İyi Hissettiren Makyaj Tüyoları

İyi Hissettiren Makyaj Tüyoları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yavaş yavaş dışarı çıkmaya başladığımız bu günlerde, iyi hissettiren makyaj tüyolarını bir araya getirdik!

Birçoğumuz uzun süredir elimizden geldiğince evden çıkmamaya özen gösteriyoruz. Haliyle tüm günler birbirine benzemeye başlıyor, insanın içinden zaman zaman kendine özen göstermek gelmeyebiliyor. Böyle olunca da modumuz düşüyor. Baharın geldiğini, havanın ısındığını ve gelecek günlerin daha iyi olacağını düşünerek, sana kendini iyi hissetmeni sağlayacak makyaj tüyolarını bir araya getirdik. Yavaş yavaş dışarı çıkmaya başladığımız bu günlerde, modunu yükseltecek, iyi hissettiren makyaj tüyolarımızı mutlaka denemelisin!

Cildine ışıltı kat

Cildine ışıltı kat

Modunu hemen yükseltecek, daha iyi ve enerjik hissetmeni sağlayacak ilk tüyomuz: Cildine aydınlık ve ışıltılı etki verecek bir renkli nemlendirici uygulamak. Böylece cildinden içten gelen bir ışıltı ve canlılık olacak, aynaya baktığında kendini çok daha iyi hissedeceksin. Bunun için önerimiz: L’Oréal Paris Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici. İçerisindeki karpuz özleri ile cilde 24 saat nem verme, cildi dengeleme ve yatıştırma özelliği bulunan bu renkli nemlendirici, sedef özleri ile cildin rengini canlandırıyor. Rengini de eşitlediği için cilt çok daha sağlıklı, nemli ve parlak görünüyor.

Sihirli bir BB Krem önerisi

Sihirli bir BB Krem önerisi

Dışarı çıkarken maske taktığımız için, ten makyajı yapmak istemeyebilirsin, ama aynı zamanda cildinin daha pürüzsüz ve sağlıklı, daha eşit tonda görünmesini istemen de çok normal. Bunun için sana sihirli bir BB krem önerimiz var: L’Oréal Paris’in C’Est Magic BB Krem’i ten makyajı ile cilt bakımını bir araya getiriyor. Formülündeki incir özünün antioksidan özelliği sayesinde cildi 24 saate kadar nemlendiriyor, aydınlık ve doğal bir görünüm veriyor, aynı zamanda da SPF 20 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Cilde bakım yapan fondöten

Cilde bakım yapan fondöten

Eğer sen de bizim gibi fondötenlerini özlediysen, sana harika bir önerimiz var! Cildinin hem kusursuz görünmesini sağlayacak, hem de cildine bakım yapacak bir fondöten önerimiz var. L’Oréal Paris True Match fondöten, formülündeki nemlendiriciler, hyaluronik asit ve antioksidanlar sayesinde cilde bakım yapma özelliğine sahip. Hatta öyle ki, ten makyajını temizlesen bile cildine bakım yapmaya devam ediyor. 2 hafta sonunda ise cildin kalitesinin artmasını sağlıyor. Harika değil mi? Bu fondöteni kullanırken cildin için çok iyi hissedeceğin kesin!


Bronzer ve Allığın Gücü

Bronzer ve Allığın Gücü

Bronzer ve allığın bir makyajda ne çok şey değiştirdiğini biliyor olmalısın. Cilde anında sıcaklık ve sağlıklı bir renk veren bu ikili, son zamanlarda kendimizi iyi hissetmek için en sık başvurduğumuz makyaj malzemelerimizden. L’Oréal Paris’in Bronze Please bronzerı, doğal tonu ile cilde çok güzel bir sıcaklık veriyor. Bu bronzerı istersen vücuduna da uygulayabilirsin.

Bir de allık önerimiz var: L’Oréal Paris Melon Dollar Baby allık, doğal pembe tonu ile yanaklarına inanılmaz sağlıklı bir etki verecek. Bunu uyguladıktan sonra iyi hissedeceğine garanti veriyoruz, çünkü hem rengi harika hem de mis gibi karpuz kokuyor!

Belirgin bakışlar

Belirgin bakışlar

Bakışlarını ön plana çıkarmak ve çok daha enerjik görünmek için birkaç göz makyajı tüyomuz var! Öncelikle kahverengi bir göz kalemi ile kirpik diplerini belirginleştirebilir, gözlerinin daha büyük görünmesini sağlayacak bir maskara kullanabilirsin. L’Oréal Paris’in Le Liner signature göz kalemlerinden kahverengi olanını kirpik diplerine uygulayıp hafifçe dağıtabilirsin. Sonrasında da, gözlerinin tıpkı ceylan gözleri gibi daha açık ve büyük görünmesini sağlayacak Loreal Bambi maskarayı uygulayabilirsin. Bu maskara, kirpiklere içten dışa doğru bir hacim verdiği için anında daha büyük görünen gözlere sahip olmanı sağlayacak. Bu da sana enerji verecek!


Dolgun, nemli ve canlı dudaklar

Dolgun, nemli ve canlı dudaklar

Rujların, insanın modunu yükseltme konusunda inanılmaz bir etkileri var. Bu yüzden, şöyle dudaklarımızın dolgun görünmesini sağlayacak, aynı zamanda hafif renk ve parlaklık verecek bir ruj ile kendinimizi çok daha iyi hissetmemiz kaçınılamaz. L’Oréal Paris’in Plump & Shine rujları, formülündeki mentol sayesinde dudakların daha dolgun olmasını sağlarken, aynı zamanda çok doğal bir renk ve ışıltı da veriyorlar. Üstelik her birindeki farlı renk ve meyve aroması da iştah açacak cinsten!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?