Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Maybelline Rujlar


Yapılarını, duruşlarını ve renk seçeneklerini çok sevdiğimiz en iyi Maybelline rujları ve numaralarını bir araya getirdik!

Ruj bağımlıları birbirlerini anlar! Tek bir ruj bize asla yetmez, birbirine yakın tonlar bile olsa seçmekte zorlanırız. Çantamızın içinde, makyaj çantamızda “Belki süreriz” diye minimum 5 tane farklı ruj taşır, o günkü modumuza göre seçmeyi severiz. Rujları bu kadar seviyorken, yapılarını, renklerini ve duruşlarını çok sevdiğimiz Maybelline ruj renklerini ve numaralarını listeledik. Aralarından henüz denemediğin varsa sana ilham olacak!

1. Maybelline Matte Ink 65 Seductress

Maybelline Matte Ink 65 Seductress

Sıcak tonlu, mat bitişli ve herkesin makyaj malzemeleri arasında bulunması gereken bir nude ton olan Maybelline Super Stay Matte Ink rujlardan 65 Seductress rengi, en popüler rujlardan biri. Herkese yakışacak sıcak nude tonu ile Maybelline ruj 65 Seductress rengi, günlük ve gece makyajlarında son derece kullanışlı. Cilt alt tonunun sıcak veya soğuk olması fark etmeden, her durumda kullanabileceğin bir nude mat ruj arıyorsan, mutlaka denemelisin. Maybelline 65 numara ruj tüm makyaj çantalarının vazgeçilmezi!

2. Maybelline Lifter Gloss 007 Amber

Maybelline Lifter Gloss Amber

Maybelline glosslar arasında en popüler olan renklerden biri de Lifter Gloss Amber rengi. Sıcak dudak rengi bu lip gloss dudaklara harika bir görünüm veriyor. Hyaluronik asit içeren formülü ile dudaklara lifting etkisi vererek daha kalkık ve dolgun görünmelerini sağlıyor. Maybelline lip gloss Amber rengi, her cilt tonuna yakışabilecek, tüm rujlarla uyumlu bir lip gloss rengi.

3. Maybelline Vinyl Ink 10 Lippy

3. Maybelline Vinyl Ink 10 Lippy

Hem parlak bitişli hem de gün boyu kalıcı bir ruja hangimiz hayır diyebiliriz ki? Maybelline Vinyl Ink rujlar, yemeye, içmeye ve bulaşmaya dayanıklı formülleri ile dener denemez aklımızı başımızdan aldılar. Lip gloss kadar parlak, likit mat ruj kadar kalıcı Vinyl Ink rujlardan favori rengimiz 10 Lippy!


4. Maybelline Super Stay Ink Crayon 15 Lead The Way

3. Maybelline Super Stay Ink Crayon 15 Lead The Way

Stoklarda bulması epey zor olan Maybelline kalem rujlardan Ink Crayon 15 Lead The Way rengi, en kullanışlı nude rujlardan biri. Kalem formu sayesinde çok kolay bir şekilde uygulanan bu Maybelline kalem ruj, 8 saate kadar kalıcı, yoğun mat bitişli bir formüle sahip. Dudakta hiç ağırlık hissi yaratmıyor ve arkasındaki minik kalemtıraşı ile kolayca açılabiliyor.

5. Maybelline Matte Ink 320 Individualist

Maybelline Matte Ink 320 Individualist

Turuncu - kırmızı ruj renklerini seviyorsan, Maybelline Spiced Edition serisindeki 320 Individualist rengi tam sana göre. Klasik kırmızılara ara verip, turuncu alt tonlu ve çok enerjik bir ton denemek istersen, 320 Individualist ile göz kamaştıracağına emin olabilirsin. Üstelik bu likit mat rujun bozulma ve çıkma gibi bir riski yok, 16 saate kadar kalıcı süper mat bitişi ile rujunu tazelemek zorunda kalmayacaksın!

6. Maybelline Color Sensational 975 Divine Wine

maybelline divine wine

Hem günlük hem de gece makyajlarına yakışacak, cilt tonuna uyum sağlayacak joker bir bordo ruj önerisi istersen, Maybelline ]75 Divine Wine tam sana göre. Son derece çekici bir renge sahip olan Maybelline mat ruj Divine Wine rengi, rahat sürümü ve dudağı kurutmama özelliği ile en iyi bordo rujların başında geliyor.

7. Maybelline Super Stay Matte Ink 70 Amazonian

Maybelline Super Stay Matte Ink 70 Amazonian

Maybelline 70 numaralı ruj, sıcak kahverengi-nude rujları sevenlerin favorilerinden. Maybelline likit mat rujlar arasında bizim de favorimiz olan 70 Amazonian rengi, toprak tonlu doğal makyajlarla çok iyi kombinleniyor. Maybelline kalıcı ruj konusunda en sevdiğimiz renklerden biri!

8. Maybelline Made For All 376 Pink For Me

Maybelline Made For All 376 Pink For Me

Cilt tonuna yakışacak doğru pembe ruj rengini bulmakta zorlanıyorsan, sana Maybelline Pink For Me ruju önerebiliriz. 50'den fazla farklı cilt tonunda denenmiş bu evrensel pembe-nude ruj tonu, istisnasız her cilt tonuna uygun. Maybelline Made For All PinkFor Me rengi, yumuşak sürümü ve yoğun pigmentasyonu ile her makyaj çantasında bulunması gereken renklerden.

9. Maybelline Ultimatte 299 More Scarlet

Maybelline Ultimatte 299 More Scarlet

Bir kere baştan anlaşalım, eğer makyaj çantanda düzenli olarak bir kırmızı ruj taşıyor olmalısın! Bizim makyaj çantamızın favori kırmızısı ise Maybelline Ultimatte 299 More Scarlet rengi. Hem yumuşacık sürümü hem de her cilt tonuna yakışan kırmızı tonu ile her duruma uygun bir ruj!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala