L'Oréal Professionnel'den bir ilk: Renkli fön servisi

L'Oréal Professionnel'den bir ilk: Renkli fön servisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol
Diarichesse Hi-Visibility, ton üzerine ton saç boyasını geliştiren L'Oréal Professionnel sayesinde artık saçlarına zarar vermeden ve uzun süreli bağlılık zorunluluğu olmadan saç rengini değiştirebilirsin. Nasıl mı? Merak ediyorsan yazımızın devamını mutlaka okumalısın!

Renkli fön servisi nedir?

Diarichesse Hi-Visibility ile oluşturulan renkli fön servisi ile birbirini izleyen şampuanlamalarda, ton üstü ton renklendiricideki aktif içerikler bir "patina" sağlar ve 6-8 hafta arasında doğal bir şekilde akar. İstersen uzman kuaförüne geri dönerek aynı ton ile işlem yapmasını isteyebilir veya diğer dört uygun tondan birini deneyebilirsin.

Renkli fön servisi nasıl yapılır?

Bir Diarichesse Hi-Visibility ton üzerine ton servisi ortalama olarak 5 dakikalık uygulama ve 20 dakikalık bekleme süresi gerektiriyor. Kuaförün teknik uzmanlığına bağlı olarak, mükemmel bir son dokunuşla parlak renklere sahip olabilirsin!

Profesyonel uzmanlık

İhtiyaçlarına en uygun ve sana özel saç rengini elde etmek için kuaförünü ziyaret etmeni gerektiren 5 neden:

1.Detaylı konuşma

Salon ziyaretinin ilk birkaç dakikası çok kritiktir. Çünkü bu zamanda uzman kuaförünüz, sizin geçmişine ve saçının durumuna göre en uygun rengi önerebilmek adına titiz bir şekilde en doğru teşhisi koymaya çalışır.

2.Kişiye özel renklendirme

Mükemmel renklendirme bilgisi ile uzman kuaförünü gerekli olması durumunda iki veya üç tonu karıştırarak daha cüretkar bir renk sonucu yaratabilir. Sonuçta ise "sana özel", doğal saç rengini de göz ününde bulunduran bir sonuç ortaya çıkarır.

3.Renk uyumuna saygı

Bir simyacı dokunuşu ile, rengi uygulamadan önce, uzman kuaförün seçimini sadece müşterinin ten, yüz rengine ve makyajına bakarak yapmaz, ayrıca giyim tarzını, saç kesimini ve saç stilini de göz önünde bulundurur.

4.Denenmiş ve test edilmiş teknik

Çok titiz ve hızlı bir uygulama tekniği, mükemmel ton üzerine ton renklendirmenin anahtarıdır.

5.Geleceği öngörür

Uzman bir kuaförün saçını boyamadan önce birkaç ay sonra hangi saç rengini isteyebileceğini düşünmemesi imkansızdır. Editör önerisi: Renkli fön işlemi kıvırcık saçlılara da sık sık yapılıyor. Doğal kıvırcık saçlılar için saç modeli önerilerimizi görmek için buraya tıklayabilirsin.
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?