Garnier Nem Maskeleri İle Işıltılı Cilde Sahip Ol!

Garnier Nem Maskeleri İle Işıltılı Cilde Sahip Ol!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Nemli, sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü için Garnier Nem Maskelerini denedik!

Sağlıklı ve ışıldayan bir cilde sahip olmanın ilk adımı, cildi nemlendirmekten geçiyor. İhtiyacı olan nemi alan cilt çok daha dolgun ve sağlıklı görünür. Bunun için de günlük nemlendirici kremler kullanmakla birlikte, nem maskelerini de cilt bakım rutinine dahil edebilirsin. Uygulaması son derece pratik ve nemlendirme konusunda da çok etkili olan Garnier kağıt nem maskelerini denedik ve tüm yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

 Garnier Kağıt Maskeler

 Garnier Kağıt Maskeler

Garnier Nem Bombası kağıt nem maskeleri, çıktıkları ilk günden beri cilt bakım rutinlerimizin değişmez üyelerinden. Cilde kısa bir süre içinde yoğun nem veren bu maskeler, cildin gerçekten de daha nemli, sağlıklı ve canlı görünmesini sağlıyorlar. Peki bunu nasıl yapıyorlar? Garnier nem maskelerinin ortak noktası, hepsinin içerisinde doğal kaynaklı hyaluronik asit bulunması. Kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutma kapasitesi olan hyaluronik asit, kuşkusuz ki cilt bakımında çok değerli ve popüler bir içerik. Bu sayede tüm Garnier kağıt maskeleri cilde daha ilk kullanımda nem ve ferahlık veriyorlar.

Her bir Garnier nem maskesi, farklı cilt problemlerine hitap ediyor: Cildi canlandıran, ferahlatan, dinlendiren, ışıltı veren ve yorgunluk karşıtı yüz maskelerinin yanında bir de, göz altı şişkinliklerine, torbalara ve morluklara iyi gelen, kaz ayağı kırışıklıklarını ve yorgun görünümü hedefleyen kağıt göz maskelerini, cildinin ihtiyacına göre tercih edebilirsin. Bu cilt problemlerini Hindistan cevizi suyu, lavanta yağı, yeşil çay, nar, papatya, sakura, derin okyanus suyu, mavi kantaron gibi doğal kaynaklı içerikler ve hyaluronik asitin gücü ile birlikte gidermeyi hedefliyor. 

Garnier kağıt maskelerin içerisindeki bu doğal kaynaklı antioksidan ve aktif maddelerin birlikte oluşturduğu nemlendirici formül, cildin 1 haftalık nem ihtiyacını karşılıyor. Ayrıca bu kağıt yüz maskelerinin en sevdiğimiz diğer bir tarafı ise çok kolay uygulanmaları ve yüze iyi tutundukları için hareket özgürlüğü sağlamaları. Yani cildine yoğun nem veren bu kağıt maskeleri uygularken selfie çekmek, dans etmek, kitap okumak ve ev işlerini yapmak serbest!

Garnier Kağıt Yüz Maskesi Çeşitleri

1. Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Nar özleri ve hyaluronik asit içeren mavi renkli bu kağıt yüz maskesi, nemsizlik kaynaklı solgun görünümü gidermeyi hedefliyor. Eğer cildinin canlanmaya ihtiyacı varsa, bu nem maskesini uyguladıktan sonra cilt yoğun bir şekilde nemlendiriyor, pürüzsüzleşiyor ve ışıltı kazanıyor. Bu maske hakkında daha detaylı bilgi almak istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

2. Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Yeşil çay özü ve hyaluronik asit içeren, yeşil renkli Garnier kağıt maske, karma ve yağlı ciltlerin severek kullanacağı bir nem maskesi. Cildi ferahlatıyor, nemlendiriyor ve arındırıyor. Düzenli olarak kullanıldığında da cilt dengeleniyor ve gözenek görünümü de azalıyor.

3. Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Papatya özleri ve hyaluronik asit içeren dinlendirici nem maskesi, özellikle hassas ciltlerin ihtiyacı olan rahatlama hissini sağlıyor. Hassas ciltlerde nemsizlik kaynaklı oluşan gerginlik ve rahatsızlık hissini azaltmaya yardımcı olan bu kağıt maske, cildi yatıştırma özelliğine de sahip.

4. Garnier Nem Bombası Işıltı Verici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Işıltı Verici Kağıt Yüz Maskesi

Sakura özleri ve hyaluronik asit içeren formülü ile bu kağıt maske, cilde yoğun nem vererek ışıltı kazanmasını sağlıyor. İçeriğindeki sakura özleri ile cilt tonunu eşitlenmesine ve daha aydınlık görünmesine yardımcı olan bu kağıt maske, düzenli olarak kullanıldığında cildin sağlıkla ışıldamasını sağlıyor.

5. Garnier Nem Bombası Yorgunluk Karşıtı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Yorgunluk Karşıtı Kağıt Yüz Maskesi

Lavanta yağı ve hyaluronik asit içeren formülü sayesinde bu mor maske, cildi rahatlatıyor ve yorgunluk izlerini azaltmaya yardımcı oluyor. Lavanta yağının dinlendirme özelliği ile ciltteki yorgunluk izlerini hedefleyen bu kağıt maske, uzun vadede cildin daha dolgun ve taze görünmesini sağlıyor.

6. Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Yüz Maskesi

Cildin kendini en çok geceleri yenilediğini biliyor olmalısın. Garnier’in Gece maskesi ise içerisindeki derin okyanus suyu, mavi kantaron ve hyaluronik asit ile cilde yoğun nem veriyor ve onarılmasını sağlıyor. Bu maskeyi uyumadan 15 dakika önce uygulayarak cildinin çok daha taze, sağlıklı ve canlı görünmesini sağlayabilirsin.

7. Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi

7. Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi

Tıpkı cildimiz gibi dudaklarımızın da nem maskesine ihtiyacı var. Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi, kiraz ve panthenol içeren formülü ile sadece 15 dakikada dudakların yumuşacık, nemlenmiş ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Dudak maskesi yapmak istediğin zamanlarda, bu kağıt maskenin dudaklarına gözle görülür bir fark yaratacağına ve iyice nem kazanacağına emin olabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?