Maskeye Bulaşmayan Makyaj Malzemesi Önerileri

Maskeye Bulaşmayan Makyaj Malzemesi Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Maskeye bulaşmayan, gün boyu kalıcı makyaj malzemesi önerilerimizi bir araya getirdik!

Makyaj trendleri sürekli değişiyor ama bu sefer, makyajımızdan beklentimiz bambaşka. Maske takmak, artık günlük yaşantımızın en büyük gerçeklerinden biri. Durum böyle olunca da, maskeye bulaşmayan makyaj bizim için olmazsa olmaz bir hale geldi. Maske takıyor olsak da, makyaj yapmaktan geri kalmadığımız için, bu yazımızda maskeye bulaşmayan makyaj malzemesi önerilerimizi bir araya getirdik. Maskeni çıkardığında hiçbir bulaşma görmeyeceğin, gün boyu bozulmayan bir makyaj için ihtiyacın olan her şeyi açıklıyoruz!

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten

Yüz maskeleri, yüzümüzün büyük bir kısmını gizlese de, fondöten sürmeden dışarı çıkmıyoruz! Bu noktada da transfere dayanıklı, gün boyu kalıcı, maskeye bulaşmayan bir fondötene ihtiyaç duyuyoruz.

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten, 30 saate kadar kalıcı, transfere ve bulaşmaya dayanıklı formülüyle maske takarken en rahat ettiğimiz fondötenlerden biri. Yüksek kapatıcılığına rağmen cilde nefes aldıran ve doğal bir bitiş veren bu fondöten, maske altındaki zor şartlara da son derece dayanıklı. Tüm kusurlarını gizleyecek, cildinde doğal duracak, aynı zamanda da bulaşmayan bir fondöten arıyorsan, Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten’i mutlaka denemelisin.


NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı

Maske takarken fondöten sürmüyorsan, cildindeki kusurları gizlemek için kapatıcı kullanabilirsin. Hem göz altlarını hem de cildindeki izleri ve lekeleri gizlemek için bulaşmayan bir kapatıcı önerimiz var: NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı, ciltteki tüm kusurları, en koyu göz altı morluklarını bile tek seferde kapatacak kadar etkili ve gün içerisinde kalıcı formülüyle akmıyor ve bulaşmıyor. Maske takarken kusursuz bir cilde sahip olmak için bu maskeye bulaşmayan kapatıcıyı kullanabilirsin.

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Ruj konusu bizim için bir vazgeçilmez! Maske taksak bile ruj sürmeyi asla ihmal etmiyoruz. E tabi, maskeye en çok bulaşacak şey de ruj değil mi? Bu yüzden transfere dayanıklı, maskeye bulaşmayan ruj, makyaj çantalarımızın en popüler ürünleri arasına giriyor.

Her duruma dayanıklı, yemek yesen bile çıkmayan, bulaşmaya, transfere dayanıklı, süper mat bitişleriyle Maybelline Super Stay Matte Ink rujllar, maskeye bulaşmama özellikleri ile favorilerimiz. Üstelik geniş renk seçeneği sayesinde, en canlı kırmızılardan nude tonlara, maskeye bulaşmayacağına emin olduğumuz için modumuza göre sürüp çıkıyoruz!

NYX Professional Makeup Shine Loud Dudak Parlatıcıları

NYX Professional Makeup Shine Loud Dudak Parlatıcıları

Maskeye bulaşmayan bir lip gloss önerimiz var desek, ne dersin? Parlak dudak makyajları son dönemlerde gittikçe popülerliğini artırıyor ama parlak rujların, likit mat rujlar kadar bulaşmaya dayanıklı olmadıkları bir gerçek. NYX Professional Makeup Shine Loud Dudak Parlatıcıları için ise durum tamamen farklı. Bir tarafı likit mat, diğer tarafı şeffaf lip gloss olan bu dudak parlatıcısı, maskeye bulaşmıyor!

NYX Professional Makeup Shine Loud Dudak Parlatıcısı’nın renkli kısmını dudağına uygula, sabitlenmesini bekle, sonra üzerine şeffaf lip gloss’u uygula. Gün boyu rujunun bozulmayacağına, maskeye bulaşmayacağına emin olabilirsin!


L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

Ten makyajında yüksek kapatıcılık, hafif formül ve maskeye bulaşmama özelliği arıyorsan, L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’i makyaj çantana ekleyebilirsin. Cildin nefes almasını sağlayan formülüyle bu fondöten, suya ve tere dayanıklı bir formüle sahip. Maskeye bulaşmayan bir fondöten olduğu gibi, cilde çok doğal bir etki de veriyor. Ciltteki kusurları gizliyor ve ağır bir his yaratmıyor.

NYX Professional Makeup Setting Sprey Matte

NYX Professional Makeup Setting Sprey Matte

Tüm makyajını yüzüne sabitleyecek ve maskeye bulaşmaz bir hale getirecek bir makyaj sabitleme spreyi, tüm işini kolaylaştırabilir. NYX Professional Makeup Setting Sprey Matte, makyajın mat görünmesini ve gün boyu kalıcı olmasını sağlıyor. Niasinamid içeren formülüyle cildinin pürüzsüz görünmesini de sağlayan bu makyaj spreyi, makyajının maskeye bulaşmasına da engel olacak.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?