Dermatologların Önerisi: Tüm Vücudu Nemlendiren Krem

Dermatologların Önerisi: Tüm Vücudu Nemlendiren Krem

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Tüm vücudu nemlendiren krem denildiğinde hemen 'imkansız!, öyle bir krem mümkün değil' diye düşünüyorduk. Taa ki dermatologların önerdiği CeraVe Nemlendirici Krem ile tanışana kadar. Gerçekten de tüm vücudu nemlendiren ve nemlendirme etkisini gün boyu hissettiren krem varmış. Dermatologların tavsiye ettiği, tüm ciltler için kullanıma uygun olan CeraVe Kremi cildimizin en kuru ve hassas olduğu dönemde deneme şansı bulduk. Nemlendirici krem yorumlarımızı ve nasıl kullandığımızı makalemizde okuyabilirsin. 

Neden CeraVe Nemlendirici Krem?

Neden CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem ile tanışmamız tüm cildimizin kuruluk sinyalleri vermesi ile başladı. Herkes gibi biz de yüz bakımında birden fazla krem kullanıyoruz ama konu vücut bakımı olunca nemlendirme konusunu bazen es geçiyorduk. Özellikle kış aylarında vücudumuzun kuruduğunu ve kuruluk sebebiyle kaşındığını fark edince hemen dermatologların önerdiği CeraVe Nemlendirici Krem'i denemeye başladık.

Vücut nemlendiricileri genelde parfümlü kokusuyla bizi tavlıyor ve nemlendirme etkisiyle hayal kırıklığına uğratıyordu. CeraVe Nemlendirici Krem ise ilk uygulamada gösterdiği yoğun nemlendirme özelliği ile bizi oldukça şaşırttı! Kuruyan ve sertleşen cildimizi anında yumuşattı. CeraVe Krem'in bizi en çok mutlu eden avantajı ise yarattığı nemlendirme hissinin gün boyu devam ediyor olması! Kremi sürdükten sonra hızla emiliyor fakat vücudunu 24 saat boyunca nemli hissedebiliyorsun. 

CeraVe Nemlendirici Krem'in özellikleri neler?

CeraVe Nemlendirici Krem'in özellikleri neler?

CeraVe Nemlendirici Krem'in formülüne baktığımızda cilt için gerekli 3 temel seramid ve hyalüronik asit görüyoruz. Bu içerikler cildin nemlenmesini sağlarken aynı zamanda cilt bariyerinin onarılmasına destek olarak cilt kalitesinin artmasına yardımcı oluyor. Böylece cildin soğuk hava, güneş hasarı ve çevre kirliliği gibi çevresel faktörlerden olabildiğince daha az etkileniyor. 

CeraVe Kremi önerenlerin en sık bahsettiği konulardan biri de cildi gün boyu nemli tutması. Bunu da çok fazlı yapıya sahip Kontrollü Salınım Teknolojisine borçluyuz! CeraVe Nemlendirici Krem aktif bileşenlerin cilt yüzeyince kalmasını sağlıyor böylece nemlendirme hissini 24 saat boyunca hissedebiliyorsun. CeraVe Krem yoğun yapıda olmasına rağmen hızlı bir şekilde emiliyor ve ciltte yağlı bir his bırakmıyor. 

CeraVe Nemlendirici Krem hangi bölgelere sürülür?: CeraVe kremi cildinde kuruluk hissettiğin her bölgeye sürebilirsin! Yüz ve vücut kullanımına uygun olan bu kremi biz her gün banyo sonrası tüm vücudumuza sürüyoruz.

Neden dermatologlar CeraVe Krem'i öneriyor?

Neden dermatologlar CeraVe Krem'i öneriyor?

Dermatologların ve cilt bakım uzmanlarının neden CeraVe Nemlendirici Krem'i bu kadar övdüğüne şaşırmamak lazım. CeraVe Nemlendirici Krem'in içeriğindeki hyaluronik asit, cildin doğal nem seviyesine korumasına yardımcı oluyor. Seramidler ise cildinin bariyerini koruyarak cilt kalitenin artmasına yardımcı oluyor. Biliyorsun, cildimizde seramidler azaldığında kuruluk, kaşıntı ve tahriş gibi problemler ortaya çıkabilir. 

Seramid ve hyaluronik asit içerikli olan CeraVe Nemlendirici Krem, tam da istediğimiz gibi tüm vücudu uzun süre nemlendirme etkisine sahip bir krem! Hassas ciltlere uygun olması, parfüm içermemesi ve dermatologlar tarafından geliştirilen formülü bizim ilk kullanımdan itibaren kuru cildimize çok iyi geldi. Cildimizi daha pürüzsüz bir hale getirdi ve yumuşacık görünmesine yardımcı oldu. Sen de cildini nemlendirmek için her banyo sonrasında nemli cildine CeraVe Krem'i uygulayarak yoğun nemlendirme keyfini yaşayabilirsin.

Editörün Notu: CeraVe Nemlendirici Krem'in tüm vücutta kullanılabilen kavanoz boyu olduğu gibi, çantana kolayca atıp gün içinde kolay bir şekilde uygulayabileceğin 50ML'lik boyu da bulunuyor. Biz çantamızdan eksik etmiyoruz!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?