Deniyoruz: L’Oréal Paris Şeker Peelingleri ile Pürüzsüz Bir Cilt

Deniyoruz: L’Oréal Paris Şeker Peelingleri ile Pürüzsüz Bir Cilt

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt bakımında yepyeni bir döneme girmiş bulunmaktayız! Şimdi seninle tanıştıracağımız üç yeni cilt bakım ürünü sayesinde cildinde #bebeksipürüzsüzlük dönemine sen de dahil olacaksın. Ten makyajının kusursuz görünmesi için cildinin de sağlıklı olması gerektiğini biliyorsun. Cildinin kusursuz görünmesi seni tanıştırağımız bu şeker mi şeker ürünler sayesinde cilt bakımı yapmak artık zorunluluktan çıkıp eğlenceli bir aktiviteye dönüşecek. 

Cildindeki siyah noktalardan kurtulmak, cildini beslemek ve canlandırmak için okumaya devam et! Çok keyifli bir cilt bakım dönemi seni bekliyor!

L'Oréal Paris Şeker Peelingleri

L'Oréal Paris Şeker Peelingleri

Bir çoğumuz, cildimizdeki problemleri gidermek ve doğal bir peeling yapmak için şekerden yardım alıyoruz. Evde tamamen doğal ürünler kullanarak hazırladığımız peelinglerde şeker en büyük yardımcımız. İşte LOréal Şeker Peelingleri sayesinde artık peeling işini uzmanına bırakıyoruz! Hem çok doğal, hem de gerçekten çok işe yarayan şeker peelinglerini daha dener denemez çok sevdik!

%100 doğal içeriğe sahip bu şeker peelinglerinin muhteşem etkilerinin yanı sıra inanılmaz güzel kokuları da insanın içinde yeme isteği uyandırmıyor değil! İçeriğindeki esmer, sarı ve beyaz şekerler, suyla temas ettiğinde eriyor ve içeriğindeki farklı yağlarla birlikte cildi nazikçe temizliyor. Hassas ciltlerin aklına ilk gelen "Şekerler cildimi çizer mi?" gibi bir soruya asla yer yok yani! En güzel tarafıysa, normal peelingleri kullandıktan sonra cildimizi mutlaka nemlendirme ihtiyacı hissederken, Şeker Peelinglerinin doğal yapıları sayesinde nemlendiriciye asla ihtiyaç duymamamız!

Işıltı Canlandırıcı peeling pürüzsüzleştiriyor ve ışıltı kazandırıyor. Siyah Nokta Karşıtı peeling ise arındırıyor ve siyah noktaları gideriyor, harika değil mi?

Besleyici peeling ise yumuşatıyor ve rahatlatıyor, cilt kuruluğu yatıştırıyor. Bu peelingleri cildimizdeki can sıkıcı problemlerle vedalaşmak için kullanıyoruz ama dudak peelingi için de son derece başarılılar! İstersen şimdi bu şeker mi şeker peelingleri biraz daha yakından inceleyelim!

L'Oréal Paris Işıltı Canladırıcı Şeker Peelingi

L'Oréal Paris Işıltı Canladırıcı Şeker Peelingi

Pürüzsüz bir ten hepimizin hayalidir. Artık pürüzsüz ve sağlıklı ten görünümü hayal olarak kalmayacak. L'Oréal Paris Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi sayesinde cildindeki seni rahatsız eden küçük pürüzleri yok edebilir, anında daha ışıltılı bir cilde kavuşabilirsin. 

Ten makyajı yaptıktan sonra fondötenin üzerinden belirlen pürüzler k

usursuz görünümünü

 gölgeleyebiliyor. Bunların önüne geçmek ve aydınlatıcı kullanmadan bile ışıl ışıl görünmek istiyorsan sana harika bir peeling önerimiz var. Fatmanur Öztekin'in de severek kullandığı L'Oréal Paris Işıltı Canlandırıcı Şeker Peeling, içeriğindeki üzüm çekirdeği yağı ve %100 doğal içerikli 3 şeker sayesinde cildindeki pürüzleri ortadan kaldırıyor ve daha ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Hem eğlenceli bir cilt bakım rutiniyle tanışmak hem de #bebeksipürüzsüzlük yakalamak istiyorsan hayalindeki o ürünü buldun artık!Nasıl kullanılır: L'Oréal Paris Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi Temiz ve kuru cildine yuvarlak hareketlerle peeling yap. Cildinin tamamını peeling ile temizledikten sonra suyla durulayabilirsin. Şeker peelingi dudaklarına da uygulamayı unutma!

L'Oréal Paris Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi

 L'Oréal Paris Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi

Hepimizin en nefret ettiği cilt problemlerinin başında siyah noktalar geliyor. Porselen ten makyajının önündeki en büyük engel olan siyah noktalar için harika bir önerimiz olacak. L'Oréal Paris Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi sayesinde artık siyah noktalarını en eğlenceli şekilde yok edebilirsin!

Tamamen doğal içeriğe sahip olan şeker peelingi cildini arındırarak siyah noktalardan temizlenmesine yardımcı olacak. İçeriğindeki kivi tohumları ve %100 doğal içerikli 3 şeker siyah noktaları derinlemesine temizlerken aynı zamanda gözeneklerinin içinde biriken yağı ve kiri de temizleyecek. L'Oréal Paris Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peeling'in yemyeşil rengi ve içindeki kivi tohumları cildini temizlerken eğlenceli

selfieler de çekmene neden olacak!

Kullanım önerisi: L'Oréal Paris Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi Temiz ve kuru cildine uygula. Daha sonra ellerini ılık suyla ıslat ve yüzüne yuvarlak hareketlerle masaj yaparak peeling yap. Peelingi özellikle siyah noktaların yoğun olduğu bölgelere uygulayabilirsin. Suyla eriyen şeker tanecikleri cildini son derece nazik bir şekilde arındıracak. Son olarak yüzünü suyla yıkayarak tertemiz cildinin keyfini çıkar! Peelingi dudaklarına da aynı şekilde uygulayabileceğini unutma!

L'Oréal Paris Besleyici Şeker Peelingi

L'Oréal Paris Besleyici Şeker Peelingi

Cildinin kuru görünümünü yatıştırmak ve daha yumuşak bir cilde kavuşmak için L'Oréal Paris Besleyici Şeker Peelingi tercih edebilirsin. Etrafındakilerin 'çok solgun görünüyorsun' yorumlarından bıktıysan artık cildinin yeni bir peeling ile tanışma zamanı gelmiş demektir. 

Cildinin kuru ve cansız göründüğünü hissettiğinde L'Oréal Paris Besleyici Şeker Peelingi uygulayarak anında daha sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşabilirsin. Şeker peelinginin içeriğindeki kakao yağı, hindistan cevizi yağı ve 100% doğal içerikli üç şeker sayesinde cildinde uzun zamandır hissetmediğin kadar yumuşak bir dokunuş yakalayabilirsin. Şeker peelingin en sevdiğimiz yanı dudaklara da uygun olması. Mat rujunu uygulamadan önce dudaklarına peeling yaparak kuru görünümü yok edebilirsin. Cilt bakımını daha eğlenceli bir hale getirmek ve #çokşekerpeeling deneyimi yaşamak istiyorsan seni en yakın zamanda Loreal Paris şeker peelingi denemeye davet ediyoruz. 

Nasıl kullanılır: L'Oréal Paris Besleyici Şeker Peelingi Kuru cildine, temiz olması şartıyla uygulayabilirsin. Daha sonra yüzünün her yerine peelingi süre ve yuvarlak hereketlerle masaj yaparak cildini ovala. Son olarak yüzünü ılık suyla temizle.
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?