İnceliyoruz: Armani Beauty Face Fabric Fondöten ile Yumuşak Kadife Hissi

İnceliyoruz: Armani Beauty Face Fabric Fondöten ile Yumuşak Kadife Hissi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Ciltte ikinci bir ten hissi yaratan Armani Beauty Face Fabric fondöteni inceliyoruz!

Fondöten aşkımız yine tavan yaptı çünkü ciltte ikinci bir ten hissi yaratan, yumuşak ve kadife bitişli bir fondöten girdi hayatımıza. Armani Beauty’nin Face Fabric fondöteni, tamamen farklı yapısıyla resmen ipek bir kumaş hissi veriyor. Daha ilk deneyişte çok sevdiğimiz bu fondöteni tüm detaylarıyla inceliyoruz!

Armani Beauty Face Fabric Fondöten

İnceliyoruz: Armani Beauty Face Fabric Fondöten ile Yumuşak Kadife Hissi_1
Kusursuz ten makyajı için bugüne kadar bir sürü yöntem, bir sürü fondöten denedik. Makyaj markalarının birbiri ardına çıkardıkları yeni formüller, makyaj bazları ve sabitleme spreyleri, kusursuz ten makyajı elde etmede hep çok işimize yaradı. Özellikle makyaj markalarının son zamanlardaki yenilikçi formülleri ile artık hem cildimize hem de arayışımıza uygun fondöten seçmek kolaylaştı hem de sonuçlar bizi şaşırtmaya başladı.

Son zamanlarda denediğimiz ve daha ilk kullanışta memnun kaldığımız Armani Beauty Face Fabric fondöten ise gerçekten ten makyajında yeni bir çığır açacak cinsten. İnce ve köpüksü yapısı sayesinde ciltte ikinci bir ten hissi yaratan bu fondöten aynı zamanda yumuşak ve kadife bitişiyle gün boyu rahat hissettiriyor.

Armani Beauty Face Fabric fondötenin yapısı

İnceliyoruz: Armani Beauty Face Fabric Fondöten ile Yumuşak Kadife Hissi_2

Köpüksü bir yapıya sahip Armani Beauty Face Fabric fondöten, yüze dağıtılırken resmen eriyor ve kremsi bir pudraya dönüşüyor. İncecik bir yapısı olmasına rağmen ciltteki kızarıklıkları yok ediyor, cilt tonunu eşitliyor ve en güzel kısmı ise gözenek görünümünü azaltıyor.

Orta derecede kapatıcılık veren Armani Beauty Face Fabric fondötenin yumuşak yapısı sayesinde  arttırılabilir bir kapatıcılığa sahip. İstenen kapatıcılığı elde edene kadar arttırılsa da yüzde kesinlikle ağırlık hissi yaratmıyor. Ciltte kadife kumaş gibi bir etki bıraktığı için de gün içinde son derece rahat bir his veriyor.

Armani Beauty Face Fabric fondöten nasıl uygulanır?

İnceliyoruz: Armani Beauty Face Fabric Fondöten ile Yumuşak Kadife Hissi_3

Ten makyajında doğal ve kusursuz bir görünüm elde etmenin sırrı, fondöteni uygulama yöntemlerinde saklı. Kabuki fırçalar, nemli makyaj süngerleri veya fondöten fırçaları, fondötenin yapısına göre farklı sonuçlar veriyor.

Biz Armani Beauty Face Fabric fondöteni en çok nemli makyaj süngeri ile uygulamayı sevdik. Köpüksü yapısı ciltte çok kolay bir şekilde dağıldığı ve eriyerek pudraya dönüştüğü için çok doğal bir sonuç veriyor. Aynı zamanda fondöten fırçası ile de başarılı bir sonuç veren bu fondöten, cilde kolay uygulandığı gibi çok kolay bir şekilde de temizlenebiliyor. Normal, karma ve yağlı ciltelerin kullanımına da gayet uygun.

İnceliyoruz: Armani Beauty Face Fabric Fondöten ile Yumuşak Kadife Hissi_4

Gün boyu kalıcılığından bir şey kaybetmeyen, yumuşak ve kadife hissi vererek ciltte resmen 2 bir ten hissi veren Armani Beauty Face Fabric fondöteni biz çok sevdik. Eğer bahar için yeni bir fondöten arayışındaysan, Armani Beauty Face Fabric fondöteni mutlaka denemelisin!

Photo Credit: @fashiioncarpet, @lamaisongoubert, @domsli22

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?