Deniyoruz: Mugler Alien Parfüm ve Notaları


İkonik Angel parfümün yaratıcısı Mugler'in en güçlü parfümü olarak tanıttığı Alien'i yakından inceliyoruz. Alien parfümü notaları ve tende nasıl koktuğunu sana anlatacağız.

Eğer sen de imza parfümü arayışındaysan ve yaz kış demeden devamlı aynı parfümü kullanmak istiyorsan Alien tam sana göre bir parfüm seçeneği olacak. Çevrendekilerin dönüp dönüp sana bakacağı ve girdiğin ortamda 'parfümün ne?' sorularının yöneleceği günler çok yakınında!

Mugler Alien parfüm

Mugler Alien parfüm

Mugler Alien parfüm kuşkusuz en iyi kadın parfümleri arasında gösteriliyor. 2005 yılında piyasaya sürülen Alien, Dominique Ropion ve Laurent Bruyere tarafından yaratıldı. Taze ve odunsu kokuları bir arada bulunduran Alien parfümü ilk deneme sonrası imza parfümün olmaya aday olacak.

Feminen, kalıcı, zamansız ve ikonik parfümleri seviyorsan Mugler Alien parfüm sana göre bir tercih. Kendini daha güçlü, güvenli ve çekici hissetmek için Alien parfümden bir fıs sıkman yeterli olacak. Bakalım Alien parfüm notaları nelermiş?

Mugler Alien parfüm notaları

Mugler Alien parfüm notaları

Alien parfüm notaları nelerdir?

  • Üst nota: Yasemin zambak
  • Orta nota: Kaşmeran ahşap
  • Temel nota: Beyaz Amber

Alien parfüm her ne kadar sana feminen hissettirmeyi başarsa da odunsu maskülen kokusuyla güçlü bir imzaya sahip. Yasemin çiçeğinin kokusu baskın bir koku yaratırken beyaz amber ve odun kokusuyla dengeliyor. Alien parfüm şekerli bir parfüm değildir, tam tersi daha güçlü, ayakları yere basan ve odun kokusuyla kendini göstermeyi ispat eden bir parfümdür.

Alien parfümü için kullanılan yasemin çiçeği Hindistan'dan özel olarak toplanır. IFF koku evi tarafından dikkatlice seçilen yaseminler, güneş ışığının mucizevi halini yansıtıyor. Bu parfümün içindeki odunsu koku ise duyuları büyüleyen yoğun, canlı, esrarengiz bir enerjiyi ortaya çıkarıyor. Beyaz amber ise rahat ve huzurlu hissettiriyor.

Mugler Alien kalıcı mı?

Alien parfümü kuşkusuz bugüne kadar kullandığımız en kalıcı parfümlerden biri! Sabah Alien parfümü sıktığında akşam saatlerine kadar çekici ve feminen kokabiliyorsun. Alien parfümü sıktığın günlerde bakışların sana doğru çevrilmesine şaşırmamalısın.

Alien parfüm ne zaman kullanılır?

Alien parfüm ne zaman kullanılır?

Alien parfüm için gece veya gündüz parfüm ayrımı yapmak doğru olmaz. Hem gece, hem de gündüz kullanılabilen bu parfüm girdiğin her ortama ayak uydurabilir. Arkadaşlarınla öğle yemeğine giderken veya akşam bir konsere giderken de Alien parfümü sıkabilirsin.

Alien parfümün üst notaları soğuk çiçek kokusundan oluşsa da temel notasınca sıcak ve kremsi bir koku alabiliyorsun. Bu yüzden çekici bir gizem yaratan Alien parfüm, girdiğin her ortamda seni havalı göstermeyi başaracak.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?