Kış Aylarına Yakışan En Güzel Ruj Renkleri


Bu kış ne renk ruj süreceğim?” sorusu aklını iyice meşgul ediyorsa, kış aylarında kullanılabilecek ruj önerilerimizi listeledik!

Sıcak yaz günlerini geride bırakalı ve sonbahar yapraklarını kucaklayalı epey oldu ve havalar tam gaz soğumaya devam ederken, işin iyi tarafından bakmaya çalışıyoruz ve o özlediğimiz koyu renkli kazaklarımıza, atkılarımıza ve rujlarımıza yer açıyoruz. Peki bu kış hangi ruj renklerini kullanacağız? Dudak nemlendiren lip balmları da unutmadık!

İşte karşında kış aylarına uygun ruj renkleri!

Kış aylarında kullanılabilecek ruj renkleri

1. Kış için bordo ruj renkleri

kışa yakışan ruj

Nude ruj renkleri yaz-kış fark etmeden her zaman favorimiz. Tüm makyaj tonlarıyla yakışan nude ruj önerimiz Maybelline Super Stay Vinyl Ink Uzun Süre Kalıcı Likit Parlak Ruj 15 Peachy rengi. Hafif sıcak şeftali alt tonlu bu nude ruj, tüm cilt tonlarına yakışacak cinsten. Ayrıca gün boyu kalıcı parlak bitişi ve yeme içmeye dayanıklı formülüyle nemlendirme özelliği de olan bu ruj, kışın soğuktan kuruyan dudaklarının canlı ve parlak görünmesini sağlayacak. 16 saate kadar kalıcı dudak parlatıcısı keyfini yaşamak için seni Maybelline Vinly dudak parlatıcılarını denemeye davet ediyoruz.


2. Kış için bordo ruj renkleri

bordo tonları

Kış dendiğinde ruj renklerinden aklımıza ilk gelen, bordo tonları oluyor. Bordo rujların kış aylarıyla harika bir uyumu var. Özellikle gece makyajlarında bordo rujlar, dudakları vurgulamak için çok etkililer. Bizim kış için bordo ruj önerimiz L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume Matte Ruj 603 Wood Nonchalant rengi. Sıcak tonlu bu bordo rengi, cildine ayrı bir canlılık katacak. 16 saate kadar kalıcı pudramsı formüle sahip olan bu yoğun mat ruj, dudaklarına iddialı bir renk katarken gün içinde tazeleme ihtiyacı da gerektirmiyor.


3. Kış için kırmızı ruj renkleri

3- Kış için kırmızı ruj tonları

Kırmızı rujun ne mevsimi olur ne de zamanı! O yüzden biz de, kış aylarında da rahatlıkla kullanabileceğin, zamansız bir kırmızı ruj önerisi yapmak istedik: Maybelline Super Stay Matte Ink rujlardan 20 Pioneer rengi, tam bir imza kırmızısı. Üstelik süper mat bitişi ve süper kalıcı formülüyle, rujun bozulup bozulmadığını kontrol etmek zorunda kalmayacaksın. Bir kere sürdükten sonra, 16 saate kadar bozulmadan, dağılmadan ve çıkmadan kalacak.


4. Kış için lip gloss önerileri

4- Kış için lip gloss önerileri

Lip glosslar, dudakları parlak ve canlı gösterme konusunda tam birer kurtarıcılar. Özellikle kış aylarında kuruyan dudakları nemlendirme özellikli dudak parlatıcıları, çantamızın vazgeçilmez üyeleri. Maybelline Lifter Gloss dudak parlatıcıları, hyaluronik asit içeren formülleri sayesinde dudakları nemlendirirken, dudak dolgunlanştırma ve kalkık gösterme özelliğine sahipler. Lifter Gloss rujlardan pembe tonlu 005 Petal rengi, dudakları canlı, dolgun ve parlak göstermek için harika bir renk.

5. Kış için kahverengi ruj önerileri

5- Kış için kahverengi ruj önerileri

Kış makyajının olmazsa olmazlarından biri de kahverengi rujlar. 90'ların esintisini taşıyan kahverengi rujlar, doğal tonlu makyajları sevenler için iyi bir seçenek. Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte 510 Ardent Sand rengi bu kış en severek kullanacağımız kahverengi rujlardan. Süper mat ve süper kalıcı formüllü bu likit mat ruj, aynı zamanda nötr rengiyle tüm cilt renklerine uyum sağlayabiliyor. Bu kahverengi ruju istersen dumanlı göz makyajıyla veya sade bir maskara ile kombinleyebilirsin.

BONUS: Kışın aylarının vazgeçilmezi dudak nemlendiricileri!

Kışın aylarının vazgeçilmezi dudak nemlendiricileri!

Dudak nemlendirme kış aylarının en önemli bakım adımıdır. Dudaklarına ruj sürmeden önce nemlendirmeli ve kuru olmasını engellemelisin. Kuru dudaklara ruj sürmek hem çok zor hem de kötü sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Maybelline Baby Lips Dudak Nemlendiricileri, bugüne kadar kullandığımız en iyi lip balmlardan biri! Dudakları yumuşacık yapan bu dudak nemlendiricilerini mutlaka kış boyunca çantanda taşımalısın.

Dudaklarının hem parlak, hem de nemli görünmesini istiyorsan sana Maybelline New York Lifter Gloss rujları öneririz. Maybelline dudak parlatıcısının formülündeki hyaluronik asit desteği sayesinde dudaklarının ihtiyacı olan nemlendirme etkisini elde edebilirsin. Dudak nemlendirici önerileri arasında yer alan bu ruju yaz kış yanından ayırmamalısın.


Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala