Maskeye Bulaşmayan Ruj Önerileri

Maskeye Bulaşmayan Ruj Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Gün boyu kalıcı, yerinden oynamayan, maskeye bulaşmayan rujları öneriyoruz!

Son dönemdeki en önemli gerçeğimiz: Yüz maskeleri! Maske takmadan dışarı çıkmadığımız bu dönemde, kendimizi iyi hissetmek için makyaj yapmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Her ne kadar maskenin altından rujumuz görünmese bile bizim için ruj sürmek bile başlı başına mutluluk kaynağı. Tabii ki maske takarken, kalıcı ve maskeye bulaşmayan rujlar konusunda da epey bir deneyim sahibi olduk. Sen de bizim gibi bir ruj delisiysen ve ruj sürmeden dışarı çıkmıyorsan, maskeye bulaşmayan en iyi rujları bir araya getirdik!

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Kalıcılık, bulaşmaya dayanıklı ve mat dendiğinde akla ilk gelen rujlar, Maybelline Super Stay Matte Ink rujlar. Süper kalıcı ve süper mat formülleriyle “sür-unut” özelliğine sahip bu likit mat rujlar, bizim için tüm zamanların favori rujlarından. Sadece maskeye bulaşmama özelliği dışında, yemek yemek, bir şeyler içmek, duşa veya denize girmek bu rujların kalıcılığına engel değil! Üstelik geniş renk seçenekleriyle her türlü makyaj stiline de uyum sağlıyorlar. Eğer gün boyunca maskene bulaşmayacak, ilk sürdüğün andaki gibi kalacak bir ruj arıyorsan, Super Stay Matte Ink rujları mutlaka denemelisin.

Renk önerimiz: En güzel nude ruj tonlarından biri olan 65 SeductressYSL Beauty Tatouage Couture Likit Mat Rujlar

YSL Beauty Tatouage Couture Likit Mat Rujlar

YSL Beauty’nin Tatouage Couture likit mat rujları, dövme etkisiyle maskeye bulaşmayan rujlar listemizin ikinci sırasında. Hem çok ince yapılı hem de çok kalıcı olan bu likit rujlar, dudaklarda “stain” etkisi yaratıyor. Su gibi ince bir yapıya sahip oldukları için çok hafifler ve dudakta varlıklarını unutmak son derece mümkün. Bu kadar ince yapıya rağmen, yüksek pigmentasyonları sayesinde de tek katta renklerini veriyorlar. Kesik uçlu aplikatörü ile uygulaması çok kolay olan bu likit rujları, bulaşma derdi olmadan yüz maskeleri ile kullanmak çok rahat.

Renk önerimiz: Gül kurusu tonuyla 07 Nu Inderdit

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push-Up Kalem Rujlar

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push-Up Kalem Rujlar

Kalem rujlar, pratiklik açısından her zaman elimizin altında olmasını istediğimiz ruj çeşitlerinden. Kalem formu ve ince uçları sayesinde kolay sürüldükleri gibi, gün içerisinde tazelemek istediğimizde de aynaya gerek kalmadan kolayca uygulandıkları için çantamızdan eksik olmuyorlar. NYX Professional Makeup’ın Lip Lingerie Push-Up kalem rujları, mat bitişleri ve uzun süre kalıcılıklarının yanında bir de özel formülleri ile dudakların daha dolgun görünmesini sağlıyorlar. Eğer nude mat rujları seviyorsan ve uzun süre maskene bulaşmadan rahat kullanabileceğin bir ruj arıyorsan, Lip Lingerie Push-Up kalem rujları deneyebilirsin.

Renk önerimiz: Herkese yakışacak nude tonuyla 08 Bedtime Flirt

L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar

L’Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar

Dudakta yokmuş hissi veren rujlar, özellikle yüz maskesi kullanırken konforlu bir his veriyorlar. L’Oréal Paris’in Rouge Signature likit mat rujları, ultra hafif formülü, dudakta yokmuş hissi ve harika renkleriyle, maskeye bulaşmayan rujlar listesinin olmazsa olması. Bulaşmaya ve bozulmaya dayanıklı bu likit mat rujlar, su bazı formülleri sayesinde o kadar hafif bir yapıya sahipler ki, dudağa uygulandığında yokmuş hissi veriyorlar. Kısacası varlıklarını unutmak son derece kolay, özellikle yüz maskesi takarken bile! Bu rujları sürdüğün zamanlarda maskeni çıkardığında bulaşmış ruj lekesi görmeyeceğine ve rujunun bozulmayacağına emin olabilirsin.

Renk önerimiz: Kırmızı-nude tonuyla 139 AdoredLancome Matte Shaker Likit Mat Ruj

Lancome Matte Shaker Likit Mat Ruj

Dudağına sürüp unutacağın, maskene bulaşmayacak bir ruj arıyorsan, Lancome Matte Shaker likit mat ruju mutlaka denemelisin. İncecik, su gibi yapısı ile çok hafif bir his verirken, yoğun pigmentasyonu sayesinde de tek seferde yeterli rengi dudaklara veriyor. Çalkalayarak uygulanan bu likit mat ruj, sünger aplikatörü ile de zevkli bir uygulama sağlıyor. Tüm gün kalıcı, bulaşmayan formülü ile de yüz maskesiyle birlikte kullanmak için ideal.

Renk önerimiz: Kırmızı-turuncu tonuyla 186 Magic Orange

Giorgio Armani Beauty Lip Magnet Liki Mat Ruj

Giorgio Armani Beauty Lip Magnet Liki Mat Ruj

İnce yapılı, gün boyu kalıcı ve maskeye bulaşmayan bir diğer ruj önerimiz: Giorgio Armani Lip Magnet likit mat rujlar. Ultra ince formülleriyle dudakta dövme etkisinde kalıcılık ve yokmuş hissi yaratırken, gün boyu kalıcılıklarını da kaybetmiyorlar. İnce, ok şeklindeki aplikatörü ile en koyu renkleri bile dudak kalemi olmadan kusursuz bir şekilde uygulamak son derece kolay. Yoğun pigmentli formülü sayesinde de rengini tam veriyor.

Renk önerimiz: Mükemmel bir nude tonu olan 508 Androgino

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?