyu diplerine veda edebilirsin!

L'Oréal Paris Magic Retouch Nasıl Kullanılır?

L'Oréal Paris Magic Retouch ile beyazlardan kurtul!

Bazen ev işlerinden, koşuşturmaktan dip boyası yapmaya zamanımız olmayabiliyor. Ev işleri, çocuklar, eğer çalışıyorsan toplantılar, sunumlar derken yoğunluk arasında bir de dip boyası yapmaya vaktimiz olmuyor. Eğer sen de bizim gibi çok yoğunsan beyaz saç diplerini Magic Retouch ile geçici olarak kapatabilir, parıldayabilirsin! Beyazları engellemenin yanı sıra bitkisel saç bakım yağları ile de saçlarını parlak hale getirebilirsin

Yani beyaz saç diplerin hiçbir şekilde kusursuz görünmene engel olamaz! Magic Retouch fiyatını ise aşağıya tıklayarak hemen öğrenebilirsin!

 

Bizim de çok sevdiğimiz, (hatta laf aramızda son zamanlardaki favori saç ürünümüz!) Magic Retouch'ı uygulamak ise gerçekten çok kolay!

Beyaz saç diplerini gizlemek için şapka takmana, fular ya da saç bandı takmana gerek yok; Magic Retouch sana yeter! Minik bir boyu olduğu için çantana sığar. İster işe giderken, ister seyahate giderken çantana atıp ihtiyacın olduğun anlarda kolayca kullanabilirsin. Ayrıca beyaz saç diplerini, şakaklarındaki beyazları sihirli spreyinle anında kapatabilirsin!

Aşağıdaki adımları takip ederek nasıl uygulayacağını öğrenebilirsin.

Birinci adım:

Magic Retouch'ı birkaç kere çalkala.

İkinci adım:

Yüzüne gelmemesi için diğer elinle yüzünü kapatarak koruduktan sonra saç diplerine spreyi yerleştir ve uygulayacağın mesafeyi belirle. Belirlediğin bu mesafeden (yaklaşık 15 cm), beyaz saç diplerin boyunca Magic Retouch Sprey'i uygula ve içinden 3'e kadar say!

Üçüncü adım:

Uyguladıktan sonra da yaklaşık 1 dakika kadar sabitlenmesini bekle ve hazırsın!

Sen de ani durumlar için L'Oréal Beyaz Kapatıcı Sprey'ini yanında bulundur ve hemen beyaz saç diplerine uygulayıp kusursuz görün!

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyaz Kapatıcı Sprey Kullananlar ve Yorumları

L'Oréal beyaz kapatıcı sprey kullananlardan İrem Güzey, Zeynep Göçtürk ve Nihan Kayalıoğlu bizimle yorumlarını paylaştılar.  L'Oréal sprey boya hakkındaki yorumlarını ve nasıl kullandıklarını aşağıda bulabilirsin!

İrem Güzey

Videolarını keyifle izlediğimiz İrem Güzey, hızlı uzayan saçlarına Magic Retouch ile sadece 3 saniyede çözüm buluyor. İlk şampuanlamaya kadar kalıcı Magic Retouch’ın koyu kahverengi rengini kullanıyor ve beyazlarına şipşak elveda diyor!

Uygulanmadan önceki ve sonraki halleriyle fark ortada! :)

Zeynep Göçtürk

Stilini, tarzını yakından takip ettiğimiz Zeynep Göçtürk (nam-ı diğer @zetoooooo), duyduğumuz kadarıyla acil durumlar için Magic Retouch’ı yanından ayırmıyormuş! Magic Retouch’ı saç diplerine doğru uygulayıp çabucak görünümünü tazeleyebiliyor. Böylece son dakika toplantılarına her zaman hazır oluyor!

Nihan Kayalıoğlu

Hepimize ilham veren paylaşımlarıyla çok sevdiğimiz Nihan Kayalıoğlu,çocukların, evin ve hayatın temposuna ayak uydurmaya çalışırken bazen saç boyamayı atlayabiliyor… Ama çözümü var! :)

Saçlarını boyamayı atlasa da, dip beyazlarını kapatmak için ihtiyacı olan son dakika kurtarıcısı Magic Retouch’ını çabucak uyguluyor ve hayatın hızına yetişiyor!

3,2,1… Beyazlar gitti! Saç diplerine, şakaklarına uygulayıp günü kurtarıyor!

L'Oréal Beyaz Saç Kapatıcı Sprey kullananlardan olarak bizim de yorumlarımız bu şekilde: Öncesi ve sonrası fotoğraflarından da görebileceğin gibi Magic Retouch beyazlarımızı tamamen kapadı. Biz “Kahverengi” tonunu denedik ve saç rengimizle mükemmel uyum sağladı. L'Oréal Beyaz Kapatıcı Magic Retouch’ı kullanmadan önce saçımızdan nasıl temizleneceği ile ilgili kaygılarımız da vardı.

Kullanmadan önce şişenin üstünde ilk şampuanlamada temizlendiğini öğrendik. İtiraf edelim, yine de tam emin olamamıştık… Ancak beyaz saç kapatıcı spreyi kullandıktan sonra akşam saçlarımızı yıkadık ve hemencecik saçlarımızdan arındı. Tabii saçlarımızı yıkayana kadar da kalıcılığını kaybetmedi.

Dip boyanın geldiğini sen hariç kimse bilmeyecek!

Dip boyanın geldiğini sen hariç kimse bilmeyecek!

Dip boyasını biraz ertelediğimizde beyaz saç diplerimizle baş başa kalıyoruz… Özellikle saçların koyu tonlardaysa beyazlar daha da belirgin oluyor ve ortaya çıkan görünüm pek de hoş olmuyor ne yazık ki… Ama artık dip boyanın geldiğini senin haricinde hiç kimse (tabi sen sırrını söylemediğin sürece) anlayamayacak!

Bunu mümkün yapan ise L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey! Belki bu spreyi çoktan duydun ya da belki de ilk defa bizden duyuyorsun. Ancak keşfedince ve deneyince vazgeçilmez saç ürünün olacağından son derece eminiz!

Seyahatlerde dip boyası derdine son!

Seyahate çıkmadan önce saçımızı boyar, güzelce şekillendiriyoruz. Ancak seyahatteyken beyaz saç diplerin kendini göstermeye başladığında ne yapabilirsin? Bunun için benim artık çok pratik bir ürünüm var: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey.

Seyahatte saç boyası arayıp, saçlarımızı boyayacak değiliz tabii ki. İşte böyle durumlarda bu L'Oréal sprey saç boyası kurtarıcımız oluyor. İlk şampuanlamaya kadar kalıcı ve saç rengimize uygun olan tonla boyası gelen saç diplerimiz hemen kapanıyor.

Dip boyası yapamadın mı? Artık endişelenme!

Sadece 3 saniyede dip boyası gelen beyaz saç diplerini kapatabilirsin. Saç diplerine doğru, yaklaşık 15 cm uzaklıktan spreyi tut ve içinden say; 3,2,1… İşte hazırsın!  Saç Sırları. com editörleri olarak favori ürünümüz olan bu sihirli spreyi uyguladıktan sonra çok kısa bir süre sabitlenmesini bekle. Ardından saçlarını dilediğin gibi şekillendir.

Sadece 3 saniyede dip boyası gelen beyaz saç diplerini kapatabilirsin. Saç diplerine doğru, yaklaşık 15 cm uzaklıktan spreyi tut ve içinden say; 3,2,1… İşte hazırsın! Saç Sırları. com editörleri olarak favori ürünümüz olan L'Oréal Paris beyaz kapatıcı spreyi uyguladıktan sonra çok kısa bir süre sabitlenmesini bekle. Ardından saçlarını dilediğin gibi şekillendir.

“Peki ya yağmur yağarsa" diye mi düşünüyorsun?

Yağmur yağsa da, sprey saçından akmıyor!

“Ya kıyafetime bulaşırsa?"

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyaz Kapatici Sprey'i saç diplerine uygulayıp çok kısa bir süre bekledikten sonra sprey saçlarına iyice tutunur ve sen de kıyafetlerini gönül rahatlığıyla giyebilirsin.

“Ya ellerime bulaşırsa?"

Sprey saçlarına tutunduktan sonra istediğin kadar dokun ellerine bulaşma yapmaz!

Artık dip boyasını birazcık ertelemenin hiçbir sıkıntısı yok çünkü Magic Retouch var!

Çantana at, çık!

Çantana at, çık!

Spreyin boyutu minik olduğu için çantana atıp çıkabilirsin! Özellikle beyaz diplerini boyayacak vakit bulamadığın zamanlarda ortaya çıkan ani randevulara, toplantılara hazırlanırken sana gerçekten de büyük yardımı olacak. Kısacası zor günlerinin kurtarıcısı Magic Retouch olacak!

Kullanma ipuçları:

-Hangi mesafeden uygulamak doğru?

Spreyi saç diplerine dik şekilde yerleştir, elini spreyin üzerine koy ve bu mesafeden (15 cm) beyaz saç diplerine uygulayabilirsin.

-Spreyi ne kadar uygulamalı?

Az bir miktar yeterlidir. 15 cm uzaklıktan beyaz saç diplerin boyunca uygulayabilirsin. Rötuş için de hafifçe uygulayabilirsin.

-Uyguladıktan sonra ne yapmalı?

Spreyi uyguladıktan sonra ürünü dağıtmak için taramalısın. Böylece daha doğal görünen bir sonuç elde etmiş olursun.

-Şakaklara nasıl uygulamalı?

Şakaklarındaki beyaz saç diplerini gizlemek için, yüzünü elinle kapatıp koruduktan sonra belirlediğin bölgelere az miktarda uygula.

-Ürün cildine temas ederse?

Sprey cildine değerse makyaj temizleme mendili ya da nemli bir pamuk kullanarak kolayca temizleyebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala