Deniyoruz: Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten

Deniyoruz: Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Eşit cilt tonu ve aydınlık görünüm için tek ürün yeter desek inanır mısın? İşte, ikna olman için Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten incelemesi!

Makyaj trendleri her geçen gün kendini yeniliyor. Maybelline de öyle! Bu yıl aydınlık ve ışıl ışıl ten makyajları oldukça popüler, Maybelline Instant Perfector Glow da aradığımız parlak görünümü veren ten ürünlerinden biri. Yani bu defa öznemiz Maybelline Instant Anti Age Perfector 4 in 1 Glow! Bu yenilikçi ve fonksiyonel ten makyajı ürünü hem kapatıcı veya BB krem hem de aydınlatıcı ya da makyaj bazı olarak kullanılabiliyor. Evet; Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten, bu dört işlevi tek bir formülde birleştirmeyi başarıyor!

Kulağa etkileyici gelen - Maybelline Perfector 4 in 1 Glow’u doğrusu denemeden edemezdik. Sen de makyajda pratik seçimler seviyorsan bu aydınlatıcı etkili kapatıcı ürünü mutlaka keşfetmelisin. Makyajcom editörleri olarak biz çıkar çıkmaz denedik ve Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!


1. Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten Özelikleri Nelerdir?

Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten

Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten, aynı anda pek çok işlevi yerine getirebilecek bir ürün. Maybelline Instant Perfector 4-in-1 Glow Makeup, solgun görünümü ortadan kaldırıp cilde aydınlık bir görünüm kazandırmak için birebir. Üstelik kullanım sonucunda nemlendirme etkisi için de “Anlatılmaz yaşanır.” desek yeridir. Silindir şişesi ve yumuşak sünger aplikatörüyle kullanıma sunulan Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten, bizden tam not almayı başardı! Şimdi sıra senin puanlamanda!

2. Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten Ne İşe Yarar?

Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten 2

  • Maybelline Instant Anti Age 4’ü 1 Arada Perfector, solgun cilt görünümünü ilk kullanımdan itibaren maskelemeye yardımcı oluyor. 
  • Eğer renk eşitsizliğinden de şikayetçiysen müjde! Maybelline Instant Anti Age Perfector 4 in 1 Glow pürüzsüz bir görünüm hedeflerken en yakın dostun olacak!
  • Aynı zamanda bir BB krem olarak da kullanabileceğin bu aydınlatıcı ten makyajı ürünü, doğal bitişe sahip eşit bir cilt görünümü elde etmene yardımcı olacak. 
  • Tabii son olarak Maybelline Instant Anti Age 4’ü 1 Arada Perfector'ı cilt tonu eşitleyici makyaj bazı olarak kullanabileceğinden de bahsetmemiz gerek. Özellikle gün boyu kalıcı makyaj için bu ürünü çantandan eksik etme!

3. Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten Nasıl Kullanılır?

Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten

  • Uygulama öncesinde şişeyi çalkalayıp kapağı açmalısın. Sana yumuşacık bir sünger başlık “Merhaba!” diyecek. 
  • Başlığın altındaki bölmeyi çevirerek likit mükemmelleştiricinin süngere akmasını sağlaman gerekiyor. 
  • Daha sonra bu süngeri cildine sürerek kapatıcıyı yayabilirsin. Hatta yayarken farklı fırçalardan da yardım alabilirsin. Biz son rötuşlar için ekstra bir sünger daha kullandık. 

İşte, cildin harika bir makyaj için hazır! Hem de aydınlık, nemli ve pürüzsüz bir biçimde… Maybelline Instant Anti Age Perfector 4 Etki 1 Arada günün son saatlerine kadar sana eşlik etmek için hazır!

4. Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten Renkleri Nelerdir?

Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten

Maybelline Perfector 4 in 1 Glow Fondöten kullananlar maksimum verim almak için doğru renkleri seçmeli. Biz Maybelline New York Instant Anti Age Perfector’ın 01 Light rengini kullandık. Sen de beyaz veya açık buğday tenliysen bu rengi tercih edebilirsin. Ayrıca ürünün iki farklı tonu daha var. Yani Maybelline Instant Anti Age Perfector renklerinin çeşitliliğiyle her cilt tonuna rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. 

Sözün özü biz, Maybelline Perfector 4 in 1’i çok sevdik. Maybelline Instant Anti Age Perfector Glow yorumlarına da bakılırsa bu ürün, makyajseverlerin genelinden tam not almış .Özellikle zamanla yarıştığımız metropol çağında cilt kusurlarını hızlıca gizlemeye ve cilde aydınlık görünüm kazandırmaya yardımcı olan, aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanılabilen bir ürün keşfetmek sevindiriciydi. 

Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten 3

Sen de “Makyaj çantamın joker parçası olacak ten ürününü arıyorum.” diyorsan Maybelline Instant Anti Age Perfector 4 in 1 Glow’u mutlaka dene! Bize hak vereceksin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?