İnsanlara güvenimizi sarsan 10 çarpıcı makyaj değişimi

İnsanlara güvenimizi sarsan 10 çarpıcı makyaj değişimi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Makyaj bizim için doğal güzelliğimizi vurgulamaya yarayan renkli dokunuşları ifade ediyor ama bu makyajın gücünü inkar ettiğimiz anlamına da gelmiyor! Bazılarımız makyaj sanatını estetik olmuşçasına mükemmel kullanıyor ve diğerlerimiz de onların değişimlerini hayranlıkla seyrediyoruz! Değişimleriyle görenleri şok eden 10 çarpıcı makyaj değişimini beraber keşfetmeye var mısın? Makyaj öncesi ve sonrası videoları izledikçe insanlara olan güvenin biraz azalacak ama hayranlığın katlanarak artacak!

Kusursuz ten makyajı


makyaj before after

 Daha belirgin kaş ve kirpikler, daha çıkık elmacık kemikleri tüm görünümü nasıl da değiştiriyor! Kusursuz ten makyajı yapmak gerçekten cilde çok pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Sen de kusursuz ten makyajı için kapatıcılığına güvendiğimiz L'Oréal Paris True Match Fondöteni kullanmalısın. Cildindeki kusurları gizlerken aynı zamanda cildine bakım yapan bu fondöten, cildini olduğundan daha pürüzsüz gösteriyor ve yağlanma yapmıyor.

Daha aydınlık cilt

daha aydınlık cilt

Daha aydınlık ve kusursuz ten görünümü için ince kapılı kapatıcılar kullanabilirsin. Cildinde varla yok arası belli olan ve göz altındaki koyu halkaları gizleyen harika bir kapatıcı önerimiz olacak. Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcının incecik yapısını çok seviyoruz. Ucundaki sünger başlığı sayesinde bu kapatıcı göz altına ve cildindeki diğer lekelere çok rahat bir şekilde uygulanıyor. Fondötenle çok iyi bir şekilde uyum sağlayan Maybelline kapatıcı sayesinde yok gibi makyaj görünümleri yaratabilirsin.

Gece makyajı öncesi ve sonrası

gece makyajı

Resmen kandırılıyoruz. Makyaj değil bildiğin dolandırıcılık! Gece makyajı gerçekten iddialı değişimler yaratıyor. Koyu göz makyajı yapmak gözleri olduğundan daha belirgin ve büyük gösteriyor. Sen de gözlerini daha büyük göstermek için NYX Professional Makeup Epic Ink Liner ve Ultimate Shadow Palette Warm Neutrals ikilisini kombinleyebilirsin. Sıcak kahve tonlarında dumanlı göz makyajı ve kedi gözü eyeliner stili seni baştan aşağı değiştirecek! Bu makyaj stilini doğum günü veya mezuniyet organizasyonlarında kullanabilirsin.

Kaş makyajı yapmadan asla!

maybelline

Dolandırıcılık mı? Yapmayın sadece bir kaş maskarası sürdüm! Kaş maskarası ile kaşları doldurmak ve kaşları yukarı doğru sabitlemek gözlerini de yukarı doğru kalkık gösterir. Düşük kaşların gözlerini ne kadar yorgun gösterdiğini biliyorsun. Taranmış ve sabitlenmiş kaşlar da tam tersi etki yaratarak seni daha genç ve dinamik gösterecek. Maybelline New York Brow Drama Kaş Maskarası kaşlarını doldurur ve gün boyu sabit görünmesini sağlar. Renkli kaş maskarası seni bir anda değiştirecek!

Gözeneklerini gizlemelisin

gözeneklerini gizle

 Gözenek gizleyici makyaj bazı kullanmak cildindeki geniş gözeneklerin küçülmesini ve daha az belirgin olmasını sağlar. Gözeneklerini gizlemek için makyaja başlamadan önce Maybelline New York Master Prime Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı kullanmalısın. Makyaj bazı kullanmak, ten makyajının daha pürüzsüz görünmesini ve cildindeki kusurların azalmasını sağlar. Dilersen sadece makyaj bazı sürüp, göz altındaki koyu halkaları kapayıp yok gibi ten makyajı yapabilirsin!

Sivilce gizleme makyajı

Sivilceler nasıl gizlenir?

Sivilce ve akneler kabusun olmasın! Kapatıcılığına çok güvendiğimiz bir fondöteni seninle tanıştırmak istiyoruz. Lancome Teint Idole Ultra Compact Stick Fondöten, cildindeki akne, sivilce ve lekeleri gizler, sana kusursuz bir ten makyajı hazırlar. Özel günlerde veya kendini kusursuz hissetmek istediğin günlerde stick formdaki fondötenleri kullanarak cildindeki kusurları kolayca gizleyebilirsin. Eve gelir gelmez makyajını temizlemeyi ve cildine bakım yapmayı unutma.

Kırmızı ruj etkisi

loreal before after

 Kırmızı rujun yüzün bütün havasını değiştirdiğini görüyor musun? Sen de bir anda çekici görünmek için en sevdiğin kırmızı rujlardan birini uygula. Her ten rengine yakışan kırmızı rujlardan L’Oréal Paris Les Chocolats 864 Tasty Ruby rengi soğuk alt tonlu bir renk. Sıcak kırmızı rujlar yerine daha cool görünmek için bu kırmızı ruju mutlaka denemeni öneririz.

Daha canlı görün

loreal before after

Makyaj videolarına ve before after fotoğraflarına baktığımızda iddialı değişimler karşımıza çıkıyor. Fakat biz daha sağlıklı, dinlenmiş ve cilt kusurlarının profesyonel bir şekilde gizlenmiş olduğu değişimleri daha çok seviyoruz. Sadece L'Oreal Paris Glow Cherie Işıltı Veren Renkli Nemlendirici kullanarak ne kadar minimal ve dinlenmiş görünüyor, değil mi?

Daha çok aydınlatıcı!

daha çok aydınlatıcı

Daha fazla aydınlatıcı uygulamak güzelliğine hiç bir zaman gölge düşürmez! Tam tersi aydınlatıcıyı bol uygulamak cildini daha aydınlık ve canlı gösterir. NYX Professional Makeup Born To Glow Liquid Illuminator aydınlatıcıyı dilersen fondötene karıştırabilir veya tek başına elmacık kemiklerine uygulayabilirsin. Ultra aydınlık görünüm için bu aydınlatıcıyı kullanmanı öneririz.

Maskaranın gücüne inan

maskaranın gücüne inan

Makyaj yapmadığın günlerde dahi maskara sürerek gözlerini ortaya çıkarabilirsin. En iyi maskaralar için seni bu makalemize alalım.

Ve işte bu kadar! Sen de öncesi sonrası fotoğraflarını bizimle Instagram ve Facebook hesaplarımız vasıtasıyla paylaş (@Makyajcom) yayınlayalım! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?