Deniyoruz: NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Gün boyu sabit kaşlar için NYX Professional Makeup Brow Glue şeffaf kaş maskarasını denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Yukarı doğru taranmış, belirgin ve dolgun kaş görünümü, son zamanların en popüler makyaj trendlerinden. Özellikle kaş sabunları ile kaşları yukarı doğru taramak, çok sık karşılaştığımız uygulamalardan biri. Peki, kaşları gün boyu kalkık, dolgun ve belirgin tutmak mümkün mü? Cevap: Evet! NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici’yi denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici

NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici

Yukarı doğru taranmış, doğal ve dolgun kaşlar, son günlerde oldukça popüler. Özellikle Tiktok makyajlarında çok sık karşımıza çıkan bu makyaj trendini uygulamak için birçok ürün var. Renkli kaş maskaraları, kaş sabunları ve kaş jelleri… Hepsini denedik ve sonuç olarak hiçbiri beklediğimiz kalıcılığı vermedi. Derken yine Tiktok’ta gördüğümüz NYX Professional Makeup Brow Glue kaş maskarasını denedik ve daha ilk seferde etkisine hayran kaldık. Şimdi gel bu şeffaf kaş sabitleyiciye daha yakından bakalım!

NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici’nin Özellikleri

NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici’nin Özellikleri

Yukarı doğru taranmış ve gün boyu kalıcı kaş görünümü veren NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici, bugüne kadar denediğimiz en güçlü kaş maskaralarından biri. Özelliklerine göz atacak olursak:

  • Anında güçlü, dolgun ve belirgin bir kaş görünümü veriyor.
  • Şeffaf renkte olduğu için kaşlarda bir renk değişimi yapmadan doğal bir sonuç veriyor.
  • İnovatif aplikatörü ile tüm kaşları kavrıyor ve çok kolay uygulanıyor.
  • 16 saate kadar kalıcı, vegan formüle sahip.
  • Kuruduğunda yapışkan bir his bırakmıyor.
  • Uyguladıktan sonra kaşlar hemen sabitleniyor ve gün boyunca bozulmuyor.


NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici’nin Etkisi

NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici’nin Etkisi

Eğer kaşların asiyse ve herhangi bir ürün uygulamadığında aşağı düşüyorlarsa, bu görünüm seni daha yorgun gösterebilir. Kaşlarını yukarı doğru tarayıp sabitleyerek çok daha enerjik, canlı ve genç bir görünüm elde edebilirsin. Fakat bunun için kalıcı ve güçlü bir şeffaf kaş maskarasına ihtiyacın olacak.

NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici, gerçekten de son derece güçlü bir etkiye sahip. Minik kaş fırçası, tüm kaş kıllarını kavrayarak yukarı kaldırma konusundan çok etkili. 16 saate kadar kalıcı bir formülü olduğu için de kaşlar hemen sabitleniyor ve gün içerisinde asla bozulmuyorlar. Ürün kaşlarda sabitlendikten sonra yapışkan bir his bırakmıyor, gün içinde de kuruyup uçup gitmiyor.

NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici Nasıl Uygulanır?

Brow Glue şeffaf kaş maskarasının en güzel tarafı, çok pratik bir şekilde uygulanabiliyor olması. İster tek başına, istersen de kaş kalemiyle birlikte kullanabilirsin. Eğer kaşların seyrekse, aralarındaki boşlukları doldurmak için ince uçlu bir kaş kalemi ile kaşlarını doldurabilirsin. NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi, mikro ucu sayesinde birebir kaş kılları kadar ince çizgiler çekmeni sağlayacak. Böylece kaşlarındaki boşlukları çok doğal bir şekilde doldurmuş olacaksın.

Daha sonra kaşlarını sabitlemek ve gün boyu kalıcı olmalarını sağlamak için NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici’yi uygulayabilirsin. Minik fırçası, kaşlarına istediğin açıyı kolayca vermeni sağlayacak. Brow Glue ile kaşlarını tamamen yukarı doğru tara, daha sonra kavisli kısımdaki kaşları yine bu minik fırçayla hafifçe yatırabilirsin. Böylece kaşların gün boyu kalkık, dolgun görünecek ve asla bozulmayacak! 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?