Deniyoruz: Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi

Deniyoruz: Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Dudak nemlendirici özelliği ile anında etki eden Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi’ni denedik ve yorumladık!

Dudak kuruması ve dudak çatlaması, özellikle soğuk havalarda sık sık karşımıza çıkan problemlerden biri. Dudaklarımızı uzun süre boyunca nemlendirecek ve daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayacak bakım ürünleri arayışına girdik ve aradığımızı da bulduk! “Dudak çatlağına ne iyi gelir?” araştırmamızın sonucunda, Garnier’in yeni dudak maskesi ile tanıştık!

İlk iş bu Garnier Nemlendirici Dudak Maskesi’ni denedik ve kurumuş dudaklarımızdaki etkisini seninle paylaşmaya geldik!

Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi

Garnier Nemlendici Dudak Maskesi

Eğer sık sık kuruyan dudaklara sahipsen, dudak kremi, dudak balmı ve dudak nemlendiricileri en yakın arkadaşların olabilirler. Dudak bakımını düzenli yapmak ve dudakları sürekli nemli tutmak bazen gerçek bir efor isteyebiliyor. Özellikle de mevsimlerden kışsa, başlı başına özen isteyen bir rutin olabiliyor.

Dudak çatlağına ve kurumasına ne iyi gelir diye düşünerek başladığımız araştırmalarda, dudak kremlerinin yanı sıra, dudak maskelerinin de çok daha uzun süreli bir bakım etkisi kazandırdığını gördük. En iyi dudak maskesini ararken de yeni çıkan Garnier dudak maskesiyle tanıştık. Sadece 15 dakikada dudakların daha nemlenmiş, pürüzsüz ve yumuşak hissedilmesini sağlayan bu dudak maskesine daha yakından bakalım…

Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi Özellikleri

Garnier Nemlendici Dudak Maskesi Özellikleri

Sık sık kuruyan dudaklara sahipsen, çok daha kalıcı ve uzun süreli bir çözüm arıyor olmalısın. Gün içerisinde sürekli dudak nemlendiricisi uygulamakla birlikte, dudaklarına daha yoğun, nemlendirici bir bakım yapmak için Garnier Nemlendici Dudak Maskesi’nden yardım alabilirsin.

  • Kiraz ve panthenol içeren formülü ile 15 dakikada dudakların daha nemlenmiş, pürüzsüz ve yumuşak hissedilmesini sağlıyor.
  • Dudaklara iyi bir şekilde yerleşiliyor ve kolayca hareket edilebiliyor.
  • Kuru dudaklara bakım etkisi sağlıyor.
  • Vegan formüle sahip.

Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi Nasıl Uygulanır?

Garnier Nemlendici Dudak Maskesi Nasıl Uygulanır?

Tıpkı tüm kağıt maskelerde olduğu gibi, Garnier dudak maskesini de uygulamadan önce cildinin ve dudaklarının temiz olduğundan, makyaj kalıntıları kalmadığından emin olmalısın.

Kağıt dudak maskesini pakedinden çıkardıktan sonra kolayca dudaklarına yerleştirebilirsin. Dudak çevresini kaplayacak şekilde yerleştirebilirsin.

Maske dudaklarında 15 dakika kaldıktan sonra çıkarabilir ve kalan miktarı da masaj yaparak yedirebilirsin.

Garnier Nemlendici Dudak Maskesi’ni uyguladıktan sonra dudaklarının nemlendiğini, pürüzsüz ve yumuşak hissedildiğini göreceksin. Kuru dudaklarına düzenli bakım yapmak için bu dudak maskesini haftada 1-2 kere uygulayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?