Mat rujları sevmek için 5 neden


Hepimizin makyaj çantasında özel bir yere sahip olduğunu düşündüğümüz mat rujları, sence bu kadar vazgeçilmez yapan ne? İddialı, sofistike, kalıcı… Görünen o ki, mat rujları sevmemiz için ikna edici bir sürü sebeplerimiz var!

Evet, mat rujlar bizim zaafımız. Onların varlığını makyaj çantamızda hissetmediğimiz günler kendimizi kötü hissetmek için yetiyor. Peki mat rujlarımızı sevmek için birbirinden geçerli 5 nedeni öğrenmek ister miydin?

#1. Mat rujlar son modadır. 

Mat rujlar son modadır.

 

Mat rujların, son zamanların yükselen trendlerinden biri olduğunu söylemek için moda gurusu olmaya gerek yok. Ne zaman sofistike bir dudak makyajı istesek, mat rujlarımıza güveniyoruz. Onlarsa tüm stilimize podyum enerjisini taşıyor.

#2. İz bırakır.

#2. İz bırakır.

Eğer iddialı bir dudak makyajı istersen, mat rujları tercih edebilirsin. Kadifemsi bitişe sahip bu rujlar daha yoğun ve belirgin dudak makyajlarına sahip olmana yardımcı olurlar.

Editörün Önerisi: 16 saate kadar kalıcı, süper mat bitişli ve yoğun renkleri ile Maybelline Super Stay Matte Ink likit mat rujlar, göz alıcı mat bir dudak makyajı için elimizin ilk gittiği rujlardan. Aradığın tüm renk seçeneklerini bulabileceğin kadar geniş bir yelpazeye sahip Matte Ink rujlar, bizce herkesin makyaj çantasında olmalı! 

#3. Kalıcıdır.

 #3. Kalıcıdır.

Eğer rujun öpücüklere dayanıklı değilse, dudak makyajı yapmanın ne anlamı var? Mat rujların kalıcılığı bizi asla yarı yolda bırakmaz! Bu da mat ruj tercih ettiğimiz günlerde daha az makyaj tazeleme ihtiyacı duyacağımız anlamına geliyor. Tabii Maybelline Matte Ink rujların süper kalıcılıkları sayesinde, bir kere sürdükten sonra "Rujum çıktı mı?" kontrolü yapmamıza gerek kalmadığını da ekleyelim!

#4. Yıl boyu kusursuz görünür.

#5. Dağılmazlar.

Mat rujlar gelip geçici bir sezon trendi değil. Mat, mürdüm rengi dudaklar kışın kusursuz dururken, mat elektrik pembesi dudaklar yazın harika duracaktır. Özellikle sıcak aylarda, eriyip gitmeyen bir dudak makyajı için mat rujlar idealdir! 

#5. Dağılmazlar.

#5. Dağılmazlar.

Mat rujların formülleri kalıcı olduğundan, gün içinde dağılmazlar veya ince çizgilerin içine dolmazlar. Bu nedenle gönül rahatlığıyla mat rujumuzu sürer, sürekli aynaya bakıp dudak makyajımızı kontrol etme derdinden kurtuluruz. Daha ne olsun! 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala