Deniyoruz: Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant

Deniyoruz: Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Deodorantlar, günlük kişisel bakımımızın vazgeçilmez bir parçası. Gün içinde kendimizi her an temiz ve ferah hissedebilmemizi sağlıyorlar. Tabii ki yeni çıkan Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant da hemen radarımıza girdi ve Cildimveben editörleri olarak bir an önce deneyimlerimizi seninle paylaşmak istedik. Sen de Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant çeşitlerini, bizim deneyimimizi merak ediyorsan seni yazımızın devamına alalım. :)

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant Nedir?

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant Nedir?

Gün içinde sanki banyodan daha yeni çıkmışız gibi bir ferahlığa ulaşmak için Garnier deodorantları tercih ediyoruz. Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant da, ıslaklık emici Magnezyum içeren formülü ile uygulama sonrasında anında kuruyor ve gün boyunca kuru, ferah hissetmemizi sağlıyor.

Magnezyum içeriğinin kuruluk etkisini ise sana şöyle açıklamak isteriz: Halter sporu yapan kişiler, halter kaldırmadan önce ellerine Magnezyum tozu sürüyorlar. Bu sayede de ellerinin uzun süre kuru olabilmesini kolayca sağlayabiliyorlar. İşte bu Magnezyum içeriğinin doğal kayalardan elde edilmiş hali Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant çeşitlerinde bulunuyor. Beyaz iz bırakmadan, kötü kokuya karşı 72 saat koruma sağlıyor.

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant’ın Etkileri Nelerdir?

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant’ın Etkileri Nelerdir
  • Gün boyunca kuru ve ferah hissetmemizi sağlıyor.
  • 4 kat daha fazla emiciliğe sahip.
  • Magnezyum sayesinde anında kuruluk etkisi sağlıyor.
  • Kötü kokulara karşı 72 saat aralıksız koruma sağlıyor.
  • Cilt ve kıyafetler üzerinde beyaz iz bırakmıyor.
  • Cilde nefes aldırıyor.

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant Kimler İçin Uygundur?

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant Kimler İçin Uygundur?

Deodorant kullanan herkes için uygundur. Kadınlar için Garnier Mineral serisinin Magnezyum Ultra Kuru Deodorant çeşitleri, Garnier Men serisinin Magnezyum Ultra Kuru Deodorant çeşitleri bulunuyor. Aynı zamanda roll-on ve sprey deodorant formatta da bulunuyor. Seçim tamamen senin! :)

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant Nasıl Kullanılır?

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant Nasıl Kullanılır?

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Sprey Deodorant’ı kullanmadan önce iyice çalkalamalısın. Ardından kutuyu dik tutarak 15 cm mesafeden çıplak ve temiz koltuk altına püskürterek uygulayabilirsin. Roll-on’u kullanırken de roll-on’un yuvarlak başlığını çıplak ve temiz koltuk altına sürerek uygulayabilirsin.

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant Yorumlarımız:

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant Yorumlarımız:

Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant’ın hem sprey halini hem de roll-on versiyonunu kullananlardan olduğumuzdan, en sevdiğimiz deodorantımız oldu diyebiliriz. Özellikle ferah bir his sağlayan hoş kokularını çok beğendik. Bununla beraber, günlük kullanımda sağladığı kuruluk etkisi, kıyafetlerimizde ve cildimizde beyaz iz bırakmaması sayesinde de artık günlük rutinimizin bir parçası oldu.

Sen de deodorant arayışındaysan ve aradığın deodorantı hala bulamadığını düşünüyorsan Garnier Magnezyum Ultra Kuru Deodorant’a bir şans vermeni öneririz. :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?