Fondöten Dosyası: Pürüzsüz Etkili Nefes Alan Fondötenler

Fondöten Dosyası: Pürüzsüz Etkili Nefes Alan Fondötenler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Fondöten dosyasının kapağını aralıyoruz: Pürüzsüz etkileriyle porselen gibi bir cilt sunan, nefes alan fondötenleri birlikte inceliyoruz!

Hem yüksek kapatıcılık sunan, hem de gelişen teknolojiyle incecik bir yapıya sahip olan fondötenler, nefes alan formülleriyle ciltte hem yokmuş gibi bir his bırakıyorlar hem de kusursuz bir ten görünümü sunuyorlar. Ciltteki eşitsizlikleri giderirken cildin nefes almasını sağlayan, hem de son derece kalıcı olan bu fondötenleri hep birlikte inceliyoruz!

YSL Beauty All Hours Fondöten

Fondöten Dosyası: Pürüzsüz Etkili Nefes Alan Fondötenler_1

Yüksek kapatıcılık, porselen gibi bir görünüm, aynı zamanda da nefes alan bir formüle sahip YSL Beauty All Hours fondöten, kalıcı ten makyajı sevenler için birebir. Yenilikçi formülü ile zenginleşmiş pigmentli yapısı, ciltte ağırlık yapmadan ortadan yükseğe bir kapatıcılık veriyor. Yapısı yoğun olmadığı için de arttırılabilir bir şekilde uygulanabiliyor. All Hours fondötenin cilde nefes aldırma özelliği olduğu için de gün içinde hiç ağırlık yapmadan, gözenekleri tıkamadan sağlıklı bir etki veriyor.

Lancôme Miracle Air de Teint Fondöten

Fondöten Dosyası: Pürüzsüz Etkili Nefes Alan Fondötenler_2

Neredeyse ciltte yok gibi hissedilen diğer bir fondöten de Lancôme’un Miracle Air de Teint fondöteni. Mat bitişli, neredeyse hava kadar hafif yapılı ve orta derecede kapatıcılığı olan bu fondöteni yüzünüze uyguladığınızda çıplak gözle fark etmek bile çok zor. Cildin gün boyu nefes almasını sağladığı için kullanımı son derece konforlu ve verdiği mat-aydınlık etki de “yokmuş gibi makyaj” için birebir!

Urban Decay Naked Skin Likit Fondöten

Fondöten Dosyası: Pürüzsüz Etkili Nefes Alan Fondötenler_3

Cildindeki kusurları hafif yapılı bir fondötenle kapatmak, cildinin pürüzsüz görünmesini sağlamak ve aynı zamanda da nefes almasını istiyorsan, Urban Decay’in Naked Skin fondötenini denemelisin. Hafif dokulu formülü cildin nefes almasını sağlıyor, aynı zamanda içerisindeki zengin pigmentlerle de aradığın kapatıcılığı veriyor. Yarı mat bitişi ile son derece doğal bir görünüm veren Naked Skin, hem hafif hem de etkili bir fondöten.

L’Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten

Fondöten Dosyası: Pürüzsüz Etkili Nefes Alan Fondötenler_4

Bu kadar lüks fondöten arasına, nefes alma özelliği ve kusursuz kapatıcılık özelliği ile giren L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöten yenilenen formülü ile son zamanlarda denediğimiz en iyi fondötenlerden. Gün boyu kapatıcılık sağlayan, nefes alan, terlemeye ve suya dayanıklı bu yeni formül, uygun fiyatı da eklenince hedefi tam 12’den vurdu. Bu fondötenin bir özelliği daha var ki, cilde nefes aldırıyor oluşunun yanı sıra temasa ve bulaşmaya da dayanıklı. Bir kere sürdükten sonra yerinden kıpırdamadığı, aynı zamanda da kapatıcılığını gün boyu koruduğu için en sevdiklerimizden.

Armani Beauty Maestro Fondöten

Fondöten Dosyası: Pürüzsüz Etkili Nefes Alan Fondötenler_5

Su gibi incecik yapısı ve yoğun pigmentli özelliği ile ciltte yokmuş gibi hissedilen ama son derece pürüzsüz bir bitiş sağlayan Armani Beauty Maestro da ikonik fondötenlerden. Yarı mat bitişli, cilt tonunu mükemmel bir şekilde eşitleyip pürüzsüzleştiren, cilde çok kolay bir şekilde dağılan ve nefes almasını sağlayan bu fondöteni de listene ekleyebilirsin.

Photo Credit: Pinterest

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?