Oğlak Burcu Aylık Yorum


Oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar buraya! Aslan dolunayının oğlak burcuna olan etkisini ve oğlak burçlarının ikili ilişkilerinde neler yaşayacaklarını anlatıyoruz. Ay ve Uranüs üçgeni bu dönemde size bazı süprizler getirebilir. Bu ay alacağınız karşılıklar ve karşına çıkan haberler seni şaşırtabilir. Şubat ayındaki gelişmeleri öğrenmek ve oğlak burcunun yaşayacağı gelişmeleri takip etmek için makalenin devamına bekleniyorsun.

Oğlak burcu aşk hayatı

Oğlak burcu ve yükseleni oğlak olanlar şubat ayının ilk yarısında belirsizliklerle karşılaşıyor. Ayın ilk 15 günü aslan burcunda gerçekleşen dolunay sayesinde kendini hiç olmadığın kadar güçlü hissedebilirsin. Bu özgüven aşk hayatına da yansıyacak ve kendini mutlu hissettiğin bir döneme gireceksin. Bu dönemde aşk hayatında bazı ekstra harcamalar yapmaya yönelebilirsin, bütçeni kontrol etsen iyi olur.

Şubat ayının ortasında Güneş ve Satürn kavuşumu gerçekleşiyor. Bu dönemde oğlak burçlarına yeni başlangıçlara başlamamalarını öneririz. Belirsizlikler devam ederken son kararı almak doğru olmaz. Aşk hayatındaki gelişmeleri biraz akışına bırakmalısın. Venis 20 Şubat ve 17 Mart arasında koç burcuna geçiş yapıyor. Bu da bekarların yüzünü güldürebilir. Aradığın eş adayını yakın çevrenden veya ailenin desteğiyle bulabilirsin.

Oğlak burcu sağlık

Oğlak burçları şubat ayında sağlıklarına dikkat etmeli. Özellikle omuz, el, kollar ve akciğer rahatsızlıkları ön plana çıkabilir. Şubat ayında oğlak burcunda gerçekleşen bazı iletişim sorunları seni strese sokabilir. Bu dönemde hızlı karar vermek yerine bedenini dinlendirmeyi ve önemli karar almayı bir süre ertelemeni öneririz.

Aslan dolunayı ile birlikte 5 şubattan itibaren savunma mekanizmana iyi bakmanı tavsiye ederiz. Bağışıklık sistemini güçlendirecek takviyeler alabilir ve beslenmene dikkat edebilirsin. Bu dönemde aile ilişkileri ön plana çıkıyor. Kendini rahatsız hissettiğinde ailenle biraz zaman geçirmeli ve iyileşene kadar konfor alanından çıkmamalısın.

Oğlak burcu iş hayatı

Oğlak burçları aslan dolunayı döneminde iş hayatında bazı gecikmeler ve ani para çıkışları yaşayabilirler. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmayı ertelemeli ve hızlı kararlar almamalısın. Çalışma hayatında gerçekleşen iletişim kaynaklı sorunları alttan almalı ve tartışmalardan uzak durmalısın.

Merak etme, şubat ayının 20'sinden sonra oğlak burcunun iş hayatındaki belirsizlik düzeliyor. Yeni başlangıçlar ve para kazanımları gündeminde olmaya başlıyor. Şubat sonlarına doğru yeni iş teklifleri alabilirsin, şimdiden kendini hazırla! Yeni çevrelere girmek ve yeni başlangıçlar yapmak şubat ayında sana çok şanslı gelecek!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?