İnce telli saçlar için saç kremi önerisi!

İnce telli saçlar için saç kremi önerisi!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saç kremi denilince “aman benden uzak olsun” deyip, koşarak uzaklaşanlardan mısın? Saçların ince telli olduğu için ağırlaşacağından, yağlanacağından endişelendiğini biliyoruz. Sanki saçına saç kremi uygulayınca hemen hacmini kaybediyormuş, yağlanıyormuş gibi hissediyor olabilirsin. Peki, saç kreminin saçlarının nemlenmesi ve beslenmesi için ne kadar önemli olduğunu biliyor musun?

Saç kremi kullanmadığında, özellikle de saçların uzunsa taranması zorlaşabilir, saç uçların çatallaşabilir, kuruyabilir. İşte bu duruma engel olabilmen için tam senlik bir saç kremi önerimiz var: Biolage Aqua Gel Bakım Kremi! Evet yanlış duymadın, jel saç kremi! :)

İnce telli saçlara sahip olanlar neden jel saç kremi kullanmalı?

Az önce de bahsettiğimiz gibi saç kremi saçlarımızın beslenmesi, neme doyması, kurumaması için oldukça önemli. Ancak normal saç kremleri  ince telli saçların birazcık ağırlaşmasına neden olabiliyor. Hatta saçta hacim eksikliğine neden olabiliyor.

Jel formdaki saç kremleri ise yağlanma, ağırlaşma yapmıyor ve hafif yapıları ile saçı kökten uca beslerken nemlenmesini sağlıyor. Saçlar banyo sonrasında çabucak, zorlanmadan taranabiliyor. Yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor.

İnce telli saçlara özel jel saç kremi

Daha önce hiç dışı krem, içi su bazlı jel yapıda bir saç kremi görmediğinden eminiz! Biolage Aqua Gel Bakım Kremi ile ince telli saçların artık 3 kat daha parlak, 3 kat daha pürüzsüz, 10 kat daha güçlü olacak, neme ve besine doyacak! :) 

Formülü su bazlı olduğu için saçta doğal bir hacim yaratıyor ve diğer saç kremleri gibi ağırlaşma yapmıyor. Mentollü içeriği ve gliserinin doğal nemlendirici özelliğiyle saç derisini rahatlatıyor, temizlik, ferahlık hissi sağlıyor. 

Jel saç kreminin 2 çeşidi bulunuyor: Kuru ve ince telli saçlara özel HydraSource, boyalı ve ince telli saçlara özel ColorLast Aqua Gel. ColorLast Aqua Gel, alkolsüz ve yarı şeffaf yapısıyla saç rengini güçlendirip saçı nemlendiriyor. HydraSource Aqua Gel ise saç telleri tarafından kolayca emiliyor ve saça pürüzsüzlük verip kontrol sağlıyor. 

Nasıl kullanılıyor?

Biolage Aqua Gel Bakım Kremi, diğer saç kremleri gibi yalnızca saç uçlarına uygulanmıyor. Dipten uca, tüm saça uygulanabiliyor. Şampuan sonrasında dipten uca tüm saça uygulanıyor ve 1-3 dakika kadar bekledikten sonra güzelce durulanıyor. Sonrasında da sana ağırlaşmadan yumuşayan, pürüzsüz görünen, hacimli saçlarının tadını çıkartmak kalıyor! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?