Koyu Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!


Koyu karamel saç renkleri, son dönemdeki yükselen trendlerden. Özellikle hangi saç rengi olursa olsun, koyu tonları tercih ediyorsan ve farklı bir saç rengi arıyorsan koyu karamel saç rengi senin için ideal tonlardan. Sen de saç renginde farklı ve havalı bir değişim olmasını istiyorsan, koyu karamel saç rengine daha yakından bakmaya ne dersin?

Koyu karamel saç rengi nasıl bir renk?

Koyu karamel saç rengi nasıl bir renk?

Koyu karamel saç rengi, açık kahve ya da koyu kumral saç rengi üzerine karamel yansımalara sahip saç rengidir. Doğal saç rengi kahve ya da kumral tonlarında olup da, karamel saç rengini denemek isteyenler için en ideal saç renklerinden biri.

Koyu karamel saç rengi, ten renginin daha canlı, aydınlık görünmesine destek oluyor. İçerisindeki sıcacık, karamel yansımalar sayesinde cilde doğal bir ışıltı kazandırıyor. Kısacası, görünümüne aydınlık ve tazelenmiş bir görünüm kazandırmak istiyorsan koyu karamel saçlara bir şans vermeni öneririz.

Koyu karamel saç rengi kimlere yakışır?

Koyu karamel saç rengi kimlere yakışır?

Koyu karamel kahve saç rengi, içerisindeki sıcak yansımalar nedeniyle daha çok esmer ve buğday ten rengine sahip olanlara yakışıyor. Sıcak tondaki karamel rengi yansımalar, sıcak alt tona sahip bu ten renkleriyle harika bir uyum yakalıyor.

koyu karamel rengi saç

Peki açık ten rengine sahip olanlar ne yapmalı? Bizce açık ten rengine sahip olanlar karamel saç renginin daha açık tonlarını denemeliler. Mesela bal karamel ya da krem karamel saç renkleri onlar için en uygun saç renklerinden.

koyu karamel saçlar

Editör önerisi: Eğer açık ten rengine sahipsen L’Oréal Paris Casting Créme Gloss7304 Bal Karamel ya da L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 732 Krem Karamel renklerinden birine şans verebilirsin. Bizim de favorilerimizden olan bu 2 harika saç rengi ile süper parlak saç rengine kavuşabilirsin. Özellikle baş döndürücü bir görünüme ulaşmak isteyenler bizce bayılacak! :)

Koyu karamel saç rengi nasıl elde edilir?

koyu karamel saç boyası

Koyu karamel kahve saç rengine, koyu karamel saç boyasıyla ulaşabilirsin. Ancak seçeceğin saç renginin saçlarına zengin ve yoğun bir saç rengi vermesi oldukça önemli. Koyu karamel saç rengindeki karamel ışıltıların ortaya çıkabilmesi, saç renginin yoğun şekilde parlaması için kullandığın saç boyası konusunda dikkatli olmalısın. Bizim önerimiz saçlara zengin bir ton veren L’Oréal Paris Excellence Intense 6.32 Karamel Kahve.

evde koyu karamel saç boyama

Koyu saçlarda bile görülebilen renkler sunan L’Oréal Paris Excellence Intense saç boyası, yoğun ışıltılı saç rengi sonucuna ulaşmamızı sağlıyor. Zenginleştirilmiş 3’lü bakım içeren bu krem boya, çarpıcı bir saç rengine ulaşmak için ideal tercihlerden.

L’Oréal Paris Excellence Intense 6.32 Karamel Kahve saç boyasını uygularken de, öncelikle Krem Saç Boyasını Oksidan Krem şişesinin içine dök ve kapağı kapadıktan sonra iyice çalkala. Ardından karışımı saç diplerinden itibaren tüm saçına uygula. Yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra şimdi durulama vakti! Saçlarını boya kutusunun içerisinde bulunan pH Dengeli Boya Sonrası Bakım Şampuanı ile yıkayıp duruladıktan sonra Ağırlaştırmayan Besleyici Maske'yi uyguluyorsun. İşte bu kadar! :)

Koyu Karamel Saç Rengi Modelleri

koyu karamel saç rengi modelleri

koyu karamel saç rengi


koyu karamel saç


koyu karamel saç modeli


koyu karamel rengi saç


koyu karamel saç rengi
koyu karamel rengi saç


koyu karamel saç


koyu karamel saç renkleri


koyu karamel saç rengi stilleri


koyu karamel balyaj


koyu karamel röfle modeli


koyu karamel saç rengi modeli


koyu karamel saç renkleri


koyu karamel balyaj


koyu karamel rengi saçlar

koyu karamel saç rengi

koyu  karamel saç modeli

koyu karamel saç rengi

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala