Mutlaka Denemen Gereken Islak Görünümlü Far Önerileri

Mutlaka Denemen Gereken Islak Görünümlü Far Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Islak görünümlü makyaj gelip geçici bir trend değil, estetik algımızda çoktan kalıcı bir yer edinen cool bir makyaj stili. Islak görünümlü far çeşitleri bu makyaj stilinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Hızla makyaj çantana dahil etmek isteyeceğin ıslak görünümlü far önerilerimiz için sayfanın devamına bekleriz!

Göz makyajında hiç efor sarf etmeden tek hamlede çarpıcı bir görünüm yakalamak istiyorsan, ıslak görünümlü göz farı çeşitleri aradığın güçlü oyun değiştirici olabilir. Çünkü ıslak görünümlü far ve hafif bir rimel uygulamasıyla dahi bakışları odak noktası haline getirmek mümkün oluyor. Metalik, canlı tonlarda ya da zarif sedef yansımalarıyla çeşitlenen ıslak görünümlü farlar son yılların makyaj stillerine damgasını vuruyor. Eğer sen de bu çarpıcı etkiyi deneyimlemeye hazırsan, en iyi ıslak görünümlü far önerilerimiz karşında!

1. Giorgio Armani Eye Tint Likit Göz Farları

Giorgio Armani Eye Tint Likit Göz Farları

Hafif görünümlerden sofistike göz makyajı stillerine kadar tüm stillerde Giorgio Armani Eye Tint Likit Göz Farı’nın her an elinin altında olmasını isteyeceksin! Nereden mi biliyoruz? Çünkü Giorgio Armani Eye Tint Likit Göz Farı parlak ve mat bitişli renklerinden farklı yoğunluk sunan renk tonlarına, hafif yapısından suya dayanıklı formülüne kadar pek çok yönden kusursuz.

Giorgio Armani Eye Tint likit göz farı “11 Bronze tonuyla güneş öpücüğü yansımalı göz makyajı stilleri yaratılabiliyor. En kalıcı ıslak görünümlü far çeşitleri arasında yer alan Eye Tint likit göz farı 16 saate kadar kalıcılık etkisi sunuyor. Ayrıca eyeliner ve highlighter olarak da kullanılabiliyor.

2. Yves Saint Laurent Couture Baby Clutch - Stora Dolls Göz Farı Paleti

Yves Saint Laurent Couture Baby Clutch - Stora Dolls Göz Farı Paleti

Bazı makyaj malzemeleri yalnızca yüzüne hoş bir renk kazandırmakla kalmaz makyaj masana da bir stil kazandırır. İşte makyaj masanda sergilemekten mutluluk duyacağın Yves Saint Laurent Couture Baby Clutch Göz Farı Paleti de tıpkı böyle! Buzlu kahve tonlarında renk alternatifleri sunan bu göz farı, “Stora Dolls” rengiyle hem günlük hem de özel gün makyajları için uygun özellik taşıyor. Bej, kahverengi ve bakır tonlarından oluşan bu ıslak görünümlü far paleti tek başına vurucu göz makyajı stilleri yaratılmasına olanak tanıyor.

3. Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Kalem Göz Farları

Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Kalem Göz Farları

En iyi ıslak görünümlü far markaları avında beğenimizi kazanan bir diğer isim de Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Kalem Göz Farı! Sonbaharın sıcak renk tonlarını göz kapağına taşımak ve bunu en pratik şekilde yapmak istiyorsan, kalem formundaki bu ıslak görünümlü farlar tam senlik. Lancôme Ombre Hypnôse Metallic Stylo Kalem Göz Farları 24 saate kadar kalıcılık ve suya dayanıklılık etkisi sunuyor.

4. Maybelline New York Color Tattoo Krem Göz Farları

Maybelline New York Color Tattoo Krem Göz Farları

Dövme etkili, kremsi ve kesinlikle çok çarpıcı… Maybelline Color Tattoo Krem Göz Farı göz kalemi, göz makyaj bazı ve elbette ıslak görünümlü far olarak kullanılabiliyor. Bu kalıcı etkili ıslak görünümlü kalem far yüksek pigmentli formülü sayesinde tıpkı bir dövme gibi kalıcı etki sunuyor. Suya dayanıklı formülü gün boyunca akmıyor ve dağılmıyor. “Courageous” tonunun canlı ve ışıltılı kahverengi yansımaları da bakışlarına derinlik katmak için keşfini bekliyor!

5. NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots Işıltılı Likit Göz Farları

NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots Işıltılı Likit Göz Farları

En kalıcı ıslak far görünümleri için çıktığın bu keyifli araştırmada yeni durağımız NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots Işıltılı Likit Göz Farı! Sim değil mükemmel parlaklık prensibiyle hazırlanan bu ışıltılı ve ıslak görünümlü göz farı C vitamini içeren formülü sayesinde göz kapağıyla kusursuz şekilde bütünleşiyor. Bu ıslak görünümlü ve ışıltılı göz farı aynı zamanda burun, dudak üstü ve elmacık kemiklerine ışıltı katmak için de kullanılabiliyor. 

6. L'Oreal Paris Color Queen Tekli Göz Farları

L'Oreal Paris Color Queen Tekli Göz Farları

Tek sürüşte etkili renklendirme ve pratik bir göz makyajı deneyimi sunacak bir ıslak görünümlü far arıyorsan, L'Oreal Paris Color Queen Tekli Göz Farı senin için doğru seçenek olabilir. Formülünde bulunan yüzde 30 değerli yağ içeriği sayesinde göz kapaklarında pürüzsüz bir his yaratan bu ıslak görünümlü far, tekli yapısı sayesinde her yere kolaylıkla taşınabiliyor.


E, nihayet hayal ettiğin ıslak görünümlü far çeşidiyle tanıştın değil mi? Öyleyse, göz alıcı ve canlı ıslak göz makyajı denemelerinin ve çarpıcı bakışlarının tadını çıkarma vakti!


Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?