Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Maskara

Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Maskara

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kirpikleri tek tek ayıran, yelpaze etkisi yaratan Maybelline Lash Sensational maskarayı denedik ve tüm detaylarıyla seninle paylaşıyoruz!

Makyajda dolgun kirpik görünümünün ne kadar çok şey değiştirdiğini biliyorsundur. Ne kadar kısa veya seyrek kirpikli olursan ol, en kısa kirpiklerini bile kavrayan, tek tek ayıran ve dolgunluk veren bir maskara da öyle kolay kolay bulunmuyor.

Bizim en iyi rimel listemizde, yıllardır değişmeyen favorimiz, herkes tarafından çok sevilen, milyonlarca adet satan, Maybelline rimeller arasında en popüler olanlardan Lash Sensational Maskara, bugünkü inceleme yazımızın baş rolünde! Üstelik şimdi yenilenen ambalajı ve yaban gülü yağı içeren formülü ile tek tek ayrılmış yumuşak kirpikler ön planda!

İşte karşında Lash Sensational maskara yorumlarımız!

Maybelline Lash Sensational Maskara'nın Özellikleri

Maybelline New York Lash Sensational Maskara

Öyle bir maskara düşün ki, en kısa kirpiklerine bile kolayca ulaşıyor, tümünü kökten kavrayıp dolgunlaştırıyor ve tek tek ayırıyor. Böyle bir kirpik görünümü hepimizin hayali! Özellikle belirginleştirmek istediğimiz gözlerimizde böyle bir yelpaze etkisini bir kere deneyince de vazgeçemez olduk ve anında en iyi rimeller listemizin başına ekledik.

Maybelline maskaraların en popüleri olan Lash Sensational Maskara, tam da bahsettiğimiz gibi bir maskara. Çift taraflı silikon fırçası kirpikleri tek tek ayırma, yelpaze etkisi verme ve dolgunlaştırma konusunda inanılmaz başarılı. Yenilenen ambalajı ile albenisi çok yüksek, yaban gülü yağı içeren formülü ile de kirpiklerde ağırlık hissi yaratmıyor. Daha ne isteriz ki!

Maybelline Lash Sensational Maskara'nın Yapısı

Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Maskara_1

Çift taraflı maskara fırçası daha önce çok sık karşılaşmadığın bir durum olsa gerek. Peki ne işe yarıyor dersen de, hemen anlatalım. Lash Sensational Maskara'nın silikon fırçasının kısa taraklı iç kısmı kirpik köklerine ulaşıp, en kısa olanları bile kavrayıp belirginleştiriyor. Uzun taraklı dış kısmı da özellikle dış kısımdaki kirpikleri yakalıyor, tek tek ayırmaya ve hacim vermeye yarıyor. Bu fırça aynı zamanda kıvrımlı bir forma sahip. Böylece göz şekline ve kirpik çizgisine kolayca oturuyor ve kirpiklere yelpaze etkisi veriyor.

Lash Sensational'ın formülünde bulunan yaban gülü yağı sayesinde kirpiklerin ağırlık yaratmadan yumuşacık kalmasını ve hacimlenmesini sağlıyor.

Maybelline Lash Sensational Maskara Nasıl Uygunlanır?

Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Maskara_2

Eğer maskara uyguladığında kirpiklerinin birbirine yapışmasından ve daha az görünmelerine neden olan maskaralardan bıktıysan, Lash Sensational Maybelline Maskara'nın yoğunlaştırıcı etkisinin bağımlısı olacağına eminiz, tıpkı bizim gibi!

1. adım: Fırçanın iç kısmı ile en kısa kirpiklerini bile yakalayarak yelpaze etkisi sağlayabilirsin.

2. adım: Fırçanın dış kısmı ile kirpiklerine daha dolgun bir görünüm verebilirsin.

Peki, esas önemli noktaya gelelim: Lash Sensational maskaranın bu yoğun ve yelpaze etkisi kalıcı mı? Evet, hem de tüm gün boyunca! Bizzat Makyajcom editörleri tarafından denendi ve onaylandı. Tek yapman gereken maskaranın iki tarafıyla da kirpiklerine kökten uca uygulamak.

Maybelline rimelin nasıl çıktığına gelirsek de, çift fazlı göz makyajı temizleyicileriyle, makyaj mendilleriyle ve micellar sularla hiç zorlanmadan, gözleri yormadan kolay bir şekilde çıkıyor. Üstelik, hiç görmek istemediğimiz bir görüntü olan, makyajı temizledikten sonra pamukta dökülen kirpik görüntüsüyle bu maskarayı kullanmaya başladığımızdan beri hiç karşılaşmadık!

Maybelline Sensational Maskara'nın Çeşitleri

Maybelline New York Lash Sensational Mürdüm Maskara

Tek tek ayırma, yelpaze ve dolgun etkili Maybelline Lash Sensational maskaranın klasik versiyonu dışında, Intense Black, Waterproof ve Mürdüm-Kahve çeşitleri de var.

Maybelline New York Lash Sensational Intense Black

Eğer kirpiklerde ekstra yoğun bir siyah etkiye ihtiyaç duyuyorsan, Maybelline Lash Sensational Intense Black Maskara'yı tercih edebilirsin. Özellikle açık renkli kirpiklere sahip olanların çok severek kullanacağı bu maskarayı da temizlemesi son derece kolay.

Maybelline New York Lash Sensational Waterproof

Bir de, yağmurlu havalarda, yaz tatillerinde, sporda, parti makyajlarında veya nemli günlerde sık sık imdadımıza koşan Maybelline Lash Sensational Waterproof Maskara'dan bahsedelim. Asla akmayan, yağmurda kalsak bile gözlerimizin altına bulaşmayan bu suya dayanıklı maskara olmasaydı ne yapardık bilemiyoruz!

Maybelline New York Lash Sensational Mürdüm-Kahverengi Maskara

Klasik siyah maskaranın dışına çıkıp farklı renkler kullanmak istersen, Maybelline Lash Sensational Mürdüm-Kahverengi tonunu deneyebilirsin. Kirpiklere çok doğal bir renk veren bu maskara, siyah versiyonu kadar yoğun bir hacim verirken, daha soft bir görünüm elde etmeni sağlayacak.

Maybelline New York Lash Sensational Roses

Eğer sen de bizim gibi Lash Sensational Maskara fanıysan, bu sınırlı sayıdaki koleksiyon senin de çok hoşuna gidecek. 3 farklı renkten oluşan bu özel seri, gül tasarımlı ambalajı ile koleksiyona eklenmeye değer. Tutkuyu simgeleyen Burgundy-Brown, yeni başlangıçları simgeleyen Midnight Black ve özgüveni simgeleyen Smoked Rose renkleri, makyajına bambaşka bir etki katacak.

Maybelline Lash Sensational Kullananlar ve Yorumları


Maybelline New York Lash Sensational Maskara Kullananların Yorumları

Maybelline Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara'nın bu kadar çok sevilmesi hiç de şaşılacak bir durum değil! Her indirimde, bitmesini beklemeden yedeklediğimiz bu harika maskara gerçekten de makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. Bakalım Lash Sensational kullananlar ne yorum yapmışlar:

Damla:

Kirpiklerim hep kısa ve düz. Biraz daha kıvırmak ve daha yoğun görünmelerini sağlamak için bir çok maskara denedim ve en sonunda Maybelline Lash Sensational Maskara'da aradığımı buldum. Kirpiklerime verdiği yelpaze etkisini çok seviyorum!"

Işıl:

Bu maskaradan vazgeçmem çok zor! Maskara sürmeden sokağa çıkmayanlardanım ve Lash Sensational Maskara bu konuda tüm beklentilerimi karşılıyor. Hem yoğunluk veriyor, hem de kirpiklerim olduğundan çok daha fazla görünüyor. Tek tek ayırması da ayrı harika."

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Maskara

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Maskara

Maybelline Lash Sensational Sky High Maskara ise son zamanların en hızlı yükselen, en popüler maskaralarından biri. Tiktok'ta viral olan bu maskarayı ilk denediğimizde neden bu kadar övüldüğünü hemen anladık! Tüm kirpiklere kökten uca limitsiz uzunluk ve hacim veren bu maskara, gerçekten de bu kadar meşhur olmayı hak ediyor.

Sky High Maskara'nın en küçük kirpiklere bile ulaşabilen esnek fırçası ile kirpiklere verdiği inanılmaz uzunluk bir çok kişiyi bağımlısı yapmaya yeter de artar bile! Fakat bu maskaranın 24 saate kadar kalıcı olması ve bambu özleri içeren fiberli formülü de onu farklı kılan diğer özelliklerinden. Maybelline Sky High Maskara'yı daha yakından incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?