Deniyoruz: Garnier C Vitamini Kağıt Maske


Cilde yoğun nem ve parlaklık veren Garnier C Vitamini maskesini deniyoruz!

C vitamini, son dönemde yıldızı gittikçe parlayan cilt bakım içeriklerinden. Cilde ışıltı ve parlaklık verme konusunda çok işe yarayan bu içerik, yüz serumlarında, nemlendiricilerde ve kağıt maskelerde karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda ise Garnier’in C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi’ni birlikte deniyoruz!

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi

Neme doymamış ciltler genellikle solgun görünme eğilimindedirler. Cildin sağlıklı parlaklığını kaybetmesi, ister istemez yorgun bir görünüme de neden olabilir. Bunun için cildine yoğun verecek, anında daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayacak C vitamini içeriği, olmazsa olmazlardan!

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi, parlaklık verici sütlü serum içeriği ile son zamanlarda denediğimiz en iyi kağıt maskelerden biri. C vitamininin cilde parlaklık verme özelliği ile, sütlü serumun cilde yoğun nem verme özelliğini bir arada barındıran bu kağıt maske, daha uygular uygulamaz etkisini hissettiriyor. Şimdi gel Garnier C Vitamini Maskesine daha yakından bakalım.

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi’nin Özellikleri

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi’nin Özellikleri

C vitamini içeren yüz maskeleri, anında parlak cilt etkisi elde etmek için son derece pratik. Garnier kağıt maskeler, 15 dakikada cilde bakım yapma özellikleri sayesinde cilt bakım rutinlerimizin vazgeçemediğimiz üyelerinden. Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi de bu rutinde anında yerini aldı! C vitamini maskesinin özellikleri ise şu şekilde:

 • Formülünde C vitamini ve hyaluronik asit bulunuyor.
 • Nemlendirici süt serumu, cilde anında yoğun nem veriyor ve ferahlatıyor.
 • Cilde parlaklık veriyor.
 • Nemlendirme etkisi, cilde tüm etkisiyle nüfuz ediyor.
 • 15 dakikada cilt tonunun anında daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.
 • 1 haftada cildin daha pürüzsüz, yumuşak, canlı ve dolgun görünmesini sağlıyor.
 • Solgun cilt görünümünü azaltıyor, cilt tonunun parlak olmasına yardımcı oluyor.
 • 1 maskede 1 şişe seruma eş değer içerik bulunuyor.
 • 15 dakikada uygulanıyor.
 • Uygulaması son derece kolay, istediğin gibi hareket edebilirsin.
 • Hassas ciltlerin kullanımı için uygun.
 • Vegan formüle sahip.

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Uygulanır?

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Uygulanır?

Cildinin nemsiz kaldığı, solgun göründüğü ve enerji depolamaya ihtiyacı olduğu zamanlarda, Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi’ni uygulayarak 15 dakikada gözle görülür bir sonuç elde edebilirsin. Tek yapman gereken, C vitamini kağıt maskesini temiz cildine uygulamak ve 15 dakika beklemek. Maske cilde çok iyi bir şekilde tutunduğu için bu süre boyunca istediğin gibi hareket edebilirsin.

15 dakika sonunda maskeyi çıkardığında, cildinde kalan sütlü serumu masaj yaparak dağıtabilir, fazlalığı bir pamuk yardımıyla temizleyebilirsin. Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi’nin sütlü serum formülüyle cildinin anında yoğun bir şekilde nemlendiğini fark edeceksin. Bu maskeyi haftada 3 kere düzenli olarak uyguladığında ise cildinin yumuşacık olduğunu, sağlıkla parladığını ve solgun görünümün azaldığını görebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?