Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalemleri

Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalemleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Akmayan göz kalemi önerimizle karşındayız: L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalemleri’ni inceliyoruz!

Akmayan, bulaşmayan, gün boyu kalıcı göz kalemleri, makyaj çantalarımızın en sadık üyelerinden. Göz kalemi nasıl sürülür? Sorusunun en kolay yanıtını almak istiyorsan, sana harika bir göz kalemi önerisi ile geldik! Bu yazımızda L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalemleri'ni birlikte deniyor ve yorumluyoruz.

L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalemleri

L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalemleri

Akmayan, gün boyu kalıcı olan iyi bir göz kalemi bulmak her zaman çok kolay olmayabiliyor. Bugüne kadar denediğimiz birçok göz kalemi oldu ama aradığımız tüm özellikleri bir arada bulduğumuz, uygulaması en kolay göz kalemlerinden biri olan L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalem’lerini dener denemez soluğu burada aldık.

Göz kalemi ile eyeliner nasıl çekilir? Sorusu bizim için en önemli sorulardan biri. Göz kalemini eyeliner olarak kullanmak ama bir yandan da gün boyu bozulmadan kalacağını bilmek önemli. Bununla birlikte göz içine kalem çektiğimizde akmayan bir göz kalemi bulduğumuzda, resmen hazine bulmuş gibi seviniyoruz. Aynı zamanda istediğimizde bu kalemi pratik bir şekilde dağıtıp buğulu göz makyajı yapabilmek de önceliklerimizden.

Tüm bu özellikleri bir arada barındıran L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalemleri’ni denedik ve yorumlarımızı şimdi seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalem’inin Özellikleri

L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalem’inin Özellikleri

Göz makyajında göz kalemi kullanmayı seviyorsan, L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalem’leri aradığın ürünler olabilir. Kalıcı ve dayanıklı göz makyajları senin için öncelikliyse, bu göz kaleminin özellikleri seni de kendine çekecek:

  • 36 saate kadar kalıcı bir formüle sahip
  • Suya, tere ve bulaşmaya dayanıklı. Göz kapağına bulaşmıyor, göz altına akmıyor.
  • İnce ucuyla uygulaması çok kolay.
  • Arkasındaki sünger aplikatörü ile kolaylıkla dağılıyor ve dumanlı / buğulu göz makyajı yapılabiliyor.
  • Asansörlü olduğu için kullanması çok pratik.
  • Sünger aplikatörün arka kısmında, kalemin ucunu keskinleştirmek için mini bir kalemtıraş da bulunuyor.
  • Tek seferde doygun bir renk veriyor.
  • Siyah, kahverengi, lacivert ve yeşil olmak üzere 4 renk seçeneğine sahip.

L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalem Kullananlar Olarak Yorumlarımız

L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalem Kullananlar Olarak Yorumlarımız

İyi bir göz kalemi, bizim için günlük makyajın en büyük kurtarıcılarından. Naısl bir makyaj yapacağımıza karar veremediğimizde, elimiz hemen siyah göz kalemimize gidiyor. Ya göz kalemi ile pratik bir eyeliner çekiyoruz, ya da hızlıca dağıtarak kolay dumanlı bir göz makyajı yapıyoruz. İşte bu noktada da akmayan bir göz kalemi son derece önemli bir hale geliyor.

L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalemi, gerçekten de gün içerisinde akma ve bulaşma yapmıyor. Göz kapağına bulaşmıyor, göz içine sürdüğümüzde ise alt kirpik diplerimize bulaşmıyor. Sürdükten sonra arkasındaki sünger ile hemen dağıttığımızda kolayca ve eşit bir şekilde dağılıyor. Bir süre bekleyince de hemen sabitleniyor ve gün boyu yerinden kıpırdamıyor.

Eğer hem eyeliner olarak kullanacak, hem de dağıtarak dumanlı göz makyajı yapabilecek iyi bir göz kalemi önerisi arıyorsan, L’Oréal Paris Infaillible Automatic Jel Göz Kalem’i gözümüz kapalı önerebiliriz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?