İnceliyoruz: Barber Club Saç ve Sakal Şekillendiricisi Krem Wax


Erkek saç şekillendirme ürünleri her dönemde karşımıza çıkıyor. Sprey şekillendiriciler, kavanoz ve wax formundaki şekillendiriciler erkek saç modellerinin daha uzun süre kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Sakal modasının da popülerleşmesiyle birlikte artık hem saç hem de sakal şekillendiren ürünler tercih ediliyor. Sen de evden çıkmadan önce hızlı bir şekilde saç ve sakal şekillendirmek ve gün boyu karizmatik görünümünü korumak istersen L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax ile tanışmalısın. En iyi saç şekillendiricileri arasında gösterilen Loreal Barber Club Wax'ı hep birlikte inceleyelim! 

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax ne işe yarıyor?

 L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax ne işe yarıyor?

Erkeklerde saç şekillendirmek ve saçların gün boyu sabit kalmasını sağlamak oldukça zor bir iş! Bazı saç jöleleri ve kremleri saçları sabitlerken sert ve yapay bir bitiş sağlıyor, bazı saç şekillendiricileri ise sadece birkaç saat saç sabitliyor ve saçlarda güçlü tutuş sağlayamıyor. Erkekler için saç şekillendirici tavsiyesi arayanlar için güzel haber: L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax, saçları sabitlerken sertleştirmiyor ve saçta kalıntı bırakmıyor. Gün boyu saç modelini koruyor ve saçlarının kabarmasına engel oluyor. 

Loreal men saç şekillendiricisinin en sevilen özelliği ise hem saça hem de sakal şekillendirmeye uygun olması! Aynı zamanda bıyık şekillendirme kremi olarak da kullanılabilir. Böylece saç ve sakal, bıyık için farklı farklı ürünler kullanmana gerek kalmayacak. Saç ve sakal şekillendiricisin wax formülü çok kolay bir uygulama sağlıyor ve tarak yardımıyla sürülebiliyor. 

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax'ın yapısı nasıl?

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax'ın yapısı nasıl?

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Wax, kremsi ve hafif bir formüle sahip. Saçlarını ağırlaştırmıyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. Saçlarda orta dereceli sertlik sağlar, saçların doğal şeklini korur. Loreal erkek saç şekillendiricisi formülündeki Sedir ağacı yağı sayesinde saçlarını besler ve ışıltılı bir sonuç bırakır. Sedir ağacının mis kokusu ve yumuşaklığı saçlarını şımartabilir! 

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Wax kullananlar, diğer krem saç şekillendiricilerine göre daha kalıcı ve natural bir sonuç bıraktığını söylüyorlar. Saçları sertleştirmeden şekillendirir ve elektriklenmesini önler. Gün içinde sakallarının birbirine dolanmasına engel oluyor ve sakalların her daim bakımlı, taranmış görünüyor. Özellikle uzun sakalları olanlar mutlaka sakal şekillendirici kullanmalılar. 

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax nasıl kullanılır?

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax nasıl kullanılır?

Loreal saç şekillendiricisini kullanmak çok basit! Dilersen parmaklarınla veya tarak yardımıyla waxı saçlarına sürebilirsin. Loreal wax hem nemli, hem de kuru saçlara uygulanabilir. Doğal ve dağınık saç modellerini seviyorsan şekillendiricini nemli eline al ve ellerinle saçlarını tara. Saçlarının ön kısımlarını dağınık şekillendirerek saçlarına daha karizmatik bir görünüm verebilirsin. Eğer daha düzenli saç modellerini tercih etmek istersen Loreal Paris saç şekillendiriciyi tarak yardımıyla kullanmalısın. 

Sakallarını şekillendirmek için en pratik yol tarak kullanmak! Loreal waxı ilk olarak sakallarına uygula daha sonra ince dişli sakal tarağıyla sakallarını tarayarak ürünün yayılmasını sağla. Son olarak ellerinle minik dokunuşlar yapabilirsin. Merak etme, Loreal Barber Club Wax diğer saç jöleleri gibi anında sertleşip sana katı bir görünüm kazandırmaz. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!