Dilara Aydın’ın Cilt Bakım Sırlarını Keşfediyoruz!

Dilara Aydın’ın Cilt Bakım Sırlarını Keşfediyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sosyal medyada yakından takip ettiğimiz, stili ve tarzıyla bize ilham veren Dilara Aydın ile cilt bakım sırlarını konuştuk! Bizimle paylaştığı cilt bakım sırlarını, kullandığı ürünleri merak ediyorsan, seni hemen yazımızın devamına alalım! :)

1.Öncelikle nasıl bir cilt tipine sahipsin?

Kurumaya eğilimli bir cilde sahibim. Hatta gün içerisinde sık sık nemlendiriciye ihtiyaç duyduğum zamanlar bile oluyor. Ayrıca cildimi sürekli temizlemeye de ihtiyacım oluyor. Bu nedenle nemlendirme ve temizleme aşamaları benim için çok önemli.

2.Bize birazdan günlük cilt bakım rutininden bahseder misin?

Öncelikle uyanır uyanmaz bir büyük bardak su içerim; cildimi içimden de uyandırmak için! :) Sonrasında mutlaka temizlik aşaması var. Bunun için Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli’ni kullanıyorum. Bu temizleyici jel için favorim diyebilirim! Sonrasında da nemlendirici kullanıyorum elbette.

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

3.Cilt bakım rutininden eksik etmediğin, favori cilt bakım ürünün hangisi?

Nemlendiri, nemlendirici, nemlendirici! :) Çünkü ilk soruda da bahsettiğim gibi cildimin neme çok fazla ihtiyacı oluyor. Nemlendirme konusunda da favorim Garnier Hyaluronik Aloe Jel! İşimi tam anlamıyla görüyor, cildimi neme doyuruyor diyebilirim.

4.Bizimle paylaşmak istediğin bir cilt bakım sırların ya da tavsiyelerin var mı?

Bol su içmek ve bol bol sebze, meyve tüketmek derim. İzmir’de doğup büyüdüğüm için sebzeler ve otlarla aram çok iyidir. Cildimin sırlarından biri bu. :) Bir de her gün, düzenli olarak mutlaka nemlendirici kullanırım. Aynı zamanda asla yüzümde makyaj ile uyumam. Çooook yorgun olduğumda bile mutlaka cildimi makyajdan arındırıp uyurup.

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu

5.Sence, herkesin cilt bakım rutininde bulunması gereken ürünler hangileri?

Bence herkesin cilt bakım rutininde, kesinlikle iyi bir makyaj temizleme suyu bulunması gerekiyor. Bunun için Garnier’nin Micellar serisini öneririm. Benimki Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu, mavi olan. Yıllardır değişmeyen tek makyaj temizleyicim kendisidir! :)

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

6.Cildin üzerinde oldukça güzel etkileri olduğunu düşündüğün bir cilt bakım ürünü var mı?

Elbette var! Düzenli maske yapmanın, kuru ciltler için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Özellikle Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi’ni şiddetle öneririm. 15 dakika içerisinde cildinizin kaybettiği nemi anında geri kazandırıyor ve ışıl ışıl oluyor! Maskeden sonra cildimdeki değişikliği görmek inanılmaz mutlu ediyor beni! Tabii maskenin kendisi de öyle; cildime zaman ayırmayı seviyorum! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?